Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Tak Czy Nie Dla Islamistów W Polsce ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
216 odpowiedzi w tym temacie

#21 motoTomasz

motoTomasz
  • Użytkownik
  • 588 postów
  • Imię:Tomasz
  • Motocykl:GSF 600S

Napisano 11 wrzesień 2015 - 09:52

Najpierw te unijne sługusy z Wiejskiej nas rozbroiły a teraz ściągają Konia Trojańskiego...
Dobrze, że mnie wujkowie od gnoja oswajali z bronią. Krótka jest na stanie, długa skitrana na wsi.

Unia-srunia przygotowywała nas długo do tego, co się teraz dzieje.
Promowanie homoseksualizmu, orurkowani "faceci" stojący otworem na wszystko, restrykcje w dostępie do broni, chora sytuacja z obroną konieczną...
Takiemu spoleczenstwu znacznie łatwiej narzucić nawet najglupsze i najbardziej szkodliwe dla niego zasady.
No bo kto weźmie udział w "powstaniu"? Ciotki w rurkach, mający nóżki pozbawione mięśni?

Użytkownik motoTomasz edytował ten post 11 wrzesień 2015 - 10:08

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

#22 Mur67

Mur67
  • Użytkownik
  • 336 postów
  • Imię:Michał
  • Motocykl:Tiger 1050

Napisano 11 wrzesień 2015 - 09:54

tja...

aż miło się czyta wpisy (i to nie tylko z tego forum):, zatłuc, zakatrupić, nienawidzę, won, do gazu itp itd...

a w niedziele do kościółka i "i miłuj bliźniego..."

Uwielbiam w mediach wypowiedzi typowych katoli którzy w ramach pokojowego, miłującej bliźniego wyznania zioną nienawiścią do wszystkich którzy mają inne spojrzenie na wiarę  niż oni... Fajne to odmówić pomocy człowiekowi w potrzebie bo jest inny.

Aby nie było - to pisałem ja - zatwardziały ateusz który nie ma oporów aby pomóc człowiekowi który ma inne poglądy czy w coś wierzy...

motoTomasz jakoś taki gieroj nie tłucz postów po próżnicy - bier giwere i działaj - w Twoim odczuciu Ojczyzna w potrzebie a Ty tylko posty trzepiesz.

A swoją drogą jak to jest czuć się zagrożony przez "ciotkę w rurkach"? 

Użytkownik Mur67 edytował ten post 11 wrzesień 2015 - 10:03

• Przemmo lubi to

#23 motoTomasz

motoTomasz
  • Użytkownik
  • 588 postów

Napisano 11 wrzesień 2015 - 10:19

Chyba nie do końca ogarnąłeś.
Za broń będzie trzeba chwycić, gdy zacznie nam się druga Francja czy inne ciapatlandy.
I nie, nie czuję się zagrożony przez ciotki w rurkach. Inni też nie. Dlatego właśnie łatwo będzie im zniszczyć naszą kulturę. Cała nadzieja w tych, na których tak bardzo szczują nas politykiery-sprzedawczyki.

Do kościoła nie chodzę, do meczetu też nie będę, ale nie jeżeli dowolny radykalista, w imię jakiejkolwiek religii skrzywdzi bliską mi osobę - nie ręczę za siebie.

Poprawność polityczna jest nam wpajana od lat, a potrzebna jak dziwce majtki...

Mam głęboką nadzieję, że moje przypuszczenia się nie sprawdzą, ale jeżeli tak nie będzie to jestem za wysłanie wszystkich zwolenników osiedlania muslimow - jako mięso armatnie.

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

#24 Dawid Xrv

Dawid Xrv
  • Użytkownik
  • 522 postów
  • Imię:Dawid
  • Motocykl:Africa Twin

Napisano 11 wrzesień 2015 - 11:03

Mur.

Do kościoła nie chodzę. Jestem zły na cały ten ustrój który wyplenił naszą przedchrześcijańsją wiarę, tradycję.

