Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Sign in to follow this  
MCS

Powitanie

Recommended Posts

MCS

Witamy wszystkich forumowiczów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym profilem na FB: https://www.facebook.com/Motocyklowe-Centrum-Serwisowe-%C5%81%C3%B3d%C5%BA-641924745955372/

lub po prostu odwiedzenia nas. Nasz warsztat a zarazem sklep mieści się przy ulicy Łagiewnickiej 131, pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18, soboty 10-14.

• Lubię to 1

Piuriel

Siemanko.

Możecie powiedziec coś wiecej o sobie? Nie kazdy ma fb (ja nie mam) a mam do was rzut beretem i wacham się czy odstawić moto na przygotowanie przed sezonem zwłaszcza, że nie wiele osób cokolwiek o Was slyszalo.

MCS

Cześć,

Już poprawiamy nasze niedociągnięcie:)

Podstawowa działalność Motocyklowego Centrum Serwisowego to naprawa motocykli i skuterów. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu autoryzowanego serwisu takich marek jak: Yamaha, Bmw, Harley-Davidson, Ducati czy Triumph pozwala nam na szybkie i sprawne naprawianie oraz serwisowanie jednośladów. Ponieważ nic nas nie ogranicza, zajmujemy się budową koszy bocznych do motocykli w systemie wahliwym a także customizacją jednośladów. Prowadzimy również sprzedaż części i akcesoriów w tym oryginalnych części Bmw. Likwidujemy szkody z OC, AC bezgotówkowo. Niestety strona internetowa jest jeszcze w budowie ale mamy nadzieję, że już niedługo ruszy:)

• Lubię to 1

Piuriel

Więlkie dzięki za info :smile:

Marttino

Dzięki wszystko jasne

Powodzenia :smile:

Tylko tych likwidowanych szkód z oc jak najmniej :smile:

Pozdrawiam

Piuriel

Muszę skrobnąć parę słów, bo robiliście mi sprzęta.

Ładna robota, wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami, robota czysta, wszystko ładnie złożone co przy plastiku zdarza się być wyzwaniem.

Nie naciągacie na koszty jak nie trzeba. A sam chciałem parę rzeczy dodatkowo robić to uświadomiliście mi, że nie ma potrzeby i szkoda kasy (zawory i rozrząd).

Transport gratis jest super opcją.

Ze swojej strony polecam i dzięki za dobrą robotę.

Edited by Piuriel (see edit history)
  • Lubię to 1

Bocian@13

Podpisuje się pod tym co napisał kolega wyżej. Serwis wykonany sprawnie i szybko co w moim przypadku nie było takie oczywiste. Do tego duży plus za transport. :smile: