Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Dobromil1984

Kawalerski Wieczór 17.09.2016

Polecane posty

Dobromil1984

Witam wszystkich i zapraszam na kawalerską przejażdżkę ulicami Łodzi w ten wieczór o godzinie 19:00 spotkanie na Placu Wolności. Jestem świadkiem na weselu i chcę Panu Młodemu trochę umialić wieczór i zrobić jakąś dobrą trasę ulicami Łodzi. Pan Młody nie jest z Łodzi i chciałbym pokazać mu miasto. Może znajdą się chętne osoby na spontaniczny wypad. Najpierw przyjazd po Pana młodego z Placu Wolności do Zgirza a następnie wyjazd i trasa po mieście. Chętne osoby pisać. Jakiś trunek w podziękowaniu na pewno się znajdzie. Ja zabieram Młodego na swoje moto.

Rogal

Tak dopytam, bo to istotne. chcecie poprostu towarzystwa, tak zeby w kilka moto zrobić rundkę po mieście?

Edytowano przez Rogal (zobacz historię edycji)

Dobromil1984

Tak dokładnie chcę skrzyknąć kilka maszyn i zrobić wypad po mieście. Może ktoś pomoże i przyjedziemy razem po chłopaka. Później zrobi się razem trasę po Łodzi.

Rogal

Fajnie. Takie tematy właśnie lubię. Nie jest to kolejna prośba zeby wozić jakieś druhny czy prośba osoby nie zrzeszonej o show na ślubie. Z całego serca chciałbym podjechać, ale akurat mnie nie ma.

Dobromil1984

Dzięki za dobre chęci i pozdrawiam.

karpiu

Szkoda kolego że piszesz w ten sam dzień. Chociaż dzień wcześniej i wszystko da się zaplanować. Nawet syna bym oddał babci pod opiekę. Z ciekawości, udało się coś ogarnąć?

Dobromil1984

Hehe no w sumie masz rację mogłem trochę wcześniej się ogłosić. Niestety nic nie wyszło z jazdy ale miałem też wariant awaryjny. Pozdrawiam

Aidekk

No jakbym przeczytał wczoraj to może by inna rozmowa była... ale tak :smile:

Żooraf

Szkoda, że dopiero się natknąłem na ten temat, bo wczoraj miałem trochę czasu wieczorem i nie wiedziałem za bardzo gdzie by tu polecieć... :sad2:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się