Oczywiście, my jako naród też emigrowaliśmy gdy się paliło pod nogami. Ale nie odcinamy głów w imię wiary.

I w  d*pie mam tolerancję i poprawność polityczną.  Pomagać, a osiedlać ich tutaj to spora różnica.

Ale w sumie to nie ma się co bać. Taki uchodźca głupi nie jest, co on sobie będzie mógł kupić za nasz socjal, czy minimalną pensję? Dywanik do modłów? Co najwyżej nasz kraj będzie stanowił tranzyt, czy poczekalnie dla wspaniałej zachodniej Europy :lol:

Tomek, ja bym na forum publicznym tak otwarcie o broni nie pisał. No chyba że masz pozwolenie.

Rurkowców sporo na Redbull było. Gacie opięte, pięknie wystrzyżony, okular zgodnie z najnowszą modą w grubej oprawce i do tego zarost-taki męski :lol:

Użytkownik Dawid Xrv edytował ten post 11 wrzesień 2015 - 11:22

#25 Mur67

Mur67
  • Użytkownik
  • 336 postów
  • Imię:Michał
  • Motocykl:Tiger 1050

Napisano 11 wrzesień 2015 - 11:37

jeszcze nie odcinamy... a ściśle rzecz biorąc patrząc na wymiar czasowy - jako kultura z kręgu chrześcijańskiego zrobiliśmy sobie krótką przerwą. Oni (a właściwie promil radykałów islamskich - jak zawsze i wszędzie najbardziej aktywni i głośni)  akurat mają okres aktywności - tako jest w historii.  

Oni też zaczynali od gadania.

motoTomasz - politykierzy/sprzedawczycy? którzy? bo ja tak traktuje 99% z nich zapatrzonych tylko w koryto przed własnym ryjem. I tych z lewa i tych z prawa. Z gębami pełnymi frazesów Bóg, Honor, Ojczyzna a w życiu prywatnym okazującymi się zwykłymi mendami, tak mendami które pouczają o moralności i godnym życiu innych a sami kręconymi swoje małe i wielkie szwindle i złodziejstwa.

Upadek naszej kultury? jakiej kultury? Ona się zmieniała i ewoluowała o kulturze naszych faktycznych przodków już dawno zapomnieliśmy za pomocą obcego nam wtedy chrześcijaństwa, przyjęliśmy to za swoją kulturę, z bożym narodzeniem, choinką (która przyszła do nas bodajże z Niemiec w XVIII/XIX wieku?) Kultury naszego miasta na którą czy chcemy czy nie złożył się miks wyniesiony z mieszanki kultur Polaków wyznania katolickiego; prawosławnego; protestantów, wyznawców judaizmu i dziś już często gęsto trudno powiedzieć kto/co?

Z racji swojej pracy i zainteresowań sporo jeżdżę po świecie - byłem razy naście w krajach islamskich i jakoś nigdy nikt nie próbował ingerować w styl i sposób mojego życia, zbawić mojej duszy" - szanowałem ich i ich zwyczaje. Co dziwne w moim rodzinnym kraju jestem bardzo często nagabywany przez Tych którzy chcą mi powiedzieć jak mam żyć, w co wierzyć i straszących piekłem i wiecznym potępieniem. 

Świat się zmienia - teraz coraz szybciej. Pojęcie kultury i dziedzictwa też - jeszcze kilkadziesiąt lat temu piątek i post to był piątek i post. A teraz? w kraju gdzie 95% ludności to katolicy? Strach przed obcymi jest nie potrzeby sami się wykończymy dla zwykłej wygody. I to nie tylko m y ateusze ale również i Ci z gębami pełnymi frazesów

Wali mnie to jakiego są wyznania i jaką mają kulturę - mają przestrzegać norm prawnych tego kraju. Jeśli je naruszą  muszą dostać po łapach, podobnie jak mieszkańcy tego kraju.

