Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Radsoon

BMW R1100R

Recommended Posts

NIKT

"Jak by jakiś "obcy" leszcz, ale z forum...? " - eeeee serio, zapisanie się na forum gwarancją odleszczenia ??

Co do zaistniałej sytuacji zacytuję mojego wykładowcę "NA WSZYSTKO KUR*A NALEŻY MIEĆ UMOWĘ, ALBO ZAPISANE NA JEBA*EJ SERWETCE USTALENIA, 2 EGZEMPLARZE I 2 PODPISY Z DATĄ"

• Lubię to 2

jcb

Tak na marginesie w kwesti części do BMW :

-  w boxer parts za drobiazgi liczą sobie czasem dwa razy tyle niż w ASO - może dlatego , że trzeba czekać dwa razy dłużej (już nigdy niczego u nich nie zamówię)

- warto sprawdzać zawsze kilka żródeł ale póki co najlepsze doświadczenia mam z internetowym sklepem ASO Smorawiński z Poznania - żadnych przedpłat, części zawsze na czas a w dodatku taniej niż gdzie indziej - ostatnio zamawiałem linkę gazu - zapłaciłem 93 zł plus przesyłka (była po 3 dniach u mnie) inne żródła podawały cenę w okolicach 150 zł.

lolito75

witaj RADSOON czy myślałeś o wypadzie na paradę niepodległości do Warszawy 11-11-2018r. Jak pogoda będzie w miarę,bo na cuda nie liczę ,planujemy z kolegą który również pomyka BMW  wybrać się na paradę, przejazd parady motocykli jest planowany z Sulejówka al.Piłsudskiego o godz.13:30.Pozdrawiam

Radsoon

Cześć.

Aktualnie motocykl jest uziemiony brakiem pogody na jazdy, ale planuje zrobić kilka rzeczy i stąd pytanie do Was, na jaki kolor psiknac felgi? Może odświeżyć by wyglądały ladniej, a może jakiś inny - oczojebny bądź stonowany kolor? Zdjęcie do podglądu na samym dole !

Nie mam weny twórczej co do tego, głównie Moto służy do jazdy wokół komina, do pracy, czasem gdzieś dalej.

Żeby nie było nudno w zimowe wieczory w planach:

- wymiana opon przód + tyl, jakie polecacie ?

- malowanie pokryw zaworów,

- założenie nowych osłon cylindrów

- montaż stelaża pod kufer centralny oraz płyty pod kufer centralny

- zakup kufra GIVI V56 MAXIA

- odświeżenie plastików

Wracając do sprawy z @Chmielu wszystko zalatwione, chłopak wywiązał się z danego słowa :)

IMG_20181107_161654.jpg

Edited by Radsoon (see edit history)
  • Lubię to 1

gary

Co do kapci, proszę Kolegi, to do czasów obecnego GSa, we wszystkich Yamaszkach i ostatnim dużym DLu miałem Metzellery. Do mojej emeryckiej jazdy - niezniszczalne. Na mokrym nie było żadnych niespodzianek. Przy zakupie uważaj na datę produkcji.

Co do kufra - Maxię miałem w TDMce i teraz w GSie. Po drodzę jakieś 46l Kappy (do Suzuki) i powiem Ci, że brakowało mi tych Maxxi rozmiarów, tak więc Givi Maxxia polecam, najlepiej z dodatkowym oświetleniem STOP. Zakupy robiłem w Moto-Tour, ceny bardzo OK, obsługa sklepu pierwsza klasa.

Radsoon

Sylwester spędzony na wycieczce do miejscowości Koło obejrzeć ori boczne kufry w okazyjnej cenie - 500 zł, rozczarowanie spore. Klejone, popękane, cholernie obdrapane.

Po powrocie szybka rozbiórka BMW - zdjęte koła do malowania, pokrywy zaworów i plastiki również do malowania.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę udanej Sylwestrowej zabawy :)

Do zobaczenia w 2019 roku !

IMG_20181231_150933.jpg

IMG_20181231_153139.jpg

• Lubię to 1

Michallica

To czekamy na efekt wow i fotki już po zrobieniu 🙂

Radsoon

Cześć ! 
Powoli składamy eRkę ! 
Odebrano i założono oddane do malowania :
✓ koła 
✓ pokrywy zaworów 
✓ pokrywę rozrusznika 
✓ obciążniki kierownicy
✓ odświeżone śruby mocowania tarcz przednich - oraz mocowania pokryw zaworów poszły w ocynk !

Od siebie pomalowałem obudowę filtra powietrza tylny błotnik, plastikowe osłony baku u dołu oraz plastiki osłaniające kable do świecy - czas zrobił swoje i elementy zrobiły się szarawe, wymagały odświeżenia - wypróbowałem tutaj plasti dip - gumę w sprayu - zobaczymy ile wytrzyma ! Znalazłem też winowajcę palącego się ciągle światła stopu, w czujniku od przedniego hamulca na kierownicy znalazłem muchę... Zmiażdżyła się od użycia klamki, jej resztki wcisnęły się w czujnik i tak zostało, wystarczyło przeczyścić i działa jak powinno.

Na koła wpadły nowe gumy, zdecydowałem się na Metzelery Roadtec. 
Przeczyszczone zaciski, smarnięte lekko prowadnice sreberkiem :)

Jak tylko pogody pozwolą to wyjeżdżam i jadę na serwis olejowy.

Moje zadowolenie podsyca fakt, że eRka była rozebrana praktycznie do gołej ramy pierwszy raz od zakupu, bez wyjmowania boxera i nie było żadnego grama korozji na żadnym elemencie ani podejrzanego spawu !

Odpaliła bez zająknięcia od odstawienia na zimę jakoś na początku listopada.

Jeszcze tylko wymiana żarówek od podświetlenia zegarów na LED i nic tylko jazda ze składaniem eRki, więcej zdjęć jak poskładam w następnym tygodniu wszystko do kupy.

A u Was działo się coś ciekawego w garażach? 

Pozdrawiam Wszystkich !

IMG_20190313_073727.jpg

IMG_20190309_170726.jpg

gary
33 minuty temu, Radsoon napisał:

Jak tylko pogody pozwolą to wyjeżdżam i jadę na serwis olejowy.

Czy wymiana oleju w tym motocyklu to jakaś większa filozofia? Pytam bo sporo zrobiłeś sam, odkręciłęś/przykręciłeś itd, a olej chcesz zmieniać w serwisie?

Fajne aktualizacje i fotki! Niech Cię moto cieszy przez wszystki sezony!

Radsoon

Przyszły paczuszki pod kufer !

IMG_20190323_155124.jpg

Michallica

Wymiana oleju w boxerze jest prostsza od pi...a :-)

Zrób sam, będziesz miał satysfakcję!

• Lubię to 1

Radsoon

No cześć !

Oficjalnie sezon zaczęty na Atlas Arenie podczas Rozpoczęcia Sezonu Motocyklowego 2019.

Co prawda pogoda niezbyt dopisała - jakieś +4°C, śnieg, deszcz... Żurek na szczęście rozgrzał, potem jeszcze kawa z mlekiem ;)

Więc, to będzie mój pierwszy, pełny sezon od A do Z !

Zaczynam go z przebiegiem 84.309 km i pełnym bakiem Pb98 :D

A Wy byliście dziś na rozpoczęciu sezonu? 

Pozdrawiam !

IMG_20190413_132729_494.jpg

Langus92

Przechodziłem obok, odrazu poznałem ze forumowy :)