Jump to content

Zamek Olsztyn - okolice Częstochowy

krzysiek
 Share

Recommended Posts

]Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Tylko tyle mam z telefonu. Było fajowo ale tak na marginesie musimy popracować nad tankowaniem motongów.

Edited by Suchy-wolk
: Rozdzielenie tematów. (see edit history)

Bulba jak najprędzej.Krzysztofie to ostatnie tankowanie to było troszkę przegięcie. Ja miałem na BP w Częstochowie dwie krechy czyli z palcem w d...e powinienem dolecieć do Łodzi ale po chyba 300 metrach od wyjazdu zgasła mi krecha no itd. Ale zgadzam się że przy następnym wypadzie tankujemy wszyscy na jednej stacji i spox.

Koniecznie trzeba sie tam jeszcze raz wybrać. W promieniu 30 km od Olsztyna jest jeszcze 5 zamków do zwiedzania.

ja pierdziu ale jestem angry..a dzwoniłem do Suchego, mówi ze Arkadia odpada, to sobie ee to pojada pewnie do sulejowa, a mówie w nosie tam a Tu taki spontanChociaż ja ze szwagrem też troche polatalismy ale bardziej po okolicach.Uniejów i te kimaty.

Czekam na fotki od Suchego on robil je dobrym aparatem. Pozdrawiam wszystkich uczestnikow wycieczki:)

Pogoda dobra chociaż wiatr mógłby być trochę mniejszy czasem rzucało. Ja też spodziewałem się jakiegoś krótszego dystansu ale wyszło jak wyszło.:-)

Kurde ja wczoraj sie nie spodziewalem takiej trasy :biggrin: wyjechalem z domu o 9 polatalem po okolicy i pozniej na wycieczkowa no i trasa zrobiona pozniej wrocilem do lodzi i pojehcalem do Głowna a jak wracalem z glowna pojechalem na della i spotkalem bulbe korbe i innych i gdyby nie to ze niemialem juz paliwa to pewnie dalej bym gdzies polecial jeszcze :biggrin: Cel osiagniety 1000 KM w weekend od piatku :biggrin:

Kurde ja wczoraj sie nie spodziewalem takiej trasy :biggrin: wyjechalem z domu o 9 polatalem po okolicy i pozniej na wycieczkowa no i trasa zrobiona pozniej wrocilem do lodzi i pojehcalem do Głowna a jak wracalem z glowna pojechalem na della i spotkalem bulbe korbe i innych i gdyby nie to ze niemialem juz paliwa to pewnie dalej bym gdzies polecial jeszcze :biggrin: Cel osiagniety 1000 KM w weekend od piatku :biggrin:

to jak tak dalej pódzie to olej wymienisz kilka razy w sezonie:)

ja w piątek też krótszej trasy się spodziewałem a wyszło jak zwykle hehe

To gdzie następna? Tam scoti fajny link wkleił gdzieś w dolinie Ełku :Dedit scOti:link http://turystyka.wp.pl/gid,11237548,title,suwalszczyzna-jedyne-takie-miejsce-w-polsce,galeria_zdjecie.html Edited by scOti
dodanie linku (see edit history)

Z uporem maniaka bede naciskal na:Fryszerka (rybcia) a w drodze powrotnej Bunkier w Konewce i zaraz obok willa Gierka :)Ps. Suchy a gdzie nasza fotka na tle panoramy Olsztyna ? ;)

Bulba w sumie mozemy sie przejechac szkoda ze tak blisko bo lacznie wyjdzie to jakies 150km :sad2: No ale w sumie to dopiero poczatek sezonu :biggrin:

Zaraz dojdzie do tego ze:Lecimy tu i tu ? A ile tam jest ?-.......Eee.... tylko 700km. ??? to nie jade :biggrin: