Skocz do zawartości

moto_sezon2024-mini.png Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Łodzi już w kwietniu - przeczytaj o tym

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego pod Atlas Areną właśnie trwa! Więcej informacji tutaj.

Buty do biegania

patrick

Rekomendowane odpowiedzi

I czy masz supinacje czy pronacje podczas biegu.
Nie mniej jednak jak już będzie wiedział co z powyższych to idź do sklepu i poproś o buty Asics dopasowane do Ciebie. Nike to gówno do biegania, addidas i Reebok też się sypią. W Asics nie widzę zużycia pomimo przebiegu.

...You can be better than that..

╭〔︶︵︶〕

Widzisz Piuriel, chyba wszystko zależy od butów i szczęścia do nich... miałem Asicsy i mi się rozleciały, reeboky zresztą też i w końcu poszedłem kupić najtańsze adidasy jakie były w sklepie do biegania (albo nawet nie do biegania tylko z miękką podeszwą) i od długiego czasu męczę je na siłownii, na bieżni mnóstwo wybiegane wiele kilometrów i w terenie też coś się tam pobiegało... jakbym je postawił na półkę sklepu to nikt by się nie skumał ;) 

"Mizuno" spoko buciki.

Na silowni i w terenie robią robotę. 

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Ja do biegania używam Asics gel comulus 20, średnio biegam 30km w tyg, 3x po 10 km. Po 6 miesiącach nie widać zużycia.  Biegam tylko po chodniku i asfalcie. Polecam. Wcześniej miałem Adidas cloidfoam ultimate i nie polecam- zaczęła pękać siateczka. 

:doofywave:

A jakie buty do biegania dla sprinterów byscie polecili? Czy można biegać w standardowych butach czy jednak lepiej jest faktycznie kupić sobie specjalnego rodzaju obuwie? Skłaniam się ku tej drugiej opcji, trochę jednak cena wydaje mi się wysoka. 

https://biegniesz.pl/art/buty-do-biegania-dla-sprinterow-co-wybrac-i-gdzie-kupic

Edytowane przez patrick (wyświetl historię edycji)