Czy wyciągną aktywnie łapy na naszą tzw kulturę? zobaczymy może tak może nie.

• kulka, matthewspl i Przemmo lubią to

#26 Wojtas

Wojtas
  • Użytkownik
  • 571 postów
  • Imię:Wojtas
  • Motocykl:szukam

Napisano 11 wrzesień 2015 - 17:53

"Jestem dumny z tego, że jestem Polakiem! Kto uważa, że głupotą jest odczuwanie dumy z pochodzenia mając na myśli nację jest dla mnie skończonym idiotą albo po prostu udaje Polaka.
"A co mi k**wa ta Polska dała?". Ile razy słyszałem to od swoich rozmówców tego nie zliczę. Staram się tłumaczyć im w miarę cierpliwości, że mylą pojęcia Ojczyzny, Polski naszego kraju z rządem, politykami i sprzedawczykami, którzy niestety tutaj rezydują. Tłumaczę, że przecież ludzie oddawali w przeszłości życie, żebyśmy mieli swoje miejsce na ziemi i to właśnie dzięki nim jesteśmy narodem z tradycją, tożsamością i własnym językiem. Część ludzi zauważa różnicę i mam wrażenie, że rozumieją o czym mówię. Reszta niestety pier**li dalej swoje. Ci, którzy idą w zaparte albo na prawdę nic nie rozumieją albo znaleźli sobie wygodną wymówkę dla swojego tchórzostwa i braku chęci dołożenia jakichkolwiek starań, żeby Polska była polska. Tak najłatwiej... Po co się starać? Lepiej coś tam zarobić, kupić sobie nowego smartfona i udawać, że wszystko jest super. Okłamywać samego siebie, pierdolnąć sobie kolorową samojebkę w super rozdzielczości i zostać bohaterem we własnym świecie (w necie). Dramat...
Szacunek dla wszystkich, którzy myślą i starają się robić cokolwiek dla dobra naszej Ojczyzny."
[size=5]Basti

Użytkownik Wojtas edytował ten post 12 wrzesień 2015 - 11:13

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

#27 motoTomasz

motoTomasz
  • Użytkownik
  • 588 postów

Napisano 11 wrzesień 2015 - 19:22

Jezrli dostosują się do naszych praw i obowiązków, to nie mam nic przeciwko ich bytowi w Polsce. A jeżeli się noe zasymilują to wypad w podskokach. Żywi lub martwi. Dynda mi to.
Dawid, jest masa proni palnej na którą nie potrzeba pozwolenia. Repliki broni czarnoprochowej itp. Jest o wiele trudniejsza w obsłudze, potrafi zrobić znacznie większe kuku a nie wymaga pozwolenia :)
A czy pozwolenie mam to już osobna kwestia ;)

Stayin' Alive

#28 Przemmo

Przemmo
  • Dawca
  • 240 postów
  • Imię:Przemek
  • Motocykl:Yamaha YZF-R125

Napisano 11 wrzesień 2015 - 23:35

A ja powiem tak - niestety Polacy są wyjątkowo nietolerancyjnym narodem, co widać i słychać wszędzie, nie tylko w ciągu ostatnich dni, w kontekście uchodźców... Niestety, jesteście tego bardzo dobrym przykładem.

Przeszkadzają Wam uchodźcy? Żydzi? Muzułmanie? Kolesie w rurkach? Że chudzi? Że modni? Że przypominają gejów - albo nie daj boże są gejami? Może niedługo zaczną Wam tak przeszkadzać kierowcy puszek albo Ci co słuchają disco polo?

