Jump to content

Gruzja 2021

tirey93
 Share

Recommended Posts

Cześć, przeklajam moją wiadomość z grupy motocyklowych podróżników na fb. Jeśli ktoś jest chętny to zapraszam do kontaktu. 

Nie ukrywam że wskazany(a wręcz wymagany) jest dostęp do messengera ponieważ utworzyłem tam wspólną grupę dla zainteresowanych - łatwiej jest się komunikować kiedy wszystko jest w jednym miejscu dostępne dla wszystkich chętnych. Dla sceptyków mam odpowiedź - to nic trudnego, jeśli cenicie sobie anonimowość możecie utworzyć fake konto bez podawania nazwiska, liczy się tylko dostęp do messengera.

A poniżej wiadomość:

image.png.d462d5316afc63e9b8f6a0e9aa8811d2.png

W razie wstępnych pytań chętnie odpowiem tu. Namiary do mnie na fb podam na pw.

Rzadko tu wbijam więc możliwe że nie odpowiem od razu. Proszę o cierpliwość 😜

Edited by tirey93 (see edit history)

MartaCrystal

Hej :)

Rozumiem, ze wyjazd 3tyg, termin krotszy nie podlega negocjacji? :)

(pytam iż gdyż mam malo urlopu, nowa praca itp, nie chce wykorzystac calego urlopu naraz, czasem sie przyda...)

co do tempa do 400km, w czasie wypadu na Rumunie robilismy po ok 300km dziennie, a na samej Rumunii ok 250 dziennie i nie bylo jakos mega duzo czasu na zwiedzanie. Zanim sie ludzie zebrali, zjedli, zanim znalezlismy nocleg itp.

pozdrawiam

/m.

Niestety nie. To jest prawie 7kkm dzielone na 400km dziennie wychodzi 18 dni + 3 dni odpoczynku. 

To prawda, też byłem w Rumunii i przyznaję że trudno było tam robić po 400 dziennie. Kwestia jest taka że u nich są ciekawe drogi i dużo zatrzymywania. Zakładam że w większości trasy do i z Gruzji będzie jednak prosta droga na której się jedzie szybciej. Zwiedzanie też bardziej okazjonalne. W stylu jest jakiś punkt widokowy to warto zjechać i zrobić zdjęcia. Nie będziemy zwiedzać jednego zamku przez pół dnia 😜

Jaki termin wchodzi w grę?

Jeśli trzy tygodnie to bym się pisał , krócej raczej nie.

Daj mi namiar na pw.

Edited by Gregor STG (see edit history)

Termin jest kwestią do ustalenia. Dostosujemy się do większości ale będę forsował maj, bo już będzie cieplej w Polsce. 

• 3 months later...
Suchy-wolk

Damian @tirey93 czy Gruzja jest dopięta? Od miesiąca planuję taki wyjazd, ale na 10-dni w okresie wakacyjnym, aby nie napotkać zimnicy i śniegu na wysokich partiach. Dlaczego tylko 10-dni? Będzie to typowo transport motocykli ciężarówką + lot do Kutaisi. Cenowo chcę zaoszczędzić zużycie motocykla na tak długim dystansie i wiem, że w pracy nie dostanę więcej czasu wolnego.

Jeśli dopiąłeś ekipę na wyjazd, daj znać jaki macie plan jazdy :) Wiem też, że kiedyś Paweł @ChomczaS chciał się dołączyć na wyprawę w tym kierunku może się z Wami zabierze.