Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
tomgixxer

Sbkschool W Polsce

Polecane posty

kosmaty

wszystko fajnie ale qr** za te pieniądze to jedziesz na tor i zapierdalasz ile wlezie i to ze 3 do 8 razy zależy jaki tor, albo masz tankowania oporowo na 1/3 sezonu :smile: szkoda że chcą promować sportową, prawidłową i w ogóle..... sztukę jazdy a ceny z automatu odrzucają 80-90% kierowników

rooland

wszystko fajnie ale qr** za te pieniądze to jedziesz na tor i zapierdalasz ile wlezie i to ze 3 do 8 razy zależy jaki tor, albo masz tankowania oporowo na 1/3 sezonu :smile: szkoda że chcą promować sportową, prawidłową i w ogóle..... sztukę jazdy a ceny z automatu odrzucają 80-90% kierowników

Dokładnie, za tą kasę a nawet mniejsza można napisać do kogoś kto potrafi jeździć albo uczy indywidualnie i z nim pojechać na tor. Sam na sam. Zresztą rozmawiałem z kolegą który zaryzykował i pojechał na to szkolenie. Jak później mówił jeżeli jedzie się motocyklem na ulicę to szkolenie jak każde inne a jak torówką i ma się w świadomości duże ryzyko gleby to można się czegoś nauczyć. Oni mają już dużą markę i to jest główny powód tej kwoty. Ale jak ktoś ma dużo $$ to tak czy siak zawsze warto pojechać.

Piuriel

No też mam podobne odczucia. Trochę mi się wydaje, że ameryki nie odkryję u nich na nowo. Za te pieniądze to prawdopodobnie mam dobrego trenera na wyłączność na weekend na torze.
Niemniej jednak jak się ekipa by jakaś chciała wybrać to czemu nie. Zobaczę, pomyślę...

matthewspl

Mnie tez korci tam pojechac w Kwietniu tylko ze 1 szkolenie nie wniesie za wiele, zrobia to dopiero nastepne czyli 2,3,4 ale zeby dojsc do nastepnych etapow trzeba zaczac od 1.

Najwiecej wnosi etap 4 bo to indywidualna praca z trenerem. 3x1780 +cena za ostatni etap jesli wszystkie 3 pierwsze pojda dobrze. Niezly budzet trzeba na to miec ale z tego co wiem nikt nie zalowal.

Ja sie nie scigam i nie mam zamiaru, wyznaje zawsze jazde na 60-70% umiejetnosci wiec poszukam jakiegos szkolenia dla zaawansowanych ale w tanszej szkole chyba.

Marttino

SBK- to marka dlatego takie koszta

Tak jak piszecie lepiej indywidualnie z trenerem

Ale nikt nikomu w kieszeni nie siedzi jak ktoś coś to powinien jechać a później podzielić się wiedzą gratis :smile:

matthewspl

Ano szkolenia sa w cenie i za te najlepsze trzeba placic, jest na nie popyt i ciagle rosnie i ta cena wcale mnie nie dziwi.

radek77

chętnie wybrałbym się na tą imprezę....dopiero kwiatki powychodziłyby...pewnie okazałoby się że tylko wydaje nam się że coś tam potrafimy na tych naszych jednośladach :biggrin: warto spróbować i dostać trochę po d*pie....to jak???nie ma co się zastanawiać :smile: Mati,Łukasz lecimy??

matthewspl

jesli beda jeszcze wolne miejsca to zdecyduje w Marcu albo Kwietniu, nie wiem czy wydole finansowo:( uff dobrze ze zmiana znowu moto dopiero za jakies 3-4 lata

Piuriel

Jak już to faktycznie będę celował w SALE.  Jak będą miejsca a jak nie to zaoszczędzone wydam na trenera może jakiegoś na tor.

Piuriel

jesli beda jeszcze wolne miejsca to zdecyduje w Marcu albo Kwietniu, nie wiem czy wydole finansowo:( uff dobrze ze zmiana znowu moto dopiero za jakies 3-4 lata

Nie pojedziesz :biggrin:

http://sbkschool.pl/tor-poznan-wiosna-2017/

Ograniczenie hałasu

• Dopuszczalny poziom emitowanego hałasu przez Twój motocykl nie może przekraczać w zależności obiektu gdzie prowadzimy zajęcia od 96 (Tor Poznań) do 105dB (Slovakiaring, Bikiernieki).
  • Jeśli Twój motocykl będzie przekraczał limit głośności – nie będziesz mógł wziąć udziału w szkoleniu, bez zwrotu opłaty i bez możliwości zmiany terminu szkolenia.

napchaj korków po winie, bo nie wpuszczO

matthewspl

To moj na fabrycznym ma 97 db, to lipa

nie wiem jakim cudem ale tak jest napisane na tabliczce na ramie

musze zmierzyc

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się