Jump to content

Rumunia. Sierpień 2018

Vercyn
 Share

Recommended Posts

Czołem!

Jeżeli ktoś ma ochotę zwiedzić w sierpniu Rumunię zapraszam do kontaktu. Planuję lajtowy wyjazd z plecaczkiem. 3 główne cele:

1. Ukraina, zakarpacie - Mukaczewo i okolice

2. Rumunia, północ - Region Maramosz

3. Rumunia, Transylwania - Z Transalpiną i Transfolgarską oczywiście.

Wrzucam mapkę z kilkoma ciekawymi miejscami wartymi odwiedzenia. Gdybyście mogli coś polecić, odradzić dawajcie znać! Do rozyrysowania trasy, noclegów i innych szczegółów jeszcze duuużo czasu.. wszystko do ustalenia!

https://drive.google.com/open?id=1JkNpsWw6QmaalxrSRea3M2TK_GimQLE-&usp=sharing

Pozdro,

V

Capture.PNG

a jaki czas planowany ? namiotowo czy hotelowo ?

akurat Rumunie już zwiedziłem i ja coś kombinuję na Słowenię / Chorwację, ale szukam też innych opcji :smile:

Dokładny czas do ustalenia, w zależności od wybranej trasy. Nie krócej niż tydzień, nie dłużej niż dwa.

Hotelowo... z namiotów wyrosłem szybciej niż myślałem,  a może  to tylko ostatnia przejażdżka do Grecji sprawiła że nie chcę już nawet patrzeć na namiot a co dopiero go rozkładać i w nim "spać" ;)

• 3 weeks later...

Jeżeli masz możliwość zjechania z asfaltu to w okręgu Marmarosz polecam górskimi szutrowymi drogami się przemieszczać ;)  Ja planowałem w czerwcu tego roku objechać Rumunię, ale chyba jednak inaczej spędzę ten urlop...

Edited by esquina (see edit history)