Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zdjęcie
- - - - -

Kombinezon Skórzany Alpinestars Atem Vs. Gp Pro 2Pc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#21 kwinto

kwinto
  • Dawca
  • 180 postów
  • Imię:Krzysztof
  • Motocykl:R6 / 660 LC4
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 01 grudzień 2015 - 14:23

Miałem to samo, w liberty motors na Dąbrowskiego odrzucili mi reklamacje. Na szczęście po ciężkich bojach i interwencji rzecznika praw konsumenta, dostałem kasę z powrotem. Ale co musiałem sie nawk...ać to szkoda gadać :/ Mam nadzieję że poszli po rozum do głowy i będziecie mieli więcej szczęścia

Użytkownik kwinto edytował ten post 01 grudzień 2015 - 18:54

#22 kosmaty

kosmaty
  • Członek Stowarzyszenia
  • 1765 postów
  • Imię:Tomek
  • Motocykl:R1 rn19
  • LokalizacjaLDZ/CZMP

Napisano 01 grudzień 2015 - 14:56

Wolfmoto jest jednym z certyfikowanych dillerów Alpinestars, wiec nie powinieneś mieć podrobionego kombinezonu.

nie ma czegoś takiego, wolfmoto jest po prostu sprzedawcą alpinestara jak wiele innych salonów w łodzi, "certyfikowany" by był gdyby miał wyłączność......a nie ma. Jak Jan Kowalski otworzy sobie sklepik to też może sobie alpinestarsem handlować. Fakt jest taki że w tym modelu pojawiał się problem z napisami na spodniach

#23 michal_lc4

michal_lc4
  • Użytkownik
  • 701 postów
  • Imię:Miguel
  • Motocykl:TDM 900 / Braaapp! KTM
  • LokalizacjaŁódź ...y todo el Mundo

Napisano 01 grudzień 2015 - 18:40

Liczę ze firma Alpina stanie na wysokości zadania i dostanę nowego kombika

Taa, jasne... zejdź na ziemię. 

Niedawno reklamowałem produkt A'starsa, jeżeli puścił szew lub się rozkleiło to naprawiają (zaszyją/zakleją z powrotem), wymiana jest w przypadku pęknięcia skóry/materiału nie z Twojej winy. 

A wiesz że zawsze można powiedzieć że przerzucałeś w nim węgiel lub pływałeś w basenie - użytkowanie niezgodne z przeznaczeniem  :decayed:

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook..._homepage_panel

#24 koperta4512

koperta4512
  • Użytkownik
  • 226 postów
  • Imię:Wojtek
  • Motocykl:FZ6 S2
  • LokalizacjaPiotrków Trybunalski / Częstochowa

Napisano 01 grudzień 2015 - 20:14

nie ma czegoś takiego, wolfmoto jest po prostu sprzedawcą alpinestara jak wiele innych salonów w łodzi, "certyfikowany" by był gdyby miał wyłączność......a nie ma. Jak Jan Kowalski otworzy sobie sklepik to też może sobie alpinestarsem handlować.

http://intermotors.p...1369123237.html

Ja pod pojęciem certyfikowany diler widzę sklep w którym mam pewność że nie kupie podróbki danego producenta.

#25 matthewspl

matthewspl
  • Użytkownik
  • 901 postów
  • Imię:Mateusz
  • Motocykl:chwilowo brak
  • LokalizacjaLodz

Napisano 01 grudzień 2015 - 20:48

Ja musialem naprawiac kurtke skorzana Ducati Dainese. Puscil szef na jednym łączeniu. Darowałem sobie reklamacje bo stwierdziliśmy ze za mała szkoda i niski koszt naprawy i nie bedziemy reklamowac. Zabuliłem 70 pln i szef jest jak nowy. Z jednej strony kurtka warta kupe kasy i powinni to naprawic ale z drugiej strony musiałbym czekac kilka tygodni a to był srodek lata.
Co do kombinezonu to atem2 jest swietny i po 12000 km wyglada jak nowy. Polecam go niezdecydowanym.

#26 SuzukiMixer

SuzukiMixer
  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Imię:Grzegorz
  • Motocykl:Suzuki Gsx-R 750 K9
  • LokalizacjaŁódzkie

Napisano 02 grudzień 2015 - 00:02

Taa, jasne... zejdź na ziemię. 

Niedawno reklamowałem produkt A'starsa, jeżeli puścił szew lub się rozkleiło to naprawiają (zaszyją/zakleją z powrotem), wymiana jest w przypadku pęknięcia skóry/materiału nie z Twojej winy. 

A wiesz że zawsze można powiedzieć że przerzucałeś w nim węgiel lub pływałeś w basenie - użytkowanie niezgodne z przeznaczeniem  :decayed:

Nie wiem oddałem po sezonie a sklep odesłał do producenta, zobaczymy co będzie, mi się nie spieszy.

Jak nie wymienią to uj... będę miał bez napisów a jak wymienią to będę miał nówkę.

