Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Michallica

Szutrowo Offowe szlaki?

Recommended Posts

robert73

Na razie to są plany zobaczę jak z pogodą . Połowę pierwszego i ostatni dzień można liczyć jak tranzyt tak naprawdę zostają pełne trzy dni i w tym czasie całej trasy nie uda się zrobić. Plan mam taki żeby w TET wbić się koło Kazimierza Dolnego i stamtąd w kierunku Litwy .

Pejas

na TET mnie żona nie puści, mimo szczerych chęci. Za blisko daty porodu itd. 
natomiast na cały dzień bym się gdzieś wybrał. Zrobić off, jakiś popas a potem lajtowo wracać. Można by zrobić kurs na mazury, albo siemiatycze okolice bugu. Tam są fajne tereny. 
np.27 / 28.04

Traampek
2 godziny temu, Pejas napisał:

na TET mnie żona nie puści, mimo szczerych chęci. Za blisko daty porodu itd. 
natomiast na cały dzień bym się gdzieś wybrał. Zrobić off, jakiś popas a potem lajtowo wracać. Można by zrobić kurs na mazury, albo siemiatycze okolice bugu. Tam są fajne tereny. 
np.27 / 28.04

Witam,

Na cały dzień bym się tez pisał ,,może lepiej nawet 27.04 bo to Sobota a nie daj Boże coś by poszło nie tak albo nawet człowiek był był mocno zmęczony to zawsze ta niedziela zostaje na odpoczynek

robert73

Ja 27/28 nie dam rady impreza rodzinna .

Pejas

Robert, może w majówkę cię na TET odprowadzę :) 

Co do 27.04  to jest dobry termin, pogody długo terminowe mówią że deszczy nie ma się co bać. Dla mnie jest to ostatnia szansa w tym roku na porządny wypad więc myślę o takim karkołomnym pomyśle:

W Sobotę rano tj. 5/6 start w kierunku wschodnim szlakami rowerowymi według GOOGLa, jedziemy na Łuków i tam wbijamy się w TET. Trasą TET jedziemy aż do Siemiatycz. Tam odbijamy na Drochiczyn gdzie można zjeść fajny obiad na Bugiem w knajpie mojego znajomego. Obiadek, odpoczynek, można wstąpić do muzeum motocykli, bunkry zobaczyć a potem z powrotem w kierunku domu, jeśli starczy sił to też szlakami rowerowymi. W 500km powinniśmy się zmieścić. 
może ze Skierniewic jeszcze ktoś się zabierze

a no i nad Bugiem obowiązkowo kąpiel, jest tam fajna plaża gdzie nurt pozwala na pluskanie

Edited by Pejas (see edit history)

Traampek

Pejas ,jeśli mogę to bardzo chętnie się wybiorę z Tobą na taka wycieczkę , to byłaby pierwsza moja taka trasa także już są motyle w brzuchu 😃😃

Pejas

no jasne, w grupie zawsze raźniej a offem też bezpieczniej 23 będę dopinał temat, zdzwonimy się i dogadamy co i jak.