Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zdjęcie
- - - - -

Sokół 1000

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Irek30

Irek30
  • Zbanowany
  • 83 postów
  • Imię:Irek

Napisano 16 luty 2015 - 06:54

Dla mnie jest to motocykl jegenda. Może nie jest najłatwiejszy w prowadzeniu, ale ten klimacik, ten niepowtarzalny dźwięk z silnika. Cudo polskiej motoryzacji. Szkoda, że projekt upadł x lat temu. Być może dziś jeździlibyśmy nie na harleyach tylko na sokołach :) Sokołach 1000. Mieliście okazję śmigać na tym motocyklu?

#2 Pitrx

Pitrx
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Imię:Piotrek

Napisano 17 luty 2015 - 11:33

Też miałem okazję kiedyś na nim jeździć - fajny klimacik. To są jeszcze czasy gdy nie przejmowano się takimi drobnostkami jak ekologia, decybele i inne tego typu drobnostki :)

Jeżeli tak się interesujesz tymi motocyklami, to z tego co pamiętam, to organizowane są zloty przyjaciół takich starych motocykli. Zjeżdżają się wtedy prawdziwe perełki.

#3 jcb

jcb
  • Użytkownik
  • 104 postów
  • Imię:Kuba
  • Motocykl:BMW K100RT, SHL M17 Gazela
  • LokalizacjaGłowno

Napisano 17 luty 2015 - 12:18

http://www.kdm-magnet.pl/

Tu na pewno jak co roku będzie ok. 10 sztuk  - łącznie modeli 1000 i 600

#4 Pitrx

Pitrx
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Imię:Piotrek

Napisano 18 luty 2015 - 07:49

Czasami w większych miastach można takie motocykle zobaczyć, jak jalkiś pasjonat w kasku orzeszku śmiga po ulicach :) One mają taki charakterystyczny dźwięk. Poza tym są też grupy które przywracają takie stare marki do życia.

Tutaj masz efekt takiego działania: http://teamtotal.pl/...-powrot-legendy

Powiem Ci, że wygląda czadersko. Na pewno kosztowało ich to sporo $$ i czasu. Ale efekt.... zresztą sam zobacz.

#5 gładki

gładki
  • Użytkownik
  • 67 postów
  • Imię:wiesław
  • Motocykl:Bmw r1100r ,,shl m11,etz-250
  • LokalizacjaLipce Reymontowskie

Napisano 18 luty 2015 - 14:20

Coś pięknego taki motocykl ,nieraz jest na mwb w łodzi ale jednak mniej jest 600-tek  :)

#6 Irek30

Irek30
  • Autor tematu
  • Zbanowany
  • 83 postów
  • Imię:Irek

Napisano 19 luty 2015 - 09:57

W 100% się zgadzam :) Ten motocykl jest jak dla mnie niesamowicie sexy.

Jak już kiedyś wygram te 30 mln zło w totka (przewiduje że uda mi się to zrobić najpóźniej do końca przyszłego roku) - to zainwstuję część swojej wygranej w zakup takiego sprzętu po tuningu. Przeniosę się gdzieś na wyspy kanaryjskie i będę sobie jeździł wśród palm sokołem 1000 :D