Jump to content

Wyjazd Za Granicę - Objazdówka Z Noclegiem

Suchy-wolk
 Share

Recommended Posts

Chodzi mi po głowie jakaś trasa wakacyjna, ale bez szaleństw i bez dłuższych przerw. Na razie są to tylko plany, ale jeżeli znalazłbym chętną osobę do towarzystwa, to jestem otwarty na propozycje co do terminu i miejsc docelowych. Raczej stawiam na ciepłe miejscówki.

Myślę wstępnie, aby odwiedzić Hotel w Poprad w Słowacji na 1-2 noclegi i tam się odprężyć, pozwiedzać, w kolejne dni udać się do innych państw. Jeżeli ktoś wybiera się do Chorwacji lub Włoch, to proszę o info. :riding:

Miałem taki chytry plan, żeby zaliczyć Chorwację i dotrzeć aż do Zatoki Kotorskiej w Czarnogórze, ale brak gotówki zrewidował moje plany. Może w przyszłym roku, bo taki wypad od jakiegoś czasu za mną "chodzi". :riding:

• 2 weeks later...

Jestem właśnie po 3 tygodniowym objeździe Chorwacji(2 raz po 2 latach), Bośni Herzegowiny i Czarnogóry niestety autem bo jechalismy z dzieckiem ale w planach mamy z żoną wyjazd na moto bo tereny piękne i ekstra winkle:))))))))Co do Chorwacji to drogi bardzo fajne w dwóch pozostałych państwach masakra chyba ze nie zjedziesz z głównych tras...jak masz jakies pytania chetnie odpowiem.

Tak sie dopatrzyłem że mamy 3 Marcinów w tym temacie:)

Grzechotnik

...no witaj Adminie...właśnie wróciłem z objazdu "Małej Szwajcarii" ( połowa leży w Niemczech - okolice Drezno - Konigstein- Bad Schandau ) i połowa w Czechach ( okolice Decin - Usti nad Łabą - Liberec ) i powiem jedno : SUPER TRASY MOTOCYKLOWE , STOSUNKOWO NIEDROGIE NOCLEGI I PRZEWSPANIAŁE WIDOKI !!!!!!! POLECAM BO NAPRAWDĘ JEST TO COŚ PIĘKNEGO. TRZY NOCLEGI , KAŻDY W INNYM MIEJSCU , RANO ŚNIADANIE I W DROGĘ...SUPER POLECAM...

Ja pisałbym się na taką podróż wczesną jesienią gdy jest jeszcze sucho i ciepło. Wcześniej jednak wizyta pielęgnacyjna u Jakubka ;)

Trasa Grzechotnika wydaje się niezwykle atrakcyjna. Ja bym sie pisał przełom sierpnia i września lub w pierwszej połowie września.

Leccie do Austri na GROSSGLOCKNER widzieliście zdjęcia, od Łodzi 1000kilo blisko na raz to mozna zrobić ;) winie ta w Austrii na moto 4,20 e na 10 dni

Leccie do Austri na GROSSGLOCKNER widzieliście zdjęcia, od Łodzi 1000kilo blisko na raz to mozna zrobić ;) winie ta w Austrii na moto 4,20 e na 10 dni

Ja ten kierunek obieram za tydzień - niestety katamaranem :/ Ale GROSSGLOCKNER też jest w planach :smile: Do tego jeszcze kilka tras widokowych, ze względu na żonę, dzieci i wysokości mandatów tempo planuję raczej turystyczne :smile:

Ja na GROSSGLOCKNER lece w maju 2013 drugi raz ;) może ktoś poleci, max 4-5 dni

U mnie wszystko zależy od budżetu ale będę pamiętał o Twoich planach :smile: Nie wiem czy znasz tą stronę ale można na niej zamówić trochę darmowych folderów dotyczących Karyntii, między innymi trasy polecane dla motocyklistów: http://www.karyntia.pl/pl/prospektbestellung