Jump to content

Pętla Bieszczadzka


rook
 Share

Recommended Posts

Planujemy z dziewczyną wypad na wielką Pętle Bieszczadzką pod koniec lipca. Wyjazd z Łodzi piątek rano (ewentualnie czwartek rano) Dojazd nad Soline (tam nocleg) następne dwa dni planujemy zwiedzać część Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej. I tutaj kieruję pytanie do wtajemniczonych... co warto zobaczyć, zwiedzić, itp ??? To Nasza pierwsza dalsza trasa więc wszystkie uwagi są dla mnie jak najbardziej cenne. Proszę o rady :smile:

Link to comment
Share on other sites

działkowy emeryt

w sezonie szczególnie - Solina i Polańczyk to dziś obrzydliwa umcyk-umcyk komercha - sam zobaczysz, nie ma nic wspólnego z urokiem Bieszczad.

Zobaczcie sobie Cisną (zjedzcie w siekierezadzie coś dobrego) polecam też www.naturapark.eu - coś genialnego, sam dojazd CIę zdziwi (ja byłem tam wiosną z napędem na 4 błotne kopyta, ale motocyklem ostrożnie powoli też się da, na 2 kołach jedź od Cisnej, nie przez przeprawy brodem - nie będzisz żałował)

a tak to im dalej od ludzi i cywilizacji - tym piekniej. Kup flaszkę albo ze dwa 6-ciopaki piwa, zapytaj gdzie smolarze wypalają w retortach węgiel w lesie i jedź do nich z darami - ucieszą się, opowiedzą Ci jak wygląda życie w prawdziwych Biesach, a nie tych umcyk-umcyk na pokaz. Powodzenia! ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o drogę pod moto to Wujskie - droga nr 28 na wsóch od sanoka. Zobacz sobie na duuuużym zbliżeniu w mapach google ;] Jak wreszcie będe miał więcej wolnego to na pewno tam zawitam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...