Jump to content

Maj Na Safari.

miqul
 Share

Recommended Posts

Byłem 28.04 w dniu otwarcia i się zawiodłem. Okazało się, że był to falstart. Z placów zabaw dla dzieci czynny był tylko ten płatny i to pomimo tego, że nie wszystkie atrakcje udało się na czas rozstawić. Bezpłatny plac zabaw i mini zoo było jeszcze nieczynne. Po alejkach śmigały wózki widłowe rozstawiające donice z kwiatami i samochody rozwożące zwierzęta do zagród. Kolejka (oczywiście dodatkowo płatna) jeździła bez rozkładu, na zasadzie "jak się uzbiera grupa ludzi to pojedziemy". Generalnie panował spory bałagan i gdyby nie kupony pewnie bym się zdenerwował bardziej. Myślę, że teraz po kilku już dniach od otwarcia można spokojnie pojechać i sytuacja powinna być już opanowana.Jeżeli natomiast mogę coś zasugerować z własnego doświadczenia, to polecam wycieczkę w niezbyt upalny dzień. Po pierwsze na terenie całego safari jest zaledwie kilka drzew, więc cienia trzeba się naszukać. Po drugie zarówno tygrys jak i lew nie przepadają za upałami. O ile tygrysa udało mi się zobaczyć schowanego w altanie, a tyle lwa nie udało się obsłudze nawet wygonić na wybieg. A jakby nie patrzeć, są to chyba największe dwie atrakcje safari.