Jump to content

Sobota 26.05 - Wyjazd Na Rydwan

Aidekk
 Share

Recommended Posts

Jak na razie zebraliśmy się małą grupką:Krzysztofor + ...Darcio (może z Mileną)Jarek Wadowiec + PaulinaJa + DorotaJeśli ktoś chce jechać z nami zapraszamy. Dla tych co nie wiedzą - Rydwan to staw/jezioro - nie wiem jak to nazwać, ok 40 km na północ od Łodzi.My wybieramy się ok. 12;00 w sobotę, zabieramy namiot i będziemy koczowac do niedzieli. W planach kąpiel, piwko, jak ktoś chce to można złowić rybę, ognisko, śmiech i dobra zabawa.Jeśli są chętni pisać!

Jarek Wadowiec

Dokladnie Aidek .....byle by pogoda dopisala ......;P

podjadę do Was z grillem przenośnym i kiełbaską, bo jak pisałem w innym wątku, i tak jestem w sobotę w Strykowie ;)Tylko kurde dajcie jakąś mapę, gdzie mniej więcej będziecie, bo na rydwanie kilka jezior, i kilka ładnych miejscówek, więc może być ciężko ze znalezieniem...

sorry za offtopa, ale może ktoś opisać co tam jest na tym "rydwanie", jakaś woda z tego co widzę, ale jakieś plaże są ładne, można z dzieciakiem pojechać czy raczej nie bardzo??

Jarek Wadowiec

.....powiem szczerze dla tych co nigdy nie byli na rydwanie, jest to zalana żwirownia a raczej pare żwirowni jasny piasek i czysta woda bardzo ciekawe miejsce a zarazem spokojne , obcujesz z przyroda ( dla dzieci i osob ktore nie potrafia plywac nie polecam gdyz jest bardzo głeboko..!!!)Dla chętnych ktorzy chcieli by do nas dojechac to nr tel 695384451 i wyjade po kazda osobe ktora bedzie chciala do nas dotrzec ....

a i w ten weekend jest chyba majowka motocyklowa w lowiczu wiec pod samym nosem .... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

ZAPRASZAM ..... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Krzysztofor

Dzień dobry. Niestety, nie będe mógł się pojawić wcześnie, postaram się być najpóżniej do godz 20.00 bo wcześniej jadę w drugą strone (paradyż koło opoczna :biggrin:) na urodzinki Babci, a zwine się z tamtąd koło 18 wię na 20 powinienem się pojawić. jak coś mam 2namioty jeden standardowy, a drugi Wmiarę duże zielone koło(samorozkadający się :P) więc mogę komuś pożyczyć. Nie wiem czy z kimś będe z kimś, ale to wyjdzie w praniu. Dobrze byłoby, gdyby ktoś umiał poslługiwać się jakąś gitarką. Można by się troszkę podrzeć :PJarku, a będziemy przejeżdzać przez tą skarpe :biggrin: ?

Łowicz, Uniejow, Rydwan, Slesin, śluby...Nosz k..... kurza doopa.Jak nie bylo to nie bylo, a teraz nie wiadomo na co sie wybrac.Czlowiek by sie musial sklonowac.Chetnie bym podjechal do Was z cwiartka swiniaka, grilem i workiem wegla :(Decyzja pewnie bedzie zapadac na ostatnia chwile.

Krzysiu ostatnio byłem na rydwanie i powiem ci że pojeździłem trochę i jest dużo fajniejszych miejscówek od tamtej ale to się będzie ustalało na miejscu, mam małe problemy z Mileną ale jakoś ją przekabacę by jechać :biggrin: Nie mogę tego przegapić ;P Ja biorę na pewno namiocik 2x wędka ;P no i kiełbaska + coś do picia ;P Tylko co do namiotu muszę go złożyć i zobaczyć czy mam wszystkie części :smile: Bo to ten ze zlotu w stroblinie pamiętasz ? :biggrin:

Jarek Wadowiec

Darek ja tez wezmę kija to moze cos na grilla się złapie ............;P

Podajcie prosze DOKLADNA lokalizacje rozstawienia grilaco bym sobie navi wytresowal.Moze byc na mapie google bo ten obszar ma szczegolowy.Nie pisze ze przyjade, ale na wszelki wypadek to i ksiadz ma.... :smile:))))

Krzysztofor

Tylko co do namiotu muszę go złożyć i zobaczyć czy mam wszystkie części Bo to ten ze zlotu w stroblinie pamiętasz ?

Chyba rozłożyć i sprawdzić :P pamiętam ten namiot 3osobowy gdzie dwie osoby miały problem z pomieszczeniem się nie wspominajac o rzeczach, które się wywalały z namiotu :biggrin: . Piękne czasy i nasze wspaniałem Pięćdziesiątki :riding: :riding: :riding: Właśnie musze sprawdzić swoje niamioty w jakim są stanie :P bo po Woodzie to nie były ruszane http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gifJak będziecie na miejscu to podajcie lokalizacje, żebym mógł Was znaleść, chyba że jak dojade to będe jeździł w koło i o jakiś czas odkręcać manetkę bede, to ktoś wyjdzie po mnie :P

Kto bierze grila ;p ??

Mało drzewa i kamieni w lesie? Jak sam ostatnio mówiłeś "lepiej zróbmy ognisko" :biggrin:

i o 12 spotykamy się koło Jarka jak ostatnio ?

Ja tam nie wiem gdzie było ostatnio, ale my jeszcze byśmy Jarkowi do auta wrzucili namiot, koc, śpiwór i wszystko czego nie chce nam się przywiązywać do moto skoro już jedzie za nami katamaran :DJarku można się umówić, żeby puszka podjechała na Retkinię i za nią bym się z Dorotką przyturlał na miejsce zbiórki?

YYYyyyyyyyy... Jarek jedzie autem ?Aidekk nie jesteś jedyny wczoraj na Politechniki widziałem gościa co miał takiego samego Zippa jak ty ;p hehe..

Krzysztofor

Jakie auto!!!??? Pakować menele na motongi i jedziemy :DEDIT: a Jakmiczka pod kurtke :biggrin:

Paulina Czarna

Ja jadę autem bo biorę jamnika. Jak chcecie zapakować manele to dzwońcie do mnie 693 99 58 33 i wszystko wezmę. Ustawimy się gdzie trzeba i jaaazdaaa! Jaro jedzie motocyklem dla sprostowania:)

Jamnika to na wrotki i w drogę 2 kółkami :)Przy takiej pogodzie autami jeździć to grzech :biggrin:

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...