Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
outsidermma

Interkom Midland

Polecane posty

outsidermma

Witam,

Poszukuję interkomu. Zależy mi przede wszystkim na jakości rozmowy z innym motocyklistą, zasięgiem i czystością rozmowy, 

Wpadł mi w oko Midland bt pro.

I teraz moje pytanie. Czy posiada ktoś w/w model i może coś o nim powiedzieć?

A może macie inne interkomy w podobnej cenie 500-700 zł  które dobrze się sprawują.

Z góry dzięki za pomoc.

image.png.9eef2a8704de0a241eeb2df24a6b4924.png

Kolo

Ja posiadam midland btx2 pro i powiem szczerze d*py nie urywa. Nie jest źle ale za tą kasę myślałem że będzie lepiej. Koleżka ma sene (model dedykowany pod kask gt-air) I różnica jest znaczna jeśli chodzi o głośność czy jakość dźwięku.

Wiadomo różnica w cenie też jest znaczna Ale teraz chyba mimo wszystko bym dołożył kasy i kupił sene.

Slavo-s

Ja używam od trzech sezonów Sena MH5 i jestem jak na razie zadowolony.

Zasadniczy plus do długość działania na jednym naładowaniu - ponad 7,5 godziny podczas połączenia z innym zestawem.

Jeżeli używam tylko do nawigacji i telefonu to ładuję trzy razy w sezonie.

outsidermma

Heh, miało być do 500 zł później mówię 200 zł dołożę, a tu widzę że bez 1000 zł się nie obędzie. 

Znalazłem jeszcze sene 10U w podobnej kasie, ale nic ciekawego nie znalazłem w necie na jej temat. 

Slavo-s - sprawdzałeś może jaki ma realny zasięg  z innym moto ta Sena MH5? Bo różnie piszą, 400 m - 700 m

Slavo-s

Zależy od terenu. Na otwartym może być te 700, pod warunkiem że nie oddzielą was samochody. W lesie albo pagórkowatym terenie spada znacznie. Zaletą jest że po utracie połączenia przywraca je automatycznie jak wejdzie w zasięg drugiego interkomu. Używamy ich ze szwagrem i przetestowaliśmy w różnym terenie i warunkach.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

4ride.pl

Z interkomów Midlanda godnym polecenia byłby BTX2 PRO, szybki w montażu i łatwy w użyciu. Jeśli chcesz, możesz go obejrzeć u nas w salonie przy Kasprzaka 6. Zakładaliśmy go parę razy, parametry ma przyzwoite i u nas jest w cenie 669zł.

outsidermma

Dzięki za info. Ale jeszcze muszę poszperać w necie, i wybrać konkretny model żeby później nie żałować.

• Lubię to 1

szerszung

Ja również mam sene mh5 i jestem zadowolony. Jakoś wykonania fajna, obsługa w rękawicy super bateria trzyma długo jakość rozmów telefonicznych bardzo dobra 😎

• Lubię to 1

4ride.pl
18 godzin temu, outsidermma napisał:

Dzięki za info. Ale jeszcze muszę poszperać w necie, i wybrać konkretny model żeby później nie żałować.

Nie ma sprawy, zaproponowaliśmy coś o fajnych parametrach z budżetu o jakim pisałeś. Z innych producentów ciekawą opcja jest właśnie sena, o której wspomniał Szerszung :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się