Otóż tak się składa, że mam bardzo szerokie grono znajomych. Od prezesów spółek giełdowych, polityków z pierwszych stron gazet, przez zwykłych ludzi, niepełnosprawnych, aż po... homoseksualistów (hehe, jakie stopniowanie, już samo to jest zabawne :D). I wiecie co? Nic z tego nie określa człowieka, żadna z tych cech nie czyni nikogo lepszym lub gorszym. Znam beznadziejnych prywatnie "ludzi sukcesu"... Znam godnych podziwu niepełnosprawnych. Znam fantastycznych gejów. I nikogo nie określę takim czy innym epitetem zanim go dobrze nie poznam.

Zastanówcie się, czy sami jesteście tacy wspaniali, bez skazy, godni naśladowania. Gwarantuję Wam, że nie jesteście, mimo tego że Was nie znam. Ale oczywiście mogę się mylić... ;)

W kwestii uchodźców pomyślcie o tym, że w dużej części jesteśmy narodem uchodźców. Przez ostatnie 100 lat wielu Polaków wyjechało za lepszym życiem, niekoniecznie z powodu prześladowania. Teraz na świecie są nas miliony - dzięki temu, że kiedyś ktoś nas przyjął do swojego świata czy domu... Mimo tego, że wśród tych Polaków było wielu złodziei, pijaków, przestępców...

Może czas jest na to, żebyśmy spłacili ten dług? Pomyślcie o tym, jeśli macie taki potencjał...

#29 marmot.c

marmot.c
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • Imię:Marcin
  • Motocykl:Triumph Sprint RS 955i

Napisano 12 wrzesień 2015 - 05:39

Spłacili dług ?!?!? I przyjąć tych przestępców Ty w ogóle interesujesz sie co ta banda ludzi wyprawia w innych krajach ?! To, że nie akceptują praw i kultury w kraju w którym sie znajdują, gwałcą, wszczynają burdy, rozróby ??

Teraz pewnie mi powiesz ze tam są kobiety i dzieci - a widziałeś na zdjęciach czy relacjach żeby tam były kobiety i dzieci 95% to młodzi bojówkarze ...

Polacy emigrują - fakt, ale my w docelowym kraju pracujemy i jeszcze nikt na Polaków nie narzeka. Nie przyjeżdzamy po zasiłki. Jesteśmy jednymi z bardziej pracowitych narodów

Ciapaki są na tyle niewdzięczni ze np wyrzucają jedzenie jakie dostali bo chcieli inne, ostatnio próbowali zgwałcić studentkę, która im pomagała - dla takich to piece w Auschwitz powinni rozpalać
Dlaczego oni nie uciekają do Rosji, Korei, Chin ... Przecież jak maja tak źle u siebie to powinni szukać "pomocy" wszędzie W tych krajach dostali by nawet prace ale oni wola szukać krajów które dadzą im pieniądze (zasiłki) i bedą mogli siedzieć na du.pie i nic nie robić

Polska nie jest w stanie zagwarantować normalnego życia Polakom a chce to gwarantować jakimś brudasom !!!

Użytkownik marmot.c edytował ten post 12 wrzesień 2015 - 08:43

#30 Przemmo

Przemmo
  • Dawca
  • 240 postów
  • Imię:Przemek
  • Motocykl:Yamaha YZF-R125

Napisano 12 wrzesień 2015 - 07:14

Brak mi słów...

Piece w Auschwitz? Dzięki takim idiotom określenie "Polskie obozy koncentracyjne" nabiera zupełnie nowego znaczenia. Uważaj na takie określenia, bo prokuratora już się wzięła za internetowych podżegaczy i możesz mieć problemy.

Tak się składa, że interesuję się wszystkim co istotne w świecie. Boisz się obcych narodów? Poczytaj sobie statystyki odnośnie Polski, porozmawiaj z ludźmi pracującymi "w branży". Molestowanie seksualne to codzienność w polskich katolickich bogobojnych rodzinach... Gwałty odbywają się w akademikach, klubach, na imprezach. Nie musimy sprowadzać uchodźców, to od dawna jest nasza rzeczywistość.

