Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
karpiu

Akrap Z Aliexpress

Polecane posty

Marttino   
Marttino

Też bym zamówił za 22 jak by były a w tej cenie niema 47 cm długości

michal_lc4   
michal_lc4

Tylko jak pozamawiacie te po 22$, nie piszcie później recenzji "eee jednak tłumiki z Ali to gowno"  :whistling:

Darek, włókna są ale musisz dołożyć jeszcze jedno zero do 22  ^_^

Edytowano przez michal_lc4 (zobacz historię edycji)

Marttino   
Marttino

Michał jak zobaczysz usłyszysz to sam zamówisz :smile:

piorczens   
piorczens

Jak masz konto to też bym zamówił jak by była jedną paczką to by koszta wysyłki można podzielić daj znać na pw

Jak będziecie zamawiać to się chętnie podepnę ;-) tak jak kolega wyżej powiedział zawsze to koszt wysyłki by się rozłożył na kilka osób a przy tych tłumikach za 22 $ cena za wysyłke jest ok 20-24$ ...

Darek_Lodz   
Darek_Lodz

długo o tym myślałem, ale nie wiem jak wyjdzie z ewentualnym vatem / cłem / stwierdzeniem podróbki.

jedna z przykłądowych aukcji:

https://pl.aliexpress.com/item/Universal-Motorcycle-exhaust-Modified-Scooter-Akrapovic-Exhaust-Muffle-GY6-for-HONDA-R1-R3-R6-FZ6-Z750R/32668319326.html?spm=2114.010208.3.1.ZickYb&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10091_10090_10088_10089,searchweb201603_1&btsid=0c273f9c-daf1-4fed-8a01-bda468bbffb8

jedna sztuka to mniejsza wartość i waga, mniej zwraca uwagę. Więcej sztuk to już co innego - tłumik jednak ma trochę wagi i wielkości.

Przy 1 sztuce jest opcja "seller method" - czyli obstawiam że znaczy to tylko tyle co "gift od os. fizycznej do fizycznej", więc powinno przejść bez problemów :smile:

w przypadku większej ilości już tej opcji nie ma. Im większa waga, wielkość i wartość tym większe ryzyko sprawdzenia - vat, cło, czy podejrzenie o "podróbki". Są przypadki gdzie faktycznie towar zatrzymują i robią problemy. Z drugiej strony kurierzy też mają swoje sposoby aby zabezpieczyć towar, ale - wg prawa i tak może podlegać sprawdzeniu. 

Myslałem o zamowieniu więcej sztuk i rozliczeniu przesyłki - ale w wypadku tłumików to nie działa (manetki, inne lżejsze rzeczy tak). Oszczednsoc za kazda kolejne sztukę to 5$, w rozliczeniu na osobę to raptem ok. 10 zł oszczędności, przy ryzyku opłacenia kilkudziesięciu zł za vat, i to jak dobrze pójdzie  :whistling:

uważać trza jak na allegro - w tym co linkłem nby jest "carbon fiber", choć nie wykluczam że to i tak stal nierdzewna po prostu. Ale ten już wygląda nieco inaczej :smile:

https://pl.aliexpress.com/item/Motoo-Akrapovic-Carbon-fiber-color-51mm-motorcycle-Exhaust-Muffler-with-move-blow-down-silencer-Mute-Fit/32471306036.html?scm=1007.13339.33317.0&pvid=ed2b84ba-fd4a-4cf4-8c75-0a843b3fffe0&tpp=1&detailNewVersion=&categoryId=200000249

przy czym mozna zaznaczyć stainless steel i jest całe 80$, więc sporoooo. 
Edytowano przez Darek_Lodz (zobacz historię edycji)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się