Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Kastomek

Pomoc przy zakupie motocykla czy przygotowaniu do sezonu :)

Polecane posty

Kastomek

Myślę, że nikt tu się nie musi tłumaczyć, bo wracając do tematu po prostu jest to ogłoszenie. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

• Lubię to 1

Kastomek

Widzę, że zainteresowanie jest dość spore. Cieszę się, że już udało mi się komuś pomóc. Myślę, że @Łuki @FOTOTOM@Wojna374 @Megii kilku innych użytkowników forum już może coś więcej o mnie powiedzieć. Dzięki za zaufanie i liczę na krótką opinię o naszych manewrach. @Megi już serdecznie dziękuję za dobre słowo. Pozdrawiam serdecznie

Edytowano przez Kastomek (zobacz historię edycji)
  • Lubię to 2

Artur_1206

Z mojej strony mogę serdecznie polecić kupowanie maszyny z Tomkiem. Co prawda nie ja kupowałem motocykl ale byłem towarzysko przy całej podróży i transakcji. Duża wiedza, dokładna i trafna weryfikacja motocykla oraz pomoc przy negocjacjach naprawdę usprawniły cały proces nabywania sprzętu 😉

• Lubię to 1

B3DNAR

Ja tylko dodam że jak ktoś chce chętnie pojadę z nim. Całkowicie za darmo. 

Kastomek
6 godzin temu, B3DNAR napisał:

Kastomek

Masz do tego oczywiście prawo, twoja sprawa. Tylko w tym wątku Twój post to lekka żenada, bo można to porównać do wywieszenia mojego ogłoszenia na drzwiach Twojego serwisu. 

• Lubię to 2

Łuki

Od trzech tygodni dzięki pomocy Tomka jestem szczęśliwym posiadaczem Yamahy FZ6S Fazer :D

Nie dość, że sprawdził motocykl przed zakupem, to jeszcze wynegocjował dobrą cenę. 

Ewentualne naprawy serwisowe również planuję wykonywać u Tomka. 

Szczerze polecam. 

• Lubię to 1

B3DNAR
Dnia 10.05.2018 o 14:46, Kastomek napisał:

Masz do tego oczywiście prawo, twoja sprawa. Tylko w tym wątku Twój post to lekka żenada, bo można to porównać do wywieszenia mojego ogłoszenia na drzwiach Twojego serwisu. 

Cieszę się że oferujesz takie usługi. Chwała Ci za to. Życzę jak najwięcej klientów  ja po prostu napisałem że mogę pojechać jako chłodna głową jakby ktoś chciał. Takie hobby,  z Bogiem. Pozdrawiam 

TomekW

A ja jak będę kupował to wezmę Was obu :D Jak zaczniecie się chamrać przy sprzedawcy to może za połowę ceny puści żebyście tylko przestali :D

• Lubię to 2

Megi

Tomek przygotowywał mojego Transalpa do sezonu. Zobaczymy, czy da radę, tam gdzie jadę :P 

PS. Polecam!

czacha251

Polecam każdemu skorzystanie z pomocy Tomka.Sam niedawno poszukiwałem motocykla wybór padł na Honde cbf1000 sc64 koniecznie biała perła i na tym forum natrafiłem na post Tomka który oferuje pomoc,doradztwo przy zakupie motocykla.Zadzwoniłem  powiedziałem czego szukam oraz podesłałem kilka ogłoszeń którymi byłem zainteresowany,razem wytypowaliśmy kilka motocykli i pojechaliśmy je obejrzeć.Podczas oględzin już pierwszego motocykla byłem pod wrażeniem jego wiedzy , profesjonalizmu i zaangażowania oględziny kilku kolejnych motocykli tylko to potwierdziły.W końcu trafiła się nam piękna i zadbana Hania😄Przy zakupie kolejnego motocykla na pewno skorzystam z pomocy Tomka.Z czystym sumieniem polecam.  Wielkie dzięki Tomek.😃

IMG_20180602_101601420.jpg

• Lubię to 2

Daniel36

Witam,

Długo szukałem moto dla siebie, znalazłem ciekawe ogłoszenie 130km od Łodzi-xjr 1300. Dla mnie wyjazd zorganizowanie mechanika+lakiernik cały dzień z głowy (400km drogi x2 mieszkam w Przemyślu) to nie mały wydatek i tak trafiłem na to forum😊 skontaktowałem się z Tomkiem omówiliśmy szczegóły jak by to wyglądać mogło za ile itp..

Tomasz pojechał oglądać moto sam, w trakcie oględzin moto zdawał na bierzaco relację i sporządził dokumentację fotograficzną, wrażenia z jazdy itp.zrobił to bardzo profesjonalnie- bez nawijania makaronu na uszy. Moto ocenił na godne polecenia- cena była troszkę za wysoka i w moim imieniu negocjował cenę ( udało mu się zbić 20%- trwało to kilka dni ). Przyszedł czas na decyzję - kupuje😊(znajomi głupi jesteś nie znasz typa moto na oczy nie widziałeś a kupujesz). Tomasz kupił moto w moim imieniu, zrobił regulację gaźników, luzów zaworowych, hamulce (+dok. Fotograficzna). Zorganizował transport do Przemyśla. Moto trafiło w moje ręce, przyjechał mój mechanik; lakiernik i stan moto ocenili na mega 😊( byli pod wrażeniem).

Kamień z serca spadł😊.

Polecam Tomasza to profesjonalista i pasjonat moto, wiem że jeśli przyjdzie mi kolejne moto kupować to tylko On.

MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1525438308191.jpg_1525438314418.jpeg

Edytowano przez Daniel36 (zobacz historię edycji)
  • Lubię to 4

FOTOTOM

Mojego KTM Duke jak ustawił to super się latało.
A jak będę zmieniał moto pod koniec sezonu to się zapewne odezwę do Tomasza.
LWG87f716b7bfae9fb3cedc786084cc3398.jpg

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

• Lubię to 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się