Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
matthewspl

Twoja opinia na temat nowych motocykli, testy i recenzje

Polecane posty

Piuriel
5 godzin temu, Krzysiek rst1000 napisał:

Dlaczego s1000xr ? ...  już bardziej skłaniałbym się do kawy ale ta owiewka mnie irytuje.

A którym już jeździłeś? Byłeś na testach Krzysiek?
Ja przyznaję, że nie jeździłem, żadnym z powyższych akurat i jestem ciekaw odczuć. 

Edytowano przez Piuriel (zobacz historię edycji)

krzychoslav
10 godzin temu, Krzysiek rst1000 napisał:

Dlaczego s1000xr ? ...  już bardziej skłaniałbym się do kawy ale ta owiewka mnie irytuje.

której Kawy? H2 SX? przyznam szczerze, turbodoładowany, 200-konny turystyk... robi wrażenie, ciekawe jak to jeździ :biggrin:

Piuriel

Oj tak. Jak już będę duży i silny to taki turystyk chętnie. Tylko ta nazwa SX. Brzmi jak podstawowa wersja Fiata Cinquecento.

matthewspl
12 godzin temu, Piuriel napisał:

A którym już jeździłeś? Byłeś na testach Krzysiek?
Ja przyznaję, że nie jeździłem, żadnym z powyższych akurat i jestem ciekaw odczuć. 

Ja jezdzilem s1000xr, bardzo fajny tylko krecic trzeba i krecic zeby jechal az nadgarstek boli:). Mega zwrotne to jest i prowadzi sie jak rower.

Krzysiek rst1000

Jeździłem  na z1000sx, zdecydowanie dobry sprzęt i dopracowany, oprócz przedniej szyby i sposobu rozwiązania mocowania. Jakby ślepy to projektował. Świetny silnik i hamulce. Z1000sx to super sprzęt, jak dla mnie zbyt delikatnie pracujący silnik. Osiągi są, ale brak tego nerwu podczas jazdy. A do jazdy turystycznej z pasażerem to się nie nadaje, tylne siedzisko wysoko i małe. Z przodu kanapa niby większa ale trochę twarda czyli znowu design a nie użytkowość. Albo ja mam chudą dupe i to jest sprzęt dla osób z większymi 4literami.

H2 mnie nie podnieca, bardziej zx10r ale jestem niski to łapska krótkie i postawa bardzo sportowa tj. torowa. Hehe nie dla mnie. Może i zbyt mocna, sam nie wiem bo nie jeździłem.

Tak jak już wcześniej pisałem Futura jest niezła, w zakrętach gorzej bo długa ale ogólnie ok. Podoba mi się k1200.

Jak szykują się jakieś testy to jestem pierwszy.

Edytowano przez Krzysiek rst1000 (zobacz historię edycji)

matthewspl
1 minutę temu, Krzysiek rst1000 napisał:

Jeździłem  na z1000sx, zdecydowanie dobry sprzęt i dopracowany, oprócz przedniej szyby i sposobu rozwiązania mocowania. Jakby ślepy to projektował. Świetny silnik i hamulce. Z1000sx to super sprzęt, jak dla mnie zbyt delikatnie pracujący silnik. Osiągi są, ale brak tego nerwu podczas jazdy. A do jazdy turystycznej z pasażerem to się nie nadaje, tylne siedzisko wysoko i małe. Z przodu kanapa niby większa ale trochę twarda czyli znowu design a nie użytkowość. Albo ja mam chudą dupe i to jest sprzęt dla osób z większymi 4literami.

H2 mnie nie podnieca, bardziej zx10r ale jestem niski to łapska krótkie i postawa bardzo sportowa tj. torowa. Hehe nie dla mnie. Może i zbyt mocna, sam nie wiem bo nie jeździłem.

Tak jak już wcześniej pisałem Futura jest niezła, w zakrętach gorzej bo długa ale ogólnie ok. Podoba mi się k1200.

z1000sx jest zwyczajnie za slaby jak dla mnie, nie zrobil na mnie zadnego wrazenia ten motocykl (bez urazy dla wlascicieli). Zwyczajny litr bez pazura

Krzysiek rst1000
3 minuty temu, matthewspl napisał:

z1000sx jest zwyczajnie za slaby jak dla mnie, nie zrobil na mnie zadnego wrazenia ten motocykl (bez urazy dla wlascicieli). Zwyczajny litr bez pazura

No właśnie, delikatny silnik. Mógłby być nieco bardziej wymagający.

matthewspl

Krzysiek a to?

Piuriel

Mi się bardzo podoba. Nie miałem okazji jej testować. Może w tym sezonie bedzie to możliwe. Szkoda, że mała moc troche chociaż moment dość spory.

matthewspl

Ja teraz zamiast 821 to bym tego kupil, szkoda ze wtedy jeszcze nie bylo tego modelu

Krzysiek rst1000

Wygląda za***iście. Trochę słaby silnik na pierwszy rzut oka ale nie zawsze opisy fabryczne mówią o faktycznych możliwościach. Krótka szyba to pierwsze co się nasuwa i jest pytanie o podnóżki. Czy pozycja nie jest a'la scyzoryk. Test z jazdy by się przydał.

Michallica
Dnia 13.01.2018 o 16:58, Krzysiek rst1000 napisał:

Niestety tak stało się z moim sprzętem, spaliła się instalacja elektryczna choć wcześniej stan był wyjątkowo zadbany i parametry jak nowe. No i poszło. Nawet kupiłem nową wiązkę ale wciąż się wstrzymuję eeeeee .

No to jest jeszcze BMW F800GT , bardzo fajny lekki zwinny motocykl klasy ST,  silnik ponizej 1000cm ,wygodny z solidnymi owiewkami i prawdziwie dwuosobowy. To tego przystysowany do ubrania w kufry i napędzany bezobsługowym pasem zębatym. Sprzęt u nas niedoceniany, na zachodzie popularny.

Edytowano przez Michallica (zobacz historię edycji)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się