Jump to content

Ciekawe miejscówki w czasie epidemii

tirey93
 Share

Recommended Posts

Cześć,

nadchodzi majówka i myślę że fajnie by było gdzieś pojeździć po Polsce skoro zniesiono zakaz przemieszczania.

Szukam jakichś fajnych miejsc, które warto zobaczyć i które nie są zamknięte na 4 spusty i można je odwiedzić. Mogą to być jakieś naturalne pomniki lub inne zabytki, które są otwarte dla turystów i nie wymagają obecności obsługi placówki. Antyprzykładem może być np zamek w Marlborku, który jest zamknięty dla odwiedzających. Proprzykładem może być np pałac w Przeczowie który niedawno z grupą obczailiśmy. 

Możecie więc coś ciekawego polecić?

Bunkry Jeleń i Konewka.Niezapomniana atrakcja koło Spały jak ktoś nie był to warto.  Obok Groty nie wiem czy otwarte i skansen w Tomaszowie. 

Zainstaluj sobie apkę Moto Opinie (to nie reklama z mojej strony) - jest tam fajna opcja o nazwie "mapa ciekawych miejsc" - jest tego multum zaznaczonego na tej mapce - może się przydać jeśli nie wiesz gdzie jechać.

A jak przy okazji znajdziesz po drodze coś fajnego, sam możesz dodać miejsce na mapie.

Najważniejsze to by pogoda dopisała na majòwkę - nie chcę krakać, ale prognozy są słabe. Zobaczymy ;)

13 minut temu, jaquzie napisał:

Najważniejsze to by pogoda dopisała na majòwkę - nie chcę krakać, ale prognozy są słabe. Zobaczymy

Kurczę jednej strony fajnie jakby było pogodnie, ale teraz to jednak kibicuje deszczowi. Przydałoby się trochę podlać i mimo chęci przejażdżki to kibicuję opadom atmosferycznym. 

Dnia 28.04.2020 o 22:40, jaquzie napisał:

Zainstaluj sobie apkę Moto Opinie (to nie reklama z mojej strony) - jest tam fajna opcja o nazwie "mapa ciekawych miejsc" - jest tego multum zaznaczonego na tej mapce - może się przydać jeśli nie wiesz gdzie jechać.

Nie ma aplikacji na iOS więc sprawdziłem mapę na stronie - jest ogromny potencjał, ale wykonanie jest tragiczne, szkoda bo baza jest ogromna, ale korzystanie z niej to katorga. 

Polecam https://www.polskieszlaki.pl/atrakcje/ nie jest specyficzna dla motocyklistów, ale można znaleźć mnóstwo ciekawych celów podróży. Co najważniejsze pozwala fajnie filtrować, nie jest zawalona informacjami i ma bardzo użyteczną funkcję - pokazuje ciekawe miejsca w żądanej odległości od dowolnego punktu na mapie.