Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Zalicytuj i wspomóż akcję charytatywną MotoMikołaje - sprawdź aukcje na www.motocykle-lodz.pl/aukcje

JAREK-XJR

Nowe forum a tapatalk.

Polecane posty

JAREK-XJR

Nie mogę wejść na forum poprzez tapatalka. Czy to efekt aktualizacji czy coś innego to powoduje?

FOTOTOM

Efekt aktualizacji nowej witryny. Z tego co wiem to już na Tapatalk nie będzie można obsługiwać forum.

Wielka szkoda bo spora ilość osób korzystała z tej apki i fajne powiadomienia tam były.

Może Administrator coś zmieni z czasem.

_elvis_
15 godzin temu, FOTOTOM napisał:

Efekt aktualizacji nowej witryny. Z tego co wiem to już na Tapatalk nie będzie można obsługiwać forum.

u to słabo, ja ostatnio w sumie tylko tapatalka korzystałem 

Suchy-wolk

Na ten moment FŁM & Tapatalk nie będzie współpracować. Nie mogę dogadać się z supportem, który planuje doić grubą kasę powodując przy tym dużo błędów na serwerze u nas i omijając powiadomienia, które są widoczne na tradycyjnym ekranie, a w Tapatalku już nie. Póki co czekam na ich rozwiązanie moich zastrzeżeń i aktualizacji, które ciągle coś mieszały przez ostatni rok.

Nikt nie mówił, że nigdy nie powrócimy do Tapatalka, więc spokojnie :smile: Muszą najpierw rozwiązać pewne problemy.

3voQ

Marcin, można wiedzieć jakie są problemy i kto "nas" wspiera? możesz na priv jeśli nie chcesz wrzucać na forum. Może coś pomożemy jak im "opieszale" idzie..

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się