Polacy są tacy pracowici? WSZYSCY Polacy? I tacy uczciwi? Hmmmm.... Wielu tak, większość jednak to kombinatorzy, którzy na każdym kroku próbują coś "wykombinować", tutaj zrobić mały wałek, tam większy... I nie chodzi o wielkie afery na górze, zobacz ilu korzysta nieuczciwie z socjala, siedzi na L4, ilu bierze różne dotacje, itp.

Nie buduj sobie obrazu świata przez telewizję czy Internet, otwórz oczy i zobacz co Cię naprawdę otacza. Możesz się zdziwić...

#31 Wojtas

Wojtas
  • Użytkownik
  • 571 postów

Napisano 12 wrzesień 2015 - 08:23

Przemmo a Ty Polak czy jakiś przebieraniec ?
Bo jak Polak to po co sam się obrażasz :)

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

#32 marmot.c

marmot.c
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • Imię:Marcin
  • Motocykl:Triumph Sprint RS 955i

Napisano 12 wrzesień 2015 - 08:40

Po pierwsze ja Ciebie nie obrażałem wiec waż słowa

Po drugie - ludzie z branży - o kim mówisz ?? Mam kilku znajomych poza granicami i fakt jest rożnie ale generalnie jesteśmy postrzegani jako pracowici ludzie. Czarne owce wszędzie sie trafia i to nie tylko za granica, ale i na miejscu Psują oni nasz wizerunek (np kibole) ale niektórych rzeczy sie nie przeskoczy Takie życie
"Rozgrzewanie piecu w Auschwitz" to określenie na które jakiś czas temu trafiłem w necie Na początku mnie lekko zmroziło ale jak zobaczyłem ci wyprawia ta "fala" uchodźców zrozumiałem o co temu komuś chodziło Ta watacha zachowuje sie jak zwierzęta Nie stosują sie do żadnych praw oprócz swoich urojonych Nie miga zatem być traktowani "normalnie"
Piszesz żebym nie budował swojego obrazu na podstawie internetu i Tv czyli jak rozumiem ty codziennie jeździsz na Węgry, do Niemiec i innych krajów skąd spływają te informacje i weryfikujesz tak ??
Niestety obecnie internet i tv zalewa nas informacjami Nie mozna wszystkiego brać na wiarę ale niestety większość z tych informacji sie pokrywa
Niemcy (w sumie tylko rząd) chce uchodźców i tego im zakazać nie możemy ale czemu oni zmuszają innych aby tez ich przyjmowali ... Teraz groza nam wywaleniem z UE Widać ze załatwiają tym jakieś swoje interesy

A co do gwałtów itd to "podobno" (bo świadkiem nie byłem) zdarzają sie w kościołach i każdej innej instytucji ale są one ścigane Uchodźców nasze prawo jakos nie dotyczy, bo .... No właśnie nie wiem czemu Moze boja sie jakiejś zemsty ....
Ja nie jestem podżegaczom - mowię to co ja o tym myśle a mam takie prawo

Mur.

Do kościoła nie chodzę. Jestem zły na cały ten ustrój który wyplenił naszą przedchrześcijańsją wiarę, tradycję.

Oczywiście, my jako naród też emigrowaliśmy gdy się paliło pod nogami. Ale nie odcinamy głów w imię wiary.

I w  d*pie mam tolerancję i poprawność polityczną.  Pomagać, a osiedlać ich tutaj to spora różnica.

Ale w sumie to nie ma się co bać. Taki uchodźca głupi nie jest, co on sobie będzie mógł kupić za nasz socjal, czy minimalną pensję? Dywanik do modłów? Co najwyżej nasz kraj będzie stanowił tranzyt, czy poczekalnie dla wspaniałej zachodniej Europy :lol:

Tomek, ja bym na forum publicznym tak otwarcie o broni nie pisał. No chyba że masz pozwolenie.

