Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Zaloguj się, aby obserwować  
kabakson

Prawo Jazdy Kat A, Zmiany?

Polecane posty

Nervous

Głupota, że likwidują, czy głupotą jest mini gymkhna ? Z punktu widzenia kandydata, wolałem żeby było jak kiedyś tj. ósemka i slalom, aktualnie sądzę, że da się to zrobić i raczej nikt przez przypadek nie zda, więc chyba pozostałbym przy tym. Jednak nie jestem przekonany czy Gladius jest odpowiedni na moto szkoleniowe, w innych miastach jest xj6, wydaję się być lepszym rozwiązaniem. 

chylon

Panowie nie me co się spinać ważność jest uprawnień a nie dokumentu lekarz może teraz max wystawić ważność badania lekarskiego na 15 lat. Po tym terminie idziemy robić nowe zaświadczenie o zdolności do kierowania i nowe zdjęcie aktualne i z tym udajemy się do wydziału komunikacji i wystawiają nam drugi blankiet . To jest tak samo jak ktoś ma okulary dostaje wtedy badanie max na 10 lat i po upływie tego terminu musi udać się do lekarza i zaświadczeniem udaje się do wydziału komunikacji po plastik na następny okres .a kierowcy kat C i D muszą przynieść dodatkowo zaświadczenie psychologiczne a jeżeli pracują zawodowo zaświadczenie o odbyciu szkolenia na przewóz rzeczy lub ludzi . Koniec  kropka .

karwoj25

A jak z tym placem manewrowym? Bo mieli go zlikwidować albo ograniczyć do minimum?

Romek, siejesz zamęt. Dyskusje o likwidacji placu dotyczyły kategorii B.

W kategorii A rozłączono jedynie ósemkę i slalom wolny na 2 zadania. http://info-car.pl/infocar/artykuly/zmiany-w-egzaminowaniu-luty-2016.html

Nervous

O widzisz, i to dobra wiadomość. Nie do końca rozumiałem dlaczego jest to traktowane jako jedno zadanie, a w przypadku podparcia na ósemce już się stresowałem, że nie mam możliwości błędu na wolnym.

julian85

Odnośnie ważności i terminowości Prawa Jazdy. Byłem dzisiaj wyrabiać PKK i pani, nawet miła, powiedziała, że lutego 2016 znowu są kategorie bezterminowe. Tzn, dla tych którzy już mieli, czyli tak jak powinno być w normalnym państwie.

Jeżeli będzie tak jak mówiła, to dokument ważny będzie 15 lat i datę uprawnień B, B1, AM będę miał bezterminowo. A kategorie A, A2, A1 na 15lat, bo tak teraz dają, a po 15 latach właściwie dostaję tylko nowe prawko, nawet jest możliwość, że bez dodatkowych badań.

No ale jak wspólnie ustaliliśmy, u nas nigdy nic nie wiadomo i to się może pozmieniać tysiąc pińcet razy.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować