Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
marmot.c

Obszycie kanap

Recommended Posts

marmot.c

Hej.

tak użyłem szukajki, ale wyniki strasznie stare.

Kusi mnie obszycie kanapy i teraz pytanie, czy ktoś ma jakieś w miarę świeże info na temat firm, które się tym trudnią dobrze i nie za miliony monet ?

Suchy-wolk

Osobiście korzystałem z usług www.mwmoto.pl i byłem zadowolony - sprawnie, szybko, cena dogadana przez robotą i zero uwag co do jakości :)

Langus92

Ja obszywałem w Ostrowie Wielkopolskim  u Darka Wulkana https://www.facebook.com/motorbikeseats/  400zl obszycie i wyprofilowanie :)

To jest moja kanpa 

marmot.c

Ja teraz mogę polecić

JB Perfect w Zgierzu. Super terminy, fachowe doractwo, elastyczność pod klienta i naprawdę dobra cena. Polecam

https://g.co/kgs/oNG4Yb

pjii

Siema dawno mnie tu nie było ,zapraszam do pooglądania :) pozdrawiam serdecznie 

pjii

Oferta dla Was

Dodam informacyjnie że dla chętnych pozyskania obszycia siedzeń jak powyżej w cenie tylko 150-200 zł jest możliwe w jeden sposób :) .....

Masz ściga nowszego rocznika przesyłasz siedzenia i na ich podstawie mam możliwość wykonać kilka wzorów poszyć a Ty nowe wypasione tylko za tyle jak podałem wcześniej już z kurierem do Ciebie spowrotem :) 

Oferta dotyczy zawsze tylko każdego nowego rodzaju siedzeń , później już będą to gotowe produkty na wysyłkę kupienia jako dopasowane pokrowce do samodzielnego tapicerowania lub taka opcja u mnie już gratis

Zainteresowanych proszę o kontakt 

W modelowanie kanap jakby nie wchodzę tylko + zmiękczenie lub wkładka żelowa jeśli będzie 

Edited by pjii (see edit history)

jaquzie
Dnia 7.04.2013 o 21:56, pjii napisał:

Kilka realizacji

post-1424-0-86565800-1365364498_thumb.jpg

post-1424-0-62717500-1365364529_thumb.jpg

post-1424-0-12180100-1365621481_thumb.jpg

O widzisz @pjii spadasz mi akurat na czas, bo chętnie zrobię coś wizualnego z kanapą do S1000XR'a z 2019 ;) a, że robiłeś mi kawałek czasu temu kanapkę do S1000sx (foto na gòrze), chętnie zrobię i do XR'a u Ciebie ;)

20200606_114100.jpg