Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Sign in to follow this  
Koper

PitBike - Szkolenia i Treningi na Łódzkim podwórku

Recommended Posts

Koper

Witam Was! 
Od dłuższego czasu interesowałem się opcją szkolenia PitBike i wreszcie się udało! Chciałbym się z Wami podzielić moim doświadczeniem i przemyśleniami, ale już na wstępie odpowiem na podstawowe pytanie - TAK, WARTO!

W miniony weekend miałem 2h szkolenia z MotoSkuniu w Rzgowie i szczerze polecam!

Byłem 2 razy na Radomiu bez żadnego szkolenia, później brałem udział w szkoleniach organizowanych przez Kulikowisko, MotoPomocnych oraz Tor Łódź. Każda z tych lekcji dawała jakiś progress, ale uważam, że indywidualna sesja na Pitbike najbardziej wpłynęła na moją pozycję i technikę. Praca 1vs1 z instruktorem, stała łączność, przekłada się na efekty z minuty na minutę, daje możliwość omówienia i korekty błędów na bieżąco.

Co do samej szkoły MotoSkuniu- Przemek jest mega pomocny i merytoryczny, nie traci czasu na pierdololo, tylko od samego początku do końca zajęć pracuje nad poprawą Twojej techniki, udostępniając swój sprzęt, dzieląc się wiedzą, nagrywając filmiki, a po wszystkim wysyłając szczegółowe omówienie zajęć i pracę domową :D

Na pewno będę wracał, Was też zachęcam :)
Jedna rada - jeśli (jak ja) do tej pory ze sliderów nie udało Wam się zedrzeć nawet metki, to przygotujcie się, że w trakcie lekcji dostaną po d*pie (efekt uboczny szkolenia, nie cel sam w sobie)

• Lubię to 2

Piuriel

I fajnie. Tym bardziej, że jak piszesz dobra robota jest robiona. Im ich więcej tym lepiej zwłaszcza z licencją wiedzących jak dobrze uczyć. :cheers:

• Lubię to 1