Jump to content

Krótkie Wakacje Nad Morzem Bałtyckim W Lipcu

Suchy-wolk
 Share

Recommended Posts

Suchy-wolk

Witam. Noszę się z zamiarem spędzenia kilku dni nad Morzem Bałtyckim u nas w kraju. Na dobrą sprawę poszukuje jakiś chętnych, którzy również chcieliby w miarę spontanicznie wyskoczyć (w zależności od pogody) i trochę odpocząć. Póki co rozmyślam nad Łebą (trzeci raz z kolei bym tam jechał) lub jakimś pobliskim i znanym kurorcie typu Ustka, Władysławowo itd.

Myślę, że od 16 lipca to już całkiem realny termin, jestem otwarty na propozycje i także rodzaj noclegu. Cena nie gra większej roli, ale w miarę rozsądku :smile:

• Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Suchy-wolk

12

• kuba

10

• Jerry

9

• Michaels19free

9

Michaels19free

no ja również mam urlop 2 ostatnie tygodnie lipca, więc mozna coś pomyśleć...

Suchy-wolk

no ja również mam urlop 2 ostatnie tygodnie lipca, więc mozna coś pomyśleć...

A sam byś jechał czy z plecaczkiem? :riding:

Suchy ja niestety autem jadę z kobitką no i nie morze a góry, ale termin się pokrywa (u nas 18-27 lipiec wakacje). Więc jeśli nie jesteś marudny pon całodziennym przetyraniu na spływach/pieszych wędrówkach/wycieczkach/aquaparkach to zapraszamy :biggrin:

Nie tylko Ciebie, innych też. W grupie raźniej!

No ja właśnie preferuje Morze, zimą jeżdżę w góry i zresztą latem też pewnie pojadę na spontanta :riding:

tez się chętnie dołaczę, ale tylko na weekend bo urlopu to już nie dostanę... ewentualnie od piątku.

No jak Kuba jedzie, to wszyscy pojedziemy :riding: Ja tam mogę pędzić w następny weekend :smile:

Ja z Agnieszka lecimy z wami;) oponke w poniedzialek zakladam i kaske zbieram i jazda ;)

Ja siedzę we Władysławowie od 20 lipca. Co prawda bez maszyny, ale jakbyście byli to dajcie znać, nie samymi motocyklami człowiek żyje <3 %%% :]

plan jest taki zeby w piatek o 15 wyruszyć do Łeby gdzie zostaniemy do niedzieli wieczorem:) musimy tylko poczekac na około czwartkową pogode żeby się nie okazało że w swetrach będziemy siedzieć:/

Tak sobie obserwuję ten temat i nabrałam ochoty na krótkie wakacje, ale w ten weekend pogoda nad morzem ma być jeszcze kiepska. Znajomi, którzy właśnie wrócili mówili, że przy obecnej aurze to bez sensu, bo jest wiatr, co chwilę kropi deszcz, a w najcieplejszym momencie dnia termometr pokazuje szalone 13 stopni :/

Biorąc pod uwagę to, że sama podróż na wybrzeże to koszt około 500zł to chyba lepiej poczekać na lepszą pogodę :smile:

Biorąc pod uwagę to, że sama podróż na wybrzeże to koszt około 500zł to chyba lepiej poczekać na lepszą pogodę :smile:

E na motocyklu powinno wyjść znacznie taniej, nawet jakby jechać autostradą. Chyba że wliczasz już mandaty i zdjęcia z fotoradarów :P

Myślę, że ten weekend trzeba odpuścić, może na kolejny się rozpogodzi.

też nabrałem ochoty ale nie wiem czy dogonię Was ;)

Właśnie o tym samym pomyślałem, bo pewnie ekipa chce trochę pocisnąć, a ja zamierzam spokojnie i bezpiecznie dojechać :riding:

Zrobi się kompromisowe 2 grupki + checkpointy i będzie Pan/Pani zadowolona :smile:

ale z pogodą to musi być chociaż 20 st. i brak deszczu...

Michaels19free

ja też raczej preferuję na takie wypady prędkości turystyczne, a pogoda ma być od przyszłego tygodnia więc warto chyba przełożyć o kilka dni

E na motocyklu powinno wyjść znacznie taniej, nawet jakby jechać autostradą. Chyba że wliczasz już mandaty i zdjęcia z fotoradarów

Nie wliczam mandatów i zdjęć, ale skoro wyjazd jest planowany na "w piątek po pracy" to będzie trzeba pocisnąć, żeby dotrzeć na miejsce o normalnej porze. A skoro będzie szybko to r6 wciągnie 9l na miękko :/