Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
SamotnyJeździec

Od Szklarskiej Do Opola

Polecane posty

SamotnyJeździec

jaquzie

Najs Trip - widzę kolega w moich klimatach.

Skalne Miasto Adrspach i kompleks Riese znakomite! ;)

Kovalchuck

Rozpoznaje knajpkę w Szklarskiej... ,,Niebo w gębie" najlepsze jedzenie w całym miasteczku :smile: choć ja wolę ich drugi lokal który jest położony trochę wyżej:) ahh te wspomnienia i karmelówka,,na dzień dobry"

SamotnyJeździec

Rozpoznaje knajpkę w Szklarskiej... ,,Niebo w gębie" najlepsze jedzenie w całym miasteczku :smile: choć ja wolę ich drugi lokal który jest położony trochę wyżej:) ahh te wspomnienia i karmelówka,,na dzień dobry"

Karmelówka kozak :smile:. Jak się nazywa ich druga knajpa, albo gdzie jest jeśli tak samo ? Z chęcią sprawdzę następnym razem :smile: 

Najs Trip - widzę kolega w moich klimatach.

Skalne Miasto Adrspach i kompleks Riese znakomite! ;)

No przyznaję że jedno i drugie robi ogromne wrażenie, oczywiście zupełnie inne odczucia, ale równie mocne!

Kovalchuck

https://www.facebook.com/Niebo-w-g%C4%99bie-Jednosci-Narodowej-20-Szklarska-Por%C4%99ba-743263039128570/

to jest ta sama knajpa tylko w środku lepszy klimat :smile: i jedzenie niby takie samo a wydało mi się ciut lepsze :smile: 

jak to mówią 

NIEBO W GĘBIE 

mój faworyt to karczek 5szt na talerzu :smile: jedna porcja starcza dla całej rodziny :smile: 

B3DNAR

Niebo w gębie...gastronomicznie lepiej zacząć nie można

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

SamotnyJeździec

Ciesze się, że takie dobre opinie zbiera ta knajpa. Zastanawialiśmy się między tym, a jeszcze jedną gdzie dają dobre ciemne czeskie piwo, ale mój "Plecaczek" stwierdził, że tu jedzenie na pewno jest dobre i dużo, a tam piwo, wiec odwiedziliśmy obie ;-). Fakt, jedzenie to niebo w gębie, a ilość zadowoli najbardziej wygłodniałych ;-)

PeZet

Bardzo fajna moto-foto-relacja. Czekamy na więcej :smile: .

SamotnyJeździec

Bardzo fajna moto-foto-relacja. Czekamy na więcej :smile: .

Dzięki :smile: !

Póki co kolejny tydzień jest już rowerowy, ale na pewno jeszcze gdzieś w tym roku na moto się wybiorę. Poza tym chce posklejać te wszystkie dni w jeden artykuł, więc jak wyjdzie fajnie to wrzucę, bo domyślam się, że nie każdemu chce się tak odpalać osobne linki :smile:

Edytowano przez SamotnyJeździec (zobacz historię edycji)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się