Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
LukaszDrago

Dylemat W Wyborze Moto

Polecane posty

dodo

to na przyszly sezon gdzie mam podjechać na ustawienie

też chetnie sie podłączę

matthewspl

proponuje wrocic do tematu w osobnym watku albo w poscie niedzielna szkola bo troche chyba odbiegamy od tematu

LukaszDrago

Znowu litra ktoś szuka na pierwsze moto widzę...

Ehh, obiecałem sobie nie brać udziału w tych dyskusjach, bo szkoda produ. Chyba, że kolega szuka harleya to wtedy spoko.

Ustawienie zawiasu mam w planie serwisowym na nowy sezon, bo w tym sam się bawiłem z poradnikami i krecilem, ale chyba to nie jest to. Tym razem podjade do specjalistów.

@Piuriel jeśli to do mnie to zanim coś zarzucisz proszę przeczytaj od początku, a że sam się też wypowiadałeś w kontekście jak Ty to napisałeś engine guard do Horneta 600 :P to mnie dziwi Twój post . Więc jeśli to jest post skierowany do autora tj do mnie to minąłeś się ostro z celem :smile: bo sam widziałeś i komentowałeś zakupioną 600-te. Jeśli nie do mnie to zwracam honor :smile: 

czemu patrzysz tylko na 600 setki na pierwsze moto przy twoim wzroscie 1000 fzs super maszynka i wybacza bledy kierowcy do 5000 obr. drugi sezon smigam i nie zaluje wyboru polecam wygodna pozycjia i przy wyprzedzaniu nie musisz sie martwic ze mocy zabraknie -- sprawdz--

@Marttino wybór padł na 600 bo narazie chce nauczyć się, że tak powiem dobrze jeździć spodziewam się, że to nie będzie elastyczność litra z plecaczkiem, ale to co narazie jeżdżę i co dopiero będę się uczył to te 600 mi wystarczy. Jak nauczę się jak to napisaliście robić winkle :biggrin: i nie będę " królem prostej" tylko mistrzem zakrętów i to przestanie mi wystarczać wtedy pomyślę nad jakimś litrem narazie chce się szlifować na czymś mniejszym na większe przyjdzie czas, może za parę sezonów :biggrin:

PS. bo zaraz pewnie zrobi się g...burza, że przyznałem się że jestem królem prostej - nie, nie jestem i nie pali mi się do tego :biggrin: zostało to napisane w kontekście sarkazmu co do kierowców moto i aut co na prostej V max, a w zakręcie w którym można jechać 100 oni zwalniają do 40 :smile: 

proponuje wrocic do tematu w osobnym watku albo w poscie niedzielna szkola bo troche chyba odbiegamy od tematu

@matthewspl zgadzam się w zupełności tym bardziej, że moto już zakupione - chyba muszę zdjęcie wstawić bo nie zamkną tematu xD.

Moi drodzy Moto zakupione Honda Hornet PC36 po znajomości i po taniości aby nie było szkoda jak się wywalę, już miesiąc temu, jeszcze raz dzięki za pomoc i proszę o zaprzestanie komentarzy w kontekście propozycji kolejnych motocykli i jazdy bo jak zauważył matthewspl nie dość, że odbiegliśmy od tematu to jeszcze w temacie, który powinien zostać zamknięty - Jeszcze raz zgłaszam do moda o zamknięcie tematu. Dzięki

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.