Jump to content

Ankieta dla studentki: Turystyka motocyklowa jako forma spędzania czasu wolnego.

Anna W.
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie,
Jestem studentką III roku na Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi, przeprowadzam badania na temat turystyki motocyklowej, a dokładniej spędzania czasu wolnego przez motocyklistów. Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety w celu uzyskania informacji na powyższy temat. Ankieta jest skierowana głównie do motocyklistów bez względu na wiek oraz płeć. Ankieta służy wyłącznie celom naukowym i jest anonimowa.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSes71Ug--tLojElp4_JigpzlsKTKqK16dYfAvoB56LZ2gynIg/viewform?vc=0&c=0&w=1&fbclid=IwAR0T1B52mEB0IhhMNP6cS7aOk5m8Hv5gBWfRS046sX5GDA7h3-Br0c84hAQ

Z góry dziękuję :)

Niech będzie że użytkownicy VFR to fajne chłopaki :)  poszło......

Choć niektóre pytania chyba trochę niedopracowane.....nie było jedno dniowych wyjazdów turystycznych.

A jak mam 3 motocykle o różnych pojemnosciach to mam wypełnić ankietę 3 razy czy wtedy wyniki badania będą niemiarodajne ?

Tak samo noclegi :( latam z namiotem, ale jak atrakcyjny nocleg się trafi w trakcie planowania to nie omieszkam skorzystać.

Boso, ale w ostrogach

Wypełniłem, ale faktycznie w niektórych punktach brak możliwości wielokrotnego wyboru.

Pozdrawiam

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile: