Jump to content
 • Sky
 • Blueberry
 • Slate
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Strawberry
 • Orange
 • Banana
 • Apple
 • Emerald
 • Chocolate
 • Charcoal

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. FŁM kończy 8 lat! Z tej okazji zapraszamy Was na wyjątkową i niepowtarzalną motocyklową imprezę, która odbędzie się 15 czerwca (sobota). Gdzie? Gwarantujemy, że większość z Was jeszcze tam nie była! Impreza odbędzie się w Ogrodach Geyera przy ul. Piotrkowskiej 293/305! Szczegóły wydarzenia będziemy zdradzać Wam na bieżąco, ale już dziś zapiszcie sobie termin i śledźcie nas na Facebooku, aby nic Wam nie umknęło! Będzie dużo motocykli, dużo atrakcji i dużo hałasu jak na motocyklistów przystało! Takiej imprezy nie możecie przegapić
 3. Today
 4. A04

  valbboy

  EL-o
 5. valbboy

  valbboy

  Cześć wszystkim motocyklistom, jestem Walenty, w tym roku dopiero zaczełem przygodę jednośladem, zechciało się nowych doznań, zabawkę mam Honde Rebel 125 custom bobber, polecił mi forum motocyklista z Lodzi, obiecnie jeżdzę sam chciało by się w grupie też spóbować się przyjechać. Miłego dnia życzę wszystkim
 6. Zapraszamy chętne osoby do pomocy przy zabezpieczeniu trasy Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka” organizowanego po raz szósty przez Fundację Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat w Łodzi. 15 czerwca 2019 ponownie kilkaset osób pobiegnie ulicami Bałut. Całe wydarzenie to: Bieg Główny 5 km z atestem PZLA oraz 2 biegi towarzyszące 500 m: Mały Cwaniak dla dzieci i Wózki w Biegu dla osób niepełnosprawnych, a także Piknik rodzinny z wieloma atrakcjami. Podopieczni Fundacji, dzieci dotknięte wieloma zaburzeniami rozwoju, w tym mózgowym porażeniem dziecięcym, potrzebują rehabilitacji do swego biegu przez życie. To właśnie dla nich Fundacja od lat organizuje to wyjątkowe wydarzenie, któremu towarzyszy cudowna atmosfera solidarności z osobami niepełnosprawnymi. 16:00 - 16:35 – biegi dla dzieci i osób niepełnosprawnych: Wózki w Biegu i Mały Cwaniak 17:00-18:00 – Bieg Główny 14:00-19:00 – Piknik Rodzinny z wieloma atrakcjami i pysznym jedzeniem. Więcej informacji o Biegu na www.dajpiataka.com.pl Zgłoszenia do wolontariatu kierować można na adres b.kaminska@kolorowyswiat.org Serdecznie zapraszamy! A tak było rok temu:
 7. jaszczomb

  Oxford Rainex rozm L

  Pokrowiec odebrany, temat można zamknąć
 8. eramus

  Piknik dla osiedla Teofilów

  Super, również pozdrawiam : nauczyciel
 9. Yesterday
 10. Wladca-Swiata

  Masakra

  Widziałem już artykuł. Masakra, pół życia zbierasz i... szkoda
 11. Wladca-Swiata

  Piknik dla osiedla Teofilów

  Ja będę, przyjadę na moto 🙂 Pozdrawiam: tata Wiktora z 5E
 12. Liberty Motors Łódź

  Interkomy

 13. eramus

  Piknik dla osiedla Teofilów

  Będzie nam bardzo miło Zapraszamy
 14. Piter

  Pierwszy motocykl

  prawo jazdy AM i motorower .... pojeździsz, zdobędziesz doświadczenie, zrobisz kat.A i przyjdzie czas na większe pojemności ;-)
 15. karwoj25

  Pierwszy motocykl

  W tym wieku tylko 50ccm, wybieraj do woli.
 16. hubert

  Masakra

  https://tech.wp.pl/pozar-wielkiej-kolekcji-motocykli-i-militariow-6383443394271361g
 17. FalconPablo

  Moje pierwsze moto - MT07

  polecam uzbroić się w stopery bo o ile w mieście jest spoko to w otwartym terenie nie dość, że trzeba trzymać się kurczowo kierownicy to huczy w kasku dość srogo.
 18. Siemka mam nadzieję że tu znajdziesz wszystko czego szukasz pozdro
 19. Pajmon

  Vladimir Nabokov

  Hej marzenia mają to do siebie, że często się spełniają
 20. Mikado33

  Vladimir Nabokov

  Powitać
 21. Last week
 22. Lancet

  Piknik dla osiedla Teofilów

  Fajnie, bo blisko domu - jak mi coś nie wyskoczy, to spróbuję się przytelepać na swoim "SpitFazerze".
 23. Lancet

  Vladimir Nabokov

  Czołem! Już niedługo Twoje marzenia mogą się spełnić, tylko jeszcze chwilka. Trzymam kciuki!
 24. Piuriel

  Pierwszy motocykl

  Nie ma motocykla.
 25. Vladimir Nabokov

  Pierwszy motocykl

  A twój syn jaki ma motocykl? Mam koło swojego domu dość dużo ścieżek więc jednak jestem bardziej zdecydowany nawet na tego nakeda.
 26. Piuriel

  Pierwszy motocykl

  Zapomniałeś o uprawnieniach Chyba, że chcesz jeździć tylko po torze wtedy jeszcze musisz pamiętać o stroju odpowiednim. Jako, że jesteś w wieku mojego syna i szybko rośniesz to strój po wakacjach może być już za mały więc ogólnie ciężki temat w tym momencie. Chyba, że cross/enduro i do lasu. Buzery i zbroje są do dopasowania wraz ze wzrostem.
 27. Vladimir Nabokov

  Pierwszy motocykl

  Cześć! A więc tak, mam 14 lat, 170cm wzrostu i ważę 55kg. Bardzo się interesuję motocyklami i planuję sobie kupić, jednak z chęcią przyjmę podpowiedzi jaki mogę sobie sprawić. Jeździłem już na wielu jednośladach (w tym biegówkach) z czego bodajże 2 razy na 500cm3, jednak nie celuję jeszcze w coś takiego Szukam jakiegoś nakeda/sportowego. Budżet wynosi 5-7tyś zł. Jeżeli o czymś zapomniałem to proszę o przypomnienie, a dopiszę z góry dzięki.
 28. Vladimir Nabokov

  Vladimir Nabokov

  Cześć, jestem Daniel. Aktualnie mam 14 lat. Aktualnie nie jeżdżę żadnym motocyklem ani niczym podobnym, a samymi jednośladami interesuję się od 9 roku życia. Moim wymarzonym motocyklem (na ten moment oczywiście) jest Yamaha R6. To tyle, cześć!
 1. Load more activity
×