Jump to content

Motocyklowy Potop

Maxym99
 Share

Recommended Posts

Hej,

Wybiera się ktoś we wrześniu na Motocyklowy Potop do Szwecji organizowany przez StenaLine?

https://www.stenaline.pl/wycieczki/wycieczki-kilkudniowe/motocyklowy-potop

Po opiniach po wyjazdach z maja widzę, ze wiele osób wróciło zadowolonych.

Myślę o terminie 14.09. Czy ktoś jeszcze reflektowałby z okolic Łodzi ? 😉

MartaCrystal

A ile osob bylo na ostatniej odslonie?

Dzis chcialam kupic bilet, ale stronka woła juz 649 zl za opcje wrzesniowa :(

a cos w tej Szwecji zjesc trzeba, i do tego zatankowac, co urasta do praktycznie 1000 zl za 4 dni wycieczki.

Szkoda...

Edited by MartaCrystal (see edit history)

Nawet te 649zł za taki zestaw z jedzonkiem i ubezpieczeniem to dobra cena. Aaaaa...i dyskoteka na pokładzie 😉

W cenie:

● rejs promem;

● transport motocykla lub skutera do Szwecji i z powrotem;

● rozrywka na pokładzie, w tym dyskoteka;

● miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (2 noclegi);

● miejsce noclegowe w domku 4 osobowym z łazienką, na kempingu w Szwecji;

● bufet śniadaniowy na statku;

● jedna z tras motocyklowych do wyboru (2 dni);

● wspólne grillowanie na campingu (na miejscu zapewnione są kiełbasy, chleb, keczup, musztarda, grille, węgiel, serwetki – do samodzielnej obsługi)

● bufet śniadaniowy na campingu

● ubezpieczenie NNW i KL

• 6 months later...
  • 2 weeks later...

A jak wygląda to w rzeczywistości: transport na promie, zabezpieczenie moto, pobyt na campingu, organizacja tras w S, no i całość kosztów?

Na promie dostajesz kajutę, nawet wygodną (łazienka, tv,  klima, radio) nic więcej nie potrzeba. Moto mocowane pasem na pokładzie przez siedzenie, mocujesz sam ale można liczyć na pomoc obsługi.  Camping -  domki 4os, drewniane. w pełni wyposażone ogrzewane. Trasy w Szwecji- są sugerowane ale nie narzucane, jedziesz gdzie chcesz. Dla mnie wydawały się za krótkie więc modyfikowałem pod siebie - nastawiłem się na jazdę a nie zwiedzanie - przejechane łącznie 1700km

Koszta:
1. wpłata dla StenaLine  za rejs/camping - 650zł (początkowo było 500 ale podnieśli) 
2. Paliwo - w Szwecji po prawie 6zł/litr. Spaliłem równe 100 litrów co daje koszt ok 570zł 
3.  + ok 200zł na kawe piwo jakiś McD po drodze

Sam osobiście nie byłem - było kilkoro znajomych. Mówią że fajna impreza - warto samemu zmodyfikowac trase i zadbac o prowiant na grilla bo bywa z tym ciężko ;) sam gril i owszem ale już  kiełba średnio dostępna chyba ze ktoś lubi walkę :D.

Zabezpieczenie moto - tutaj trzeba się postarać bo w sztormie bywa różnie - ale nie powinno byc problemów zwłaszcza jak się ma centralkę.

Domki podobno komfortowe :D

Jestem zainteresowany  wraz z plecakiem - ale własnie fajnie by było jakby ekipa Łódzka była !

Pierwszy termin czyli chyba 17.05 - brzmi sensownie - nie wiem czy nie będzie odrobinę za zimno na północy - ale ... kto wie ..

• 3 months later...