Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
MOTORWINGS

Nowy Salon Motorwings

Polecane posty

Piuriel   
Piuriel

Zaorane :biggrin: 

Lipson   
Lipson

Dla mnie jest spoko, ostatnio zakupiłem buty i odrazu dostałem rabat jak wspomniałem ze zakupy robię u "was", ważne jest podejście do klienta wole zapłacić kilka Ziko więcej i wiedzieć ze jest szacunek i odpowiednie podejście do klienta. Nie zawsze powinnismy patrzeć przez pryzmat pieniądza. Z doświadczenia wiem ze klient wraca tam gdzie jest miła i fachowa obsługa nawet jeśli wie ze wyda kilka złotych więcej. [emoji111]

[emoji490][emoji482]⚽️[emoji965][emoji901]

karpiu   
karpiu

Przyjadę jak mi wycenicie całkowity koszt przełożenia kiery na akcesoryjną Barracudę :-)

Lipson   
Lipson

Nie lepiej nabyć kilka piwek i na spokojnie sobie przełożyć to nie taka skomplikowana sprawa, ja tam oddam moto jedynie na regulacje gaźnika i rozrząd bo nie mam do tego narzędzi a resztę robię sam

jaszczomb   
jaszczomb

Nie lepiej nabyć kilka piwek i na spokojnie sobie przełożyć to nie taka skomplikowana sprawa, ja tam oddam moto jedynie na regulacje gaźnika i rozrząd bo nie mam do tego narzędzi a resztę robię sam

u panie, jak w mt09 wyregulujesz gaźnik to będziesz naprawdę mistrzem :smile: Myślę, że nawet chłopaki z Motorwings nie dadzą rady tego zrobić

Edytowano przez jaszczomb (zobacz historię edycji)

Lipson   
Lipson

Jestem taka Zosia samosia, ale jak wspomniałem jak nie mam narzędzi to sie nie tykam i w aucie i w moto, reszta to nie jest jakaś większa sprawa. Zgaduje ze większość osób jeśli miała by trochę chęci i odwagi to spokojnie porobi samemu podstawowy maintenance.

jaszczomb   
jaszczomb

Jestem taka Zosia samosia, ale jak wspomniałem jak nie mam narzędzi to sie nie tykam i w aucie i w moto, reszta to nie jest jakaś większa sprawa. Zgaduje ze większość osób jeśli miała by trochę chęci i odwagi to spokojnie porobi samemu podstawowy maintenance.

Bardziej mi chodzi o to, że nie posiadasz czegoś takiego jak gaźnik w swojej maszynie.

Piuriel   
Piuriel

Własnie się zastanawiałem nad tym :biggrin: 

Lipson   
Lipson

Aaa ten gaźnik tak mi sie napisało, łapiesz za słówka.

Wiadomo ze jak jest diesel to nie ma gaźnika he he

jaszczomb   
jaszczomb

Aaa ten gaźnik tak mi sie napisało, łapiesz za słówka.

Takie skrzywienie zawodowe B)

kabzior   
kabzior

Zgaduje ze większość osób jeśli miała by trochę chęci i odwagi to spokojnie porobi samemu podstawowy maintenance.

Ja tam na przykład jestem lewy kompletnie w jakiekolwiek naprawy czy modyfikacje, za co się nie wezmę to spierdaczę i potem tylko zły na sienie jestem, poza tym wszystko zajmuje mi 10x więcej czasu niż było mówione :smile: Dlatego nic sam nie robię, ja się znam na swojej pracy, a za moto/auto wolę zapłacić tym co się znają na tym, nie mówiąc o tym, że mój czas jest dla mnie więcej wart niż zrobienie czegoś samemu. I kończy się tak, że żarówki czy wycieraczki w aso wymieniam.

Lipson   
Lipson

Pewnie ze tak, ja natomiast nienawidzę malować i remontować domu. Oddam ta prace fachowcowi po prostu nie mam cierpliwości . Ale elektronika i mechanika to jest co mnie odpręża

tomahouk   
tomahouk

Proszę o odpowiedz na wysłaną wiadomość prywatną.

MOTORWINGS   
MOTORWINGS

Przyjadę jak mi wycenicie całkowity koszt przełożenia kiery na akcesoryjną Barracudę :-)

Podjedź albo zadzwoń to wycenimy, bo trzeba omówić która kiera oraz kwestię ciężarków i manetek.

Sulik   
Sulik

Zawsze jak czytam takie dyskusje, że GDZIEŚ TAM jest coś 5 zł taniej, to przypominają mi się recenzje restauracji, w których tzw. "sommelierzy pizzy" czy inne "Janusze gastronomi" dają 5 gwiazdek i piszą "DOBRA KNAJPA BO DUŻE PORCJE DAJO".

Nie ważne, że na talerzu gówno. Byle było tanio i dużo.

Edytowano przez Sulik (zobacz historię edycji)

Lipson   
Lipson

Podjedź albo zadzwoń to wycenimy, bo trzeba omówić która kiera oraz kwestię ciężarków i manetek.

Czesc motorwings, znalazłem małe luzy na sterowce pod górna korona amora, czy jak podjadę to możecie je skasować na miejscu? Jest tam nietypowa śruba dociskająca łożysko a nie chce robić tego sam jakimś pobijakiem.

`\_(“o)_/`

MOTORWINGS   
MOTORWINGS

Czesc motorwings, znalazłem małe luzy na sterowce pod górna korona amora, czy jak podjadę to możecie je skasować na miejscu? Jest tam nietypowa śruba dociskająca łożysko a nie chce robić tego sam jakimś pobijakiem.

`\_(“o)_/`

Dzisiaj serwis nie pracuje, podjedź w poniedziałek między 10 a 17 to spojrzymy czy da się to zrobić na szybko.

Lipson   
Lipson

Dzisiaj serwis nie pracuje, podjedź w poniedziałek między 10 a 17 to spojrzymy czy da się to zrobić na szybko.

ok fajnie, postaram sie byc przed 17

Sent from a not-so-smartphone. Anything written herein that you find misspelled, objectionable, incoherent, dim-witted, plagiarized or legally actionable should be attributed to the phone manufacturer, Chinese hackers, or PRISM.

Rebel   
Rebel

Zawsze jak czytam takie dyskusje, że GDZIEŚ TAM jest coś 5 zł taniej, to przypominają mi się recenzje restauracji, w których tzw. "sommelierzy pizzy" czy inne "Janusze gastronomi" dają 5 gwiazdek i piszą "DOBRA KNAJPA BO DUŻE PORCJE DAJO".

Nie ważne, że na talerzu gówno. Byle było tanio i dużo.

była różnica 10 zł na puszce belraya miedzy motołynks (49)a łódzkim valentino rossim w gumiakach 39 zeta, na necie tego samego belraya można kupić za  30 zeta czyli juz 20 zeta na niekorzyść Tosi i Mata. To że ktoś ma, nie znaczy ze nie umie liczyć a wręcz jest przeciwnie.

michal_lc4   
michal_lc4

ok fajnie, postaram sie byc przed 17

Najlepiej bądź "za dziesięć", serwisy uwielbiają takich klientów  B)

Lipson   
Lipson

Najlepiej bądź "za dziesięć", serwisy uwielbiają takich klientów B)

Uwielbiają czy nie , klient jest klient a efekt końcowy to kozę być kula śnieżna. Na razie sie nie zawiodłem i oby tak dalej. Jak będzie odpowiedni Service to i będzie zapłata

Sent from a not-so-smartphone.

karpiu   
karpiu

Złośliwe bydlaki [emoji14]

all right partner, keep on rollin' baby!

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się