Jump to content

Łódzki Warszat Motocyklowy zaprasza !

Kastomek
 Share

Recommended Posts

Polecam serdecznie! Aż musiałem wygrzebać login do konta jak usłyszałem że Tomek przechodzi na swoje.

Spokojne, uważne, i dokładne podejście do mechaniki. Jeśli naprawa wymaga trzech dni pracy, to będą trzy dni pracy włożonej w moto, bo nic nie jest robione po łebkach. Najlepszy przyjaciel to klucz dynamometryczny, bo każda śrubka ma swój moment dokręcania. Serwisowałem u niego swoje RG80, potem VX800, jako jeden z nielicznych ogarnął dobre synchro gaźników. Pamiętam jak rozmawialiśmy o regeneracji amorów przednich, to miał wymierzone, że 15ml oleju zostaje w kubeczku miarowym, więc odmierzał 15ml więcej niż podaje serwisówka żeby do lagi trafiło idealnie tyle ile być powinno.

Daję okejkę, i trzymam kciuki żeby biznes się kręcił, a klienci mieli takie same odczucia jak ja!

Znam chlopakow z poprzedniej miejscowki, korzystalem osobiscie i z czystym sumieniem polecam. Co nie zdarza sie czesto, po serwisie moto u nich nie musialem nic poprawiac, kazda srubka byla na swoim miejscu, wszystko poskladane jak powinno, a nawet poprawili prowadzenie przewodow sami z siebie, bo okazalo sie ze ktos wczesniej namieszal. 

Znaja sie na tym co robią, jest wiedza oraz sprzęt, dodatkowo fajna motocyklowa atmosfera , dlatego serwisuje swoje moto tylko u nich juz kilka lat. 

Przemek KTM

Tomka i Kubę poznałem przy zakupie nowego KTMa. Chłopaki udowadniają, że można profesjonalnie mechanikować, mieć wiedzę, bogate doświadczenie warsztatowe, a mimo to być otwartym na ludzi wporzo zespołemi z bardzo serdecznym, wręcz przyjacielskim podejściem do klienta. Trzymam kciuki i polecam! 

• 2 weeks later...
Dnia 18.12.2020 o 14:03, Krzysiek rst1000 napisał:

Ile kosztuje wymiana oleju? BMW K1300S

Myślę, że to pytanie musisz zadać telefonicznie lub osobiście. W natłoku postów szybko zginie ;)

Dnia 18.12.2020 o 14:03, Krzysiek rst1000 napisał:

Ile kosztuje wymiana oleju? BMW K1300S

Krzyśku śmiało zadzwoń do mnie. My za wymianę oleju w zależności od stopnia skomplikowania liczymy 80-150zl. Bardzo dziękuję wszystkim za dobre słowa. Ten serwis, który teraz rozpedzam razem z Kubą  znanym ze wspomnianego 76 Garage mam nadzieję, że będzie zadowalal każdego motocykliste, nie ważne czy ma rometa czy bmw. Pozdrawiam serdecznie 

Edited by Kastomek (see edit history)

• 3 weeks later...

Panowie i Panie gdyby ktoś potrzebował również pomocy przy zakupie motocykla, to jestem bardzo dostępny czasowo i chętnie pomogę w tej kwestii. Jak na początku mojej działalnosci. Pozdrawiam serdecznie

Podejmiecie się zmiany rollgazu? Kupiłem taką jak poniżej, ale bez "druciarstwa" się nie obejdzie. Trzeba zdjąć gumę z plastiku i naciągnąć to co poniżej na oryginalny "plastik". Z Barracudy też trzeba wyjąć "wkładkę". Dacie radę?
manetki-classic.jpg

• 2 weeks later...
W dniu 14.01.2021 o 10:29, Munga napisał:

Podejmiecie się zmiany rollgazu? Kupiłem taką jak poniżej, ale bez "druciarstwa" się nie obejdzie. Trzeba zdjąć gumę z plastiku i naciągnąć to co poniżej na oryginalny "plastik". Z Barracudy też trzeba wyjąć "wkładkę". Dacie radę?
manetki-classic.jpg

Podejmiemy próbę :)

1 godzinę temu, Kastomek napisał:

Podejmiemy próbę :)

Jak tylko będzie ciepło to wbijam. Zapiszcie termin ;D

Swoją drogą też muszę się umówić na serwis. @Kastomek jest u Was opcja transportu busikiem jak coś?

W dniu 29.01.2021 o 12:17, Munga napisał:

Jak tylko będzie ciepło to wbijam. Zapiszcie termin ;D

Drzwi szeroko otwarte. 

W dniu 30.01.2021 o 18:31, Piuriel napisał:

Swoją drogą też muszę się umówić na serwis. @Kastomek jest u Was opcja transportu busikiem jak coś?

Oczywiście door to door. Na terenie Łodzi w sezonie zimowym oczywiście za free. 

• 4 weeks later...

Ładna pogoda za oknem. Chyba już czas odpalać maszyny. Jeżeli Twój motocykl nie chce współpracować, dzwoń do nas. Przyjedziemy odpalimy, naprawimy! 

02C.jpg

W dniu 14.01.2021 o 10:29, Munga napisał:

manetki-classic.jpg

Zrobione! Możesz podbić po motocykl!

• 2 months later...

W 100% polecam Tomka i Łódzki Warsztat Motocyklowy.Miałem okazje poznać przy oględzinach podczas zakupu mojej Suzi gsr600A.Usługa wykonana super profesjonalnie począwszy od wstępnej rozmowy telefonicznej ze sprzedającym po oględziny,jazdę testową negocjacje ceny i na transporcie motocykla kończąc.Tomek wykazał się ogromną wiedzą i doświadczeniem w temacie.Trudno coś przed nim ukryć.Ogromnie wzbudził moje zaufanie,czułem się spokojny o trafność oceny.Ponad to Tomek okazał się osobą niezwykle życzliwą i skłonną do poświęceń.Mimo póżnej pory (około 21:00) załatwił mi przegląd,zmienił tylną oponę ,olej i odwiózł mnie z moto do domu na Śląsk.Jeszcze raz polecam Tomka i ŁWM bo trudno trafić na równie profesjonalną ,kompleksową i życzliwą obsługę.

Maciek