• Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
_elvis_

Łódzkie Filmowanie

41 postów w tym temacie

Witam serdecznie,

Chciałem się z Wami podzielić moimi ostatnimi filmikami :riding:  Najlepiej pasują do wieczornego piwka przed kompem :smile:

Jeden z wieczorno-nocnej objazdówce po Łodzi, drugi z jednodniowego tripu w kierunku Jury Krakowsko-Częstochowskiej (zakręty, zamki i motungi)  :biggrin: Enjoy !!!

Edytowano przez _elvis_ (zobacz historię edycji)
3 osoby lubią to

Dobra robota :smile: Sam zakończyłem sierpień wizytą w Jurze i na drogach w okolicach Orlich Gniazd - to był przepiękny wypad.

Chociaż maskowanie twarzy automatem przywodzi na myśl kronikę policyjną albo program 997 ;)

Czym montujesz materiał?

Dzięki :biggrin: Cenzura jak cenzura jeśli ktoś chce być anonimowy to go pixeluje :smile:

Montaż w adobe elements 11, uczyłem się robić filmy na movie makerze i trochę w pinacle 18. Adobe jakoś najbardziej mi podchodzi

Nowy filmik z wypadu na Red Bull 111 Megawatt 2015. Kilka ujęć z trasy i z samej imprezy. Jak ktoś nie był, warto obejrzeć :smile: Miłego oglądniania!

2 osoby lubią to

Kmerke daj troch wyżej :smile:

Elegancko! :biggrin: 
Z filmiku wnioskuję, że się podobała wizyta jako widz :biggrin: 

Ja jako zawodnik do dziś mam w sobie sporo emocji związanych z tym eventem i odliczam dni do kolejnej edycji :biggrin: 

Kmerke daj troch wyżej :smile:

heh no właśnie w drodze do Bełchatowa troszkę mi uciekła za późno się zorientowałem.

Jeśli chodzi o samą imprezę warto podjechać i pooglądać. Sama kopalnia robi za***isty klimat. Warunki raczej idealne na te zawody :smile: Widać było po chłopakach, że już trochę bez siły jadą :biggrin: Ja to bym pewnie padł po pierwszych 5km

Elvis jakim programem montujesz filmiki?

Elvis jakim programem montujesz filmiki?

Weź głęboki oddech, odpręż się i przeczytaj jeszcze raz od początku cały, jakże rozbudowany, wątek ;) Dasz radę, trzymamy wszyscy kciuki :biggrin:

1 osoba lubi to

Faktycznie jest napisane :P chyba czas kupić okulary :smile:

1 osoba lubi to

Przygotowałem taką krótką kompilację zdarzeń drogowych. Materiał uchwycony w motosezonie 2015. 

4 osoby lubią to

Konstantynów taki niebezpieczny ;)

Edytowano przez Suchy-wolk (zobacz historię edycji)

Witam Was!

Bezpłatne nagramy ujęcia z drona w jakości FHD, 4k!!
Szukamy ciekawych pomysłów na nagrania z lotu ptaka jak i przy pomocy ręcznego stabilizatora obrazu, wszystko nieodpłatnie w ramach możliwości wykorzystania nagranego materiału do naszych celów promocyjnych. Interesują nas głównie dość dynamiczne pomysły w ciekawych miejscach jak również kręcenie ciekawych ujęć do filmów amatorskich, ale każdy inny pomysł weźmiemy pod uwagę.
Posiadamy stosowne umiejętności i uprawnienia oraz profesjonalny sprzęt.
Jeśli myślisz że Twój pomysł jest ciekawy napisz do nas

Może przyjedziecie z dronem 6 grudnia, nagrać akcję MotoMikołajową?  ;)

1 osoba lubi to

Konstantynów taki niebezpieczny ;)

Kanzas jak dziki zachód :smile: Tam trzeba zawsze uważać albo ludzie w ostatniej chwili skręcają albo jakiś cygan nagle sobie przypomni że chce przejść na drugą stronę :biggrin: 

Z dronem ciekawa propozycja. Można pomyśleć nad jakimiś ciekawymi ujęciami. Perspektywa drona to zupełnie inna bajka :biggrin: Szkoda, że sezon już się kończy i w zasadzie tak jak Suchy pisze zostały tylko pojedyńcze imprezy. Na motomikołajach może dynamicznych ujęć nie będzie ale motungi w zimowej scenerii w takiej inicjatywie mogą ciekawie wyglądać :smile:

1 osoba lubi to

Łódzkie motovlogi cd.. Dzisiaj tak trochę inaczej, zresztą zobaczcie sobie sami  :biggrin: Pierwsze nagranie z głosem

Energetyzujący jesienny wypad za miasto na północ od Łodzi.

Piwo do ręki, głośniki na maxxxa !

Dziś chciałem zaprezentować nowy filmik z Łódzkich tras Motungowych. Tym razem powędrowaliśmy nad Wisłę :biggrin: Czasy zdecydowanie lepsze jeśli chodzi o pogodę - okolice sierpnia;) Niestraszny deszcz i korki oraz odrobina przygody :smile: Enjoy!!!

Cool. Fajne wycieczki widzę robisz, więc jak jakieś plany będą w sezonie, dawaj cynk ;)

a bardzo chętnie;) trzeba jeszcze trochę przezimować niestety...

Szybko minie zima i będzie wiosna,a teraz można powspominać sezon... a co do wycieczek do dołączam do Jacka dawaj znać to pojeździ się w ciekawe okolice z dobrym towarzystwie :smile:

2 osoby lubią to

Przygotowałem taką krótką kompilację zdarzeń drogowych. Materiał uchwycony w motosezonie 2015. 

Bardzo Mi się podobało! Zwłaszcza Statoil w Pabianicach :smile: Z punktu właściciela pojazdu to bym się wqrwił...

Mam nowy filmik! już ostatni z sezonu 2015. Tym razem wypad do Konewki i Inowłodza. Zainteresowanych zapraszam a już niedługo (mam nadzieję) nowe nagrania z rozpoczęcia sezonu 2016 (kiedy przestanie padać!!!).

1 osoba lubi to

Tutaj krótka sklejka ze spociku a potem wieczorny przelot przez Włókniarzy i Górną

Nowy filmik na youtube! Tym razem miałem przyjemność jeździć nowiutką Yamahą WR125. Off-road to raczej nowość dla mnie ale trzeba było wytestować właściwości terenowe sprzęta. Miłego oglądania!

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się