Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Ze względu na trwającą aktualizację skryptu forum, niektóre funkcje mogą działać nieprawidłowo - prosimy o cierpliwość. Wszelkie uwagi i błędy prosimy zgłaszajcie na bieżąco w tym formularzu.

Sign in to follow this  
Krystian2259

Kawasaki zx6r 2007r

Recommended Posts

Krystian2259

Też się pochwalę. Oto moja Kawasaki zx6r z 2007 kupiona w maju 2019r. Przesiadłem się z litrowwgo Tuono na nią. Łatwość prowadzenia i hamulce w niej po prostu szokują, są mega ostre. Po 50km jak jechałem do domu myślałem sobie,, kur.. co ja kupiłem jakie to nie wygodne,, ale.po kilku dniach przyzwyczaiłem się do niej i nie zamienił bym teraz jej na żaden inny motocykl. 🤣

20190829_212100.jpg

20190713_174737.jpg

20191028_110850.jpg

• Lubię to 1

Munga

Fajna "śtuka". Plastiki mi się zawsze podobały, ale totalnie nie dla mnie. Kanapa i pozycja do jazdy na co dzień zawsze skreślały takie moto dla mnie :)

Krystian2259

Ja mam taki plus że mało po mieście jeżdżę to nie mam takiej męki. Od 100km dobrze się jeździ i w miarę wygodnie jest. Podejrzewam że chodzi ci też o to że masz problemy z plecami. Też miałem takie problemy. Polecam gimnastykę pleców. Jak chcesz mogę ci kilka filmów podesłać .

Edited by Krystian2259 (see edit history)

Munga

xD rozbawiłeś mnie w uj. Nie mam problemów z plecami, bardzo aktywny ze mnie człowiek :) Pozycja jest strasznie niewygodna dla mnie. Moja historia zaczynała się od simsona>supermoto, a później naked(suzi gsr600). Nie wyobrażam sobie po prostu męczyć się na sporcie na przejażdżce, która ma sprawiać przyjemność :) Takie sprzęty zawsze widziałem w kategorii do jakiej zostały stworzone - torówki.

Langus92

Fajna maszyna :) 

TomekW

Co tu będę dużo pisał, podoba mi się. Planowałem na ten sezon 636 z lat 03-04 ale fundusze nie pozwolą i będzie Z750, jednak chętnie bym się przysiadł sprawdzić jak leży w kroczu z moim wzrostem 😁

Edited by TomekW (see edit history)

Krystian2259
Dnia 19.02.2020 o 10:40, TomekW napisał:

Co tu będę dużo pisał, podoba mi się. Planowałem na ten sezon 636 z lat 03-04 ale fundusze nie pozwolą i będzie Z750, jednak chętnie bym się przysiadł sprawdzić jak leży w kroczu z moim wzrostem 😁

Ile masz wzrostu? Jak sportem nigdy nie jeździłeś to będziesz na początku w małym szoku.  Ja mam 180 wzrostu i dobrze mi się jeździ.