Jump to content

propozycja wyjazdu w góry 4/5 nocy w obrębie 24-31 lipca

MartaCrystal
 Share

Recommended Posts

MartaCrystal

Jako, że mój urlop polagopował chwilę temu w siną dal (się ktoś rozmyślił...):

potrzeba człowieka (min. jednego, moze byc wiecej), który też lubi góry (Tatry, Gorce, Beskidy - coś z górami w Polsce, wszędzie już byłam, ale i tak chętnie powracam), i chce spędzić fajne 4/5 dni w górkach, w terminie jakoś 24-31 lipca. Płeć dowolna, bądźmy tolerancyjni : P

Miałam pomysł jechać sama, ale miło jest mieć do kogo gębę otworzyć :)

Oferta obejmuje:

- agroturystykę w stylu 35-45 zł za nocleg

- przaśne jedzenie i komary

- odciski od chodzenia po górach

- me wspaniałe towarzystwo

Dajcie znak-sygnał.

Edited by MartaCrystal
Zmiany daty (see edit history)

MartaCrystal

Ja to calymi dniami moge chodzic, dziesiatki km tłuc ;)

Nie chcę się czepiać, ale jechać na motórze, żeby potem chodzić po górach to średni pomysł. Trzeba by się zdecydować albo chodzić, albo jeździć. 

Ja chwilowo mam plany na połowę sierpnia na Bieszczady. Przystań, wielka pętla, mała pętla, może wypad na Słowację.

6 godzin temu, MartaCrystal napisał:

calymi dniami moge chodzic, dziesiatki km tłuc

no to wystraszyłaś całe towarzystwo ;)

MartaCrystal

Moze znajdzie sie ktos rownie szalony. Poczekam zobacze. Poki co posiadam tylko motura wiec tak wygladaja moje wyjazdy, daje rade :)

Urlop w firmie zabukowany wiec zamierzam wykorzystac, a milosc do gor jest potezna :)

pomysł fajny ;)

jechałbym gdyby nie obecne plany urlopowe ;) gòry fajna rzecz, choć nie po polskiej stronie granicy (too much ludzi! :) )

MartaCrystal

Zgodze sie ze tlok ^^

Np. Tatry polskie to fajne sa we wrzesniu :)

a poza tym, jest sporo gorek nizszych i mniej zdeptanych. Pamietam, ze bywaja dni, ze na szlaku spotka sie moze kilka osob. 

oby tylko dotrwac do tego urlopu w mojej pracusi!

Darek_Lodz

ja sie zastanawiam :D 

wyjazd do Chorwacji przekładam na przyszły rok, więc w tym czekałaby mnie ... nuda :P zobaczę tylko jak tam urlopy i sie musze zastanowić. 

SamotnyJeździec

Bardzo fajny pomysł. My z narzeczoną dwa lata temu tak zrobiliśmy. Start z Łodzi do Szklarskiej, później nocleg codziennie w innym miejscu i codziennie chodzenie po górach i zwiedzanie. Od roku mamy psa, więc w te wakacje już samochodem :/.
Udanego wyjazdu i nie rezygnuj nawet jeśli będziesz miała jechać sama, czasami tak jest fajniej bo poznasz więcej ciekawych ludzi  :)!
LWG

MartaCrystal

Mysle, ze pojade sama wlasnie, czas pomału zrobic rezerwacje (ciezko znalezc cos w dobrej cenie, sie nadzwonilam wczoraj jak wariatka, a na ostatnia chwile to juz w ogole). Tak ze temat pewnie pomalutku do zamkniecia :)

I tym razem padnie na Gorce. Ładne górki.

SamotnyJeździec

Powodzenia, na pewno będzie fajnie, oby tylko pogoda dopisała!
To nasza relacja z wyprawy, inne tereny, ale może z czegoś skorytsasz :)
LWG

hmm... mogę się dołączyć weekendowo na dzień, dwa, dla towarzystwa, tym bardziej że kawałek dalej jest jezioro czorsztyńskie i dwa zamki, które chciałem odwiedzić.

MartaCrystal

Weekendowo wypadaloby akurat na koniec mojego wyjazdu :)

Anyway, dziekuje Wszystkim za odpowiedzi, temat do zamkniecia. Musialam juz wczoraj zrobic jakas rezerwacje bo ceny stawaly sie dosc kosmiczne w stylu 120 zl za noc. 

Mam nadzieje, ze nawet sama troche odpoczne ;)

MartaCrystal

Praktycznie tak, tylko ze wzgledu na pogode zmienil sie termin, po co jezdzic w deszczu...

MartaCrystal

Pewnie, raczej nie bedzie problemu ze zmiana terminu, akurat tu moja praca jest dosc elastyczna :)