Jump to content

Do 10 urodzin Forum Łódzkich Motocyklistów pozostało niewiele czasu!

Starannie zaplanuj sobotę 26-06-2021, aby być z nami cały dzień ! Więcej informacji i lokalizacja znajduje się tutaj - klik.

2.thumb.png.1a9522f27c5ecaeb337f6dc2d1b2 1.thumb.png.cabdc419a5e47841cadf8e37bbf4

10 urodziny Forum Łódzkich Motocyklistów właśnie trwają - jesteśmy na terenie Moto Areny Łódź!

Zatrudnimy osobe do pracy - administrator strony, aukcji

AM RACING

Recommended Posts

Amracing.pl to sklep motocyklowy oraz serwis zawieszeń motocyklowych. Zatrudnimy pracownika na stanowisku nadzorcy / administratora strony oraz aukcji allegro. Praca wykonywana od pon-pt 9-17 w siedzibie firmy.

Zadania:

- Modernizacja strony amracing.pl ( przypisywania modeli, uzupełnianie opisów )

- Modernizacja aukcji allegro

- Wykonywanie zdjęć produktów

Wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie (preferowane wykształcenie techniczne)

- Znajomość na poziomie podstawowym: Word, Excel

- Znajomość obsługi allegro (wystawianie aukcji, modernizacja, itp.)

- Umiejętność poruszania się po komputerze w stopniu płynnym

- Mile widziana znajomość systemu Baselinker.pl

- Mile widziana pasja motoryzacją ( znajomość układów / podzespołów silnika, zawieszenia, itp )

Co oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Awans na wyższe stanowisko (sprzedawca oraz doradca klienta)

- Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Pracę w zespole profesjonalistów i pasjonatów motocykli

Zgłoszenia CV prosimy nadsyłać na: info[a]amracing.pl

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Create New...