Jump to content

Pomoc przy zakupie motocykla czy przygotowaniu do sezonu :)

Recommended Posts

Kastomek

Witam serdecznie. 

Przepraszam serdecznie kolegę i pozostale osoby, którym nie poswiecilem czasu i doskonale Was rozumiem. Dobrze wiemy, że aby kupić fajna okazję, trzeba być w każdym momencie dostępnym. W związku z pierwszym niezadowoleniem chwilowo zawieszam działalność oględzin wyjazdowych motocykli. Nie chce aby kolejne osoby się na mnie zawiodły. Jak tylko znajdę pracownika, który pomoże mi ogarnąć to, co dzieje się w serwisie (pomijając obowiązki związane z biurokracją otwarcia działalności), to wrócę do oględzin wyjazdowych. U mnie już ruszyła fala sezonowa. Pracuje conajmniej 16h dziennie, wiec czasu brak. Dam znać, gdy będę dostępny. 

Zawiedzionych przepraszam i zapraszam do MotoKomisariat na pogadanke 

Pozdrawiam 

Kastomek 

• Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Kastomek

15

• Slavo-s

7

• Piuriel

5

• rooland

3

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam wszystkich serdecznie. Bardzo dziękuję wszystkim za dobre słowo i bardzo się cieszę, że to co robię ma pozytywny efekt na Waszych twarzach Przepraszam serdecznie wszystkich, którzy w

Wszyscy mamy rację i własne zdanie. Ja kieruje się tym,  że wszystkie osoby, z którymi bylem na oględzinach wykazują zadowolenie i polecają mnie swoim znajomym. Mam dostęp do w pełni profesjonalnego s

Witam, Długo szukałem moto dla siebie, znalazłem ciekawe ogłoszenie 130km od Łodzi-xjr 1300. Dla mnie wyjazd zorganizowanie mechanika+lakiernik cały dzień z głowy (400km drogi x2 mieszkam w Przem

Posted Images

Piuriel

No ruch na serwisie jak w manufakturze w Black friday dzisiaj jak byłem.
Zostawiłem KTMa na serwis roczny i usunięcie powtarzającej się usterki z opadająca lampą, jutro do odbioru ma być. Zobaczymy co z tego będzie, bo@Kosmaty się ciągle naśmiewa z tej lampy :D

kosmaty

Łukasz, po prostu dziwi mnie to że klient wykładający taki hasj za kawałek metalu musi się pętać jak jakiś murzyn żeby łaskawie ktoś w końcu poprawił bubel, powinno być poprawione za 1 razem, wydany umyty motocykl, jakiś gift od salonu za nieprzyjemności i talon do gogo żeby szybko zapomnieć :D Ale moto samo w sobie wiesz że mi się podoba ;)  

Kastomek

Macie rację ale chciałbym podkreślić, że obecnie serwis przy Profi to już zupełnie inna firma, nowa firma, MotoKomisariat , więc swoją historię pisze od zera, a nie chce ciągnąć na dotychczasowych opiniach. Ja poprostu przejalem lokal, nie nazwę. Udało mi się również uzyskać autoryzację hondy i ktm, więc współpracuje z Profi. Piuriel dzisiaj wpadł jak burza. 🌩 😜 o jego wizycie uprzedzala mnie sama fabryka ktm 😜 na szczęście usterka w tym przypadku to nic poważnego. Do zobaczenia jutro! 

Kastomek

A tak ciągnąć temat to niestety muszę przyznać, że za niedoróbki ktm czasami musimy świecic oczyma 👀 

Piuriel

Wierzę, że może być tylko lepiej. Napewno gorzej nie mogło być :D
Dzięki.

Swoja drogą winny tu jest tylko KTM i ja na nikogo zły nie jestem żeby nie było :)
BTW to czekam aż mi KTM odpisze na email po, którym się skontaktowali z Tobą Tomasz.

Edited by Piuriel (see edit history)
Piuriel

Dzięki Tomek.
Jestem ukontentowany robotą. Wszystko gra i buczy jak powinno. Lampa trzyma się jak powinna. Podejrzewam, że poprzednia sytuację wynikały z wadliwego montażu przez poprzedniego mechanika.

Polecam

• 2 weeks later...
FalconPablo
Dnia 31.03.2019 o 12:59, Kastomek napisał:

...
Zawiedzionych przepraszam i zapraszam do MotoKomisariat na pogadanke 
...

Mam wpaść tak bez zapowiedzi na pogaduchy? W sumie moto kupiłem i na małe sprawdzenie bym podjechał.

• 1 month later...

I ja chciałbym podziękować Tomkowi (@Kastomek) za pomoc i ogarnięcie tematu zakupu pierwszego motocykla. Ocenił naprawdę fachowym okiem, pomógł potargować i przetransportował. Bardzo miły i pomocny młody człowiek z dużą wiedzą i i jeszcze większą pasją do dwóch kółek. W Motokomisariat także wymienił oponę za bardzo rozsądne pieniądze. Serdecznie polecam każdemu, kto myśli o zakupie lub szuka serwisu. LwG

Moto.thumb.jpg.abe8becc5a4fafce868190b63986f887.jpg

• 2 weeks later...

Kontakt z Tomkiem jest faktycznie czasami trudny ale sam jest sobie winien. Jak ktoś jest dobry to klienci walą drzwiami i oknami. Mnie też pomagał w marcu szukać R6 i czasami umawiał się 1,5 godziny po zamknięciu serwisu na oglądanie moto bo znowu siedział po godzinach w pracy. Polecam kolegę i jego serwis.