Jump to content

Czy Warto Jechać Na Zgniłe Błota Na Łikend?

nocnymar29
 Share

Recommended Posts

W sobotę wieczorem ponoć są jakieś koncerty, tylko pamiętaj że tam nie ma noclegu i pod namiot też nie da radę. Ale się przejechać motorem to myślę że warto zobaczyć bo miejsce naprawdę fajne tylko z roku na rok coraz bardziej zaniedbane.

Sir.Wojciech

Jeśli lubisz klimaty disco polo i muzykę biesiadna to warto :smile: Jedzenie paskudne, piwo rozwodnione. Za wejście płacisz 10zł od osoby, które niby można wykorzystać w barze. Motocykl zostawiasz pod lasem wiec niema pewności ze tam nadal będzie, jak wrócisz z wyspy. Miejsce bardzo malownicze, niestety zaniedbane i źle zarządzane. :sad2:

Jak tam byłem ostatnio, jakieś 2 miesiące temu, to ryby pływały do góry brzuchami. Ale rodzice i tak pozwalali dzieciom się pluskać w wodzie.

Jeśli lubisz klimaty disco polo i muzykę biesiadna to warto :smile: Jedzenie paskudne, piwo rozwodnione. Za wejście płacisz 10zł od osoby, które niby można wykorzystać w barze. Motocykl zostawiasz pod lasem wiec niema pewności ze tam nadal będzie, jak wrócisz z wyspy. Miejsce bardzo malownicze, niestety zaniedbane i źle zarządzane. :sad2:

Tydzień temu jak tam byłem to już zrobili parking dla motocykli blisko baru :smile: Pierwszy raz byłam tam 5lat temu to miejsce wyglądało naprawdę super ale tak jak pisałem wcześniej z roku na rok wszystko podupada a właściciel przestał chyba raczej w to inwestować.