#27 Krzysiek rst1000

Krzysiek rst1000
  • Użytkownik
  • 268 postów
  • Imię:Krzysztof
  • Motocykl:Aprilia RST 1000
  • LokalizacjaRzgów

Napisano 02 grudzień 2015 - 11:22

Ja pod pojęciem certyfikowany diler widzę sklep w którym mam pewność że nie kupie podróbki danego producenta.

Podróbka. To wcale nie jest takie łatwe do zrobienia, od strony technologicznej. Trzeba mieć wiedzę i firmę z doświadczeniem. Druga sprawa to długość serii. Na jeden sklep to sprawa nie opłacalna. Pomijam ryzyko praw autorskich. Już lepiej zrobić odzież tańszą pod własnym logo.

#28 Piuriel

Piuriel
  • Dawca
  • 1300 postów
  • Imię:Łukasz
  • Motocykl:PC40 CBR 600RR
  • LokalizacjaŁódź-Radogoszcz

Napisano 22 luty 2016 - 21:24

Dobry temat. Akurat zastanawiam w co się ubrać. Wygląda na to, że GP PRO spełnia moje oczekiwania. Jaka jest obecnie mniej więcej cena w sklepie poza intermotors?

...You can be better than that..

#29 Cristoferr

Cristoferr
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • Imię:Krzysiek
  • Motocykl:Honda CBR 1000RR
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 23 luty 2016 - 15:59

Dobry temat. Akurat zastanawiam w co się ubrać. Wygląda na to, że GP PRO spełnia moje oczekiwania. Jaka jest obecnie mniej więcej cena w sklepie poza intermotors?

W Wolfie ostatnio mi powiedzieli 2800.

#30 Majk

Majk
  • Dawca
  • 159 postów
  • Imię:Michał
  • Motocykl:Yamaha MT 09 Akrapovic

Napisano 23 luty 2016 - 16:22

Jeśli dobrze pamiętam to GPPRO kupowałem za 2300 zł w tamtym roku.

#31 Piuriel

Piuriel
  • Dawca
  • 1300 postów

Napisano 23 luty 2016 - 16:34

Satysfakcjonujące ceny.
Dzięki za cynk :)  

#32 Lesiu94

Lesiu94
  • Dawca
  • 562 postów
  • Imię:Kuba
  • Motocykl:F3-> 954rr
  • LokalizacjaŁódź-Wiskitno

Napisano 24 luty 2016 - 18:08

Ja również śmigam w GP PRO i jestem zadowolony:) W zeszłym roku, również w Wolfie płaciłem 2300, z tym, że wtedy była to cena promocyjna;) myslę, że obecnie wiele droższy nie będzie

#33 Piuriel

Piuriel
  • Dawca
  • 1300 postów

Napisano 04 maj 2016 - 20:32

Odkopie temat..
Jakieś nowe GP Pro jest na 2016?

Pytam, bo waham się miedzy GP PRO 2PC a Dainese Veloster, są w podobnym hajsie w miarę.

Użytkownik Piuriel edytował ten post 04 maj 2016 - 20:33

#34 koperta4512

koperta4512
  • Użytkownik
  • 226 postów

Napisano 04 maj 2016 - 21:24

Nie ma odświeżonej wersji GP Pro na rok 2016. Przymierz kombinezon Alpinestars oraz Dainese i kup ten który będzie lepiej leżał na tobie.

• Piuriel lubi to

#35 Piuriel

Piuriel
  • Dawca
  • 1300 postów

Napisano 05 maj 2016 - 08:01

Trochę boję się odchodzących napisów na Alpinie. Stąd moje pytanie o poprawiony model. 

#36 kosmaty

kosmaty
  • Członek Stowarzyszenia
  • 1765 postów
  • Imię:Tomek
  • Motocykl:R1 rn19
  • LokalizacjaLDZ/CZMP

Napisano 05 maj 2016 - 09:44

Łukasz problem z napisami pojawiał się w tańszych alpinach, np. Motega, albo Challenger, w gppro czy atem nie ma takiego problemu, i tak, jest świeża wersja gp pro na 2016, wchodzi w połowie maja :P

• koperta4512 i Piuriel lubią to

#37 koperta4512

koperta4512
  • Użytkownik
  • 226 postów

Napisano 05 maj 2016 - 10:45

Jednak się pomyliłem i kosmaty ma racje. Poszukałem w internecie na zagranicznych stronach i rzeczywiście jest odświeżony model GP PRO na 2016:

alpinestars_gppro_2p_2016_bianco.jpg

alpinestars_gppro_2pc_2016_nero.jpg

#38 Piuriel

Piuriel
  • Dawca
  • 1300 postów

Napisano 05 maj 2016 - 11:06

No podoba mi się czarny z czerwienią. Pozostaje przymierzyć. Dzięki Tomek. Jak będzię już dostępny daj znać to podjadę na przymiarkę. 

#39 Piuriel

Piuriel
  • Dawca
  • 1300 postów

Napisano 06 maj 2016 - 09:52

A ktoś może coś powiedzieć o SECA i ich kombinezonach? Cena dobra jeżeli brać pod uwagę opis produktu to nawet za***ista. 
Może ktoś coś więcej?