Rurkowców sporo na Redbull było. Gacie opięte, pięknie wystrzyżony, okular zgodnie z najnowszą modą w grubej oprawce i do tego zarost-taki męski :lol:

Mam nadzieję, że jak już dojdzie do tego czarnego scenariusza to sprawdzi się to co piszesz i będą uciekać "dalej" (bez konkretnego kierunku).

NIe mam nic do ludzi, którzy do nas emigrują i przyjmują nasze zasady, pracują, ale niestety omawiani uchodźcy nie przyjeżdżają tu pracować.

Dzięki takim idiotom określenie "Polskie obozy koncentracyjne" nabiera zupełnie nowego znaczenia

I jeszcze jedno: skoro tak się obawiasz prokuratury to raczej nie stosowałbym takiego określenia dotyczącego obozów.

I poza prokuraturą to raczej określenie to nie przyspoży Ci zbyt wielu "zwolenników" - ale to tylko moje zdanie ...

#33 tuono1000

tuono1000
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 81 postów
  • Imię:Krzysztof
  • Motocykl:XV 1900 Raider,Versys 1000,Husky Nuda 900,TDM 900,XV 125 Virago, Tuono 1000,X9 500

Napisano 12 wrzesień 2015 - 08:43

http://polskaligaobr...l/krwawy-islam/

Stronka z informacjami o "kulturze" islamu.

Trzeba podać datę urodzin aby obejrzeć zawartość.

Uwaga strona zawiera wiele drastycznych materiałów !!!

Użytkownik tuono1000 edytował ten post 12 wrzesień 2015 - 08:53

#34 Wojtas

Wojtas
  • Użytkownik
  • 571 postów

Napisano 12 wrzesień 2015 - 10:23

Ciekawy filmik "Świat się zmienia"
https://youtu.be/K5FuE5Wcv7o

#35 grilmaz

grilmaz
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Imię:Robert
  • Motocykl:Suzuki

Napisano 12 wrzesień 2015 - 17:48

Raczej ciezko będzie Polakom zaakceptować ludzi z tak oddmiennych kultur. Jak na razie mówię nie

#36 pistolero85

pistolero85
  • Dawca
  • 427 postów
  • Imię:Rafał
  • Motocykl:Honda VFR 800

Napisano 12 wrzesień 2015 - 18:04

Nie za taką Polskę dziadkowie ginęli.
Polska to piękny kraj!
Choć pełno w nim absurdów i zgrzytów, jesteśmy jednością,
dominującą wiarą jest chrześcijaństwo i żadna inna wiara.

Nie godzę się na utrzymywanie uchodźców z naszych podatków.
Nie godzę się na narzucanie nakazu przez UE o obowiązku przyjęcia emigrantów.

Zamiast ich, sprowadźmy repatriantów, którzy już pokolenie czekają na powrót do kraju.
Nimi winniśmy się zająć.,

Nie wspomnę o chorej ideologii mówiącej między innymi o gwałceniu naszych kobiet, które jako 'niewierne' do tego się tylko nadają.

Brzydko bym powiedział, ale Narodowcy z PL i nawet sąsiad Putin mają rację.

Nie dla Islamizacji Europy!!
  • marmot.c i tuono1000 lubią to

CGLasNM.jpg

#37 Pit71

Pit71
  • Dawca
  • 429 postów
  • Imię:Piotr
  • Motocykl:Varadero XL1000V
  • Karta FŁM:0308

Napisano 12 wrzesień 2015 - 18:40

Jak w temacie, co sądzicie o tym? Tak czy Nie dla islamistów z Afryki - oto jest pytanie Dziękuję za zrobienie z mojego tematu formy ankiety :) Sam jestem ciekaw ilości głosów za i przeciw. Pozdrowionka dla wszystkich motocyklistów :cheers:

W sumie to zapodałeś temat bo mało o nim w mediach czy co,a jakie jest Twoje zdanie?

