Jump to content

Austria Rafting Hard + Grossglockner Na Moto

Ramona
 Share

Recommended Posts

No dobra to wrzucam jak wspomniałam. Gromadzimy ekipę zapaleńców na wyjazd pełen mocnych wrażeń.

Opcji dojazdu jest sporo, bo jedziemy motorami, znajomi samochodami i jest też możliwość jechania busem z organizatorami.

2 lata temu byliśmy sporą ekipą z nimi w Tyrolu i było super. Dużo się działo... Ale nie będę opowiadać, żeby nie straszyć :P

Na pewno daje to duży zastrzyk adrenaliny. Oglądając nasze filmiki nadal nie wiem jak ja to przeżyłam, ale wiem, że chcę jeszcze :biggrin:

szczegóły w linku poniżej (przy zapisywaniu się najlepiej od razu grupą bo wtedy zniżki lecą nam na cały koszt).

http://m-canoe.pl/wyjazdy/oferty-specjalne/boskie-cialo-karyntia-rafting

Jeśli chodzi o moto to wyjazd w środę rano i prawdopodobnie z noclegiem po drodze. :moto:

„Choćbym pędził ciemną doliną, zła się nie ulęknę – bo halogen w motórze mym tkwi”

• 2 months later...

i jak ktoś chciałby z nami na aktywny weekend jechać? Czas się zbliża, a organizatorzy nas pytają ile jedzie osób, a tu nam się ekipa wykrusza...

„Choćbym pędził ciemną doliną, zła się nie ulęknę – bo halogen w motórze mym tkwi”