Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Lachu

Co ślina naniesie :D

Polecane posty

Lachu

Możemy pisać praktycznie wszystko co przyjdzie nam na myśl :biggrin: Mnie akurat gryzie to ,że cpi znów odmawia posłuszeństwa :sad2:

Suchy-wolk

Zastanawiam się, gdzie reklamować forum Dołączona grafika

Lachu

Można by poprosić adminów innych for o motocyklach o zgodę na reklamę tego 4um myślę ,że ten sposób był by kluczowy dla powiększenia liczby userów.

Radzikkk

Mogę zareklamować na skutery.net mam tam dość wysoką rangę więc nie będzie problemów myślę ^^ Zapodaj jakieś hasło reklamowe czy jak ta reklama ma wyglądać ;)__Lachu co jest z CPI znowu? :unsure:

jaquzie

wrzuć ulotkę ;)

Lachu

Lachu co jest z CPI znowu? :unsure:

Gaźnik pwk jest do pupy a dellorto cieknie jak by okres miało. Ale jest jeden plus w poniedziałek przychodzi nowy arreche 19mm :biggrin:

Suchy-wolk

Lachu ładujesz w to kasy chyba 5x więcej niż ja w swojego poprzedniego, robionego na klasę Sport Dołączona grafika Nie szkoda CI kasiory, chęci i czasu ? Przyznam, że za nowy silnik, nie było chętnych dopłacić chociaż połowy wartości władowanej kasy,a chyba lepiej przesiąść się na 125ccm lub więcej.

Adi

spróbuj na mojekawasaki.pl

Suchy-wolk

Tam trzeba wysłać sms'a, aby aktywować konto. Bez sensu :smile:

Bereda

Lachu CPI robi dla swojego hobby ;) Robiąc skutery nie myślimy o spalaniu, kasie na części czy tym że będzie więcej stało niż jeździło ale dla tego że możemy sobie przy nich porobić :P Oby dwoje już myślimy o nowych projektach na zimę B)

Adi

Przecież to tylko złotówka :smile:

Suchy-wolk

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=vWmx_JIBFwY

Widziałem kiedyś, że trwał konkurs, jest on chyba nadal aktywny więc zachęcam - http://www.predkosczabija.pl/konkurs

x10d

Dzisiaj było przyjemnie Dołączona grafika Tylko w drodze na Brzeziny mi noga zdrętwiała z zimna i skurcz miałem na postoju Dołączona grafika

Wez sie chlopie porzadnie ubierz, bo zanim wroce na moto i sie spotkamy, to bedziesz reumatyzm w domq leczyc :P

Suchy-wolk

Wez sie chlopie porzadnie ubierz, bo zanim wroce na moto i sie spotkamy, to bedziesz reumatyzm w domq leczyc :P

Chłopie, miałem wszystko co trzeba poza butami na motocykl, bo nie mam kasy na zakup ich w tym sezonie Dołączona grafika

A może osoba reprezentująca forum mogła by jakieś rabaty dla ludzi z forum załatwić w sklepach sprzedających rzeczy dla motocyklistów w zamian za reklamę lub polecanie danego sklepu?

Zobaczymy co da się zrobić, ale póki co żadna firma nie wypełniła formularza - podobno za dużo mają roboty Dołączona grafika

krzysiek

No i znów pada.Przysłowie mówi "Kto rano wstaje temu Pan Bóg daje" i ja właśnie rano pośmigałem kiedy słońce świeciło i sucho było. :riding: :riding: :riding:

Suchy-wolk

Przebudziłem się o 14.20, nie było mowy o suchej nawierzchni :biggrin:

Mawet

Chłopie, miałem wszystko co trzeba poza butami na motocykl, bo nie mam kasy na zakup ich w tym sezonie Dołączona grafika

Skurcz z przemarznięcia jednak mówi co innego;]. Jedna sprawa to ciuchy na moto (tj kurtka i spodnie z ochraniaczami z dobrego materiału, rękawice itd) a druga rzecz to takie skomponowanie ubioru "pod" żeby było ciepło. Nie ma co się ciśnieniować.

Suchy-wolk

Ciepło było mi w spodniach :smile: Niestety odkryte kostki w zbyt krótkich butach, dały się we znaki i skurcz złapał w stopie, nie całej nodze.

Tomi

Zastanawiam się, gdzie reklamować forum Dołączona grafika

Przed chwilą zareklamowałem to forum na svforum.pl oczywiście za zgodą administratora :smile:

edit: dodałem link bezpośredni do posta ;)

Suchy-wolk

Ciekawe czy to dobrze działa w praktyce - http://yanosik.pl/

Niby unikniemy mandatów, ale ponad 300zł za roczny abonament ? Dla przeciętnego Kowalskiego chyba lepiej zapłacić mandat raz na jakiś czas, bo na to samo wyjdzie.

Edit : Co! 300zł za urządzenie, które można zainstalować w telefonie za darmo Dołączona grafika Wystarczy chyba pakiet danych lub nawet nie.

Suchy-wolk

Sprzedałem motor Dołączona grafika Szukam nowego :P

Mario

Gratulacje, :laugh2: to już pół sukcesu,teraz 'tylko' kupić coś nowego :smile:

Suchy-wolk

Problem w tym, że nie mam jak wpaść na sobotniego grilla Dołączona grafika

Do Brzezin pojadę z tatą jako plecak może chociaż :biggrin:

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się