Ja się wypowiem a Ty przyjedziesz i mi pecynę upierdolisz. :ph34r:

"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

#38 tuono1000

tuono1000
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 81 postów
  • Imię:Krzysztof
  • Motocykl:XV 1900 Raider,Versys 1000,Husky Nuda 900,TDM 900,XV 125 Virago, Tuono 1000,X9 500

Napisano 12 wrzesień 2015 - 19:52

W sumie to zapodałeś temat bo mało o nim w mediach czy co,a jakie jest Twoje zdanie? Ja się wypowiem a Ty przyjedziesz i mi pecynę upierdolisz.

Nie bój się PIT71 :)Jesteśmy razem motocyklistami , bracią motocyklową !!! Ja bym miał bratu obcinać głowę ??? No nie oszalałem jeszcze na szczęście !!!

Jestem Polakiem i jestem dumny z mojego kraju bez względu na to jaki jest. Moje zdanie odnośnie uchodźców wojennych jest takie - jestem za przyjmowaniem uchodźców wojennych takich którzy potrafią się zasymilować z społeczeństwem które daje im schronienie. Cała pseudo "kultura" islamu nie dopuszcza czegoś takiego jak asymilacja z niewiernymi dlatego, że ich koran zabrania im tego a wręcz nakazuje zwalczanie niewiernych. Nie toleruję również wyznawców pedofilii a taki jest właśnie islam - według koranu dopuszczalny jest seks nawet z 6 miesięcznym dzieckiem !!!!

Żaden szmaciarz ze szmatą na głowie nie będzie mi wmawiał jak mam bić kobietę - nie życzę sobie nawet o tym słuchać. Tylko tacy "kozojebcy" mogą takie coś robić w dzisiejszych czasach. 

Mam nadzieję, że Polski nie spotka taki los jak francji,angli czy niemiec. Jeszcze mamy szanse na nie dopuszczenie do tego .Te kraje dopuściły do tego poniekąd na własne życzenie. My mamy teraz czas takie życzenie wypowiedzieć i ja mówię NIE dla islamu w POLSCE !!!!

Śledzę temat islamistów od jakiegoś roku więc nazbierało się troszkę filmików z udziałem tzw . "pokojowej religii" ,natomiast niektóre są tak niesmaczne że aż rzygać się chce jak się to ogląda.

Może jestem staroświecki , mam inne nie "trendo-gejowskie" spojrzenie na świat , dla niektórych jestem dinozaurem ale mam to głęboko w d*pie i chce aby Polska została Polską bez allah akbarów narzucających nam swoją zboczoną religię.

Jedyni muzułmanie w Polsce do których mam 100% szacunek to Tatarzy którzy u nas mieszkają , nie szkodzą a wręcz pomagają od setek lat.

Reszta szmatogłowców - WYPIER>>>>Ć !!!!

Ciekawa wypowiedź + ciekawe komentarze szczególnie obywateli innych narodów.

Użytkownik tuono1000 edytował ten post 12 wrzesień 2015 - 19:15

#39 Pit71

Pit71
  • Dawca
  • 429 postów
  • Imię:Piotr
  • Motocykl:Varadero XL1000V
  • Karta FŁM:0308

Napisano 12 wrzesień 2015 - 21:06

Nie bój się PIT71 :)

O dzięki, :cheers:,jestem na nie.

"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

#40 Wojtas

Wojtas
  • Użytkownik
  • 571 postów

Napisano 12 wrzesień 2015 - 21:14

Trzeba być tolerancyjnym, elastycznym, nie odzywać się, nie narzekać, nie walczyć o lepsze jutro 

....i tak już od 10l. :gitara:

Zostań białym murzynem już dziś !!

"Tolerancja (łac. tolerantia – „cierpliwa wytrwałość”; od łac. czasownika tolerare – „wytrzymywać”, „znosić”, „przecierpieć”)"

Użytkownik Wojtas edytował ten post 12 wrzesień 2015 - 21:27