• Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Spons78

Budżet Obywatelski 2018

53 postów w tym temacie

Tak z odrobiną czarnego humoru:

Jak tak dalej pójdzie to może na 2019 przygotować wniosek z przerobieniem Lublinka na tor motocyklowo/smaochodowy?

To będzie wyścig na 2,5 km :smile:

Przy Sukcesji pomimo że mam zielone światło na ścieżce hamuję , bo idiota skręca w prawo i prawie we mnie wjeżdża / nie pędziłem jak Ty to opisujesz / .

Nie masz tutaj zupełnie racji. Rower ma pewną prędkość i kierowca samochodu nie jest w stanie zobaczyć nadjeżdżającego rowerzysty mimo że w jakimś momencie spojrzy na ścieżkę rowerową, po prostu rower jest szybszy niż skręcający samochód.  PD jest źle skonstruowane, te rozwiązania same z siebie powodują kolizje.

Rowery to nie ruch pieszy i założenie, że z prawego pasa skręca się w prawo mimo, że jest tam jeszcze jeden pas do ruchu na wprost dla rowerzystów jest błędne i powoduje kolizje bez winy kierowców i rowerzystów. To jest sytuacja kolizyjna. Pisała to osoba która nie ma wogóle praktyki.

1 osoba lubi to

"L0129 - Łódzka Przystań Motocyklowa". Zapamiętajcie ten numer zadania do Budżetu Obywatelskiego 2018. Wszystkie informacje będziemy umieszczać na:

https://www.facebook.com/przystanmotocyklowa/?fref=ts

Prośba o likowanie i upowszechnianie strony :smile:

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0