Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zdjęcie
- - - - -

Ostrzeżenie Dla Luzaków Jeżdżących Bez Rekawic I Kurtki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 Shima

Shima
  • Użytkownik
  • 20 postów
  • Imię:Damian
  • Motocykl:Suzuki Bandit GSF600 S

Napisano 03 październik 2016 - 21:00

Nie pomyślałbym żeby jechać w japonkach ale nie spodziewałem się że aż tak potrafi stopę zedrzeć 0.0 A co do ciuszków lepiej wydać na to niż na późniejsze leczenie .

flm_1477755357__oie_29173155r254htc3.gif

#42 Robcio

Robcio
  • Użytkownik
  • 69 postów
  • Imię:Rob
  • Motocykl:Gs1150

Napisano 08 październik 2016 - 16:20

a ja w tym roku zainwestowałem w jeansy trampki i tanią cieniusią chinską kurteczkę zwolniłem dodatkowo do 60/h i w końcu mam fan z jazdy po mieście precz z tymi borciuchami masakra to było, odechciewało się wsiadać na moto,Nadmieniam że wszystko na motocykl  z ochraniaczami ale lekkie i nie rzucające się w oczy a i pot nie spływa :biggrin:o rękawicach to aż wstyd przypominać

Użytkownik Robcio edytował ten post 08 październik 2016 - 16:22

#43 Kejt93

Kejt93
  • Dawca
  • 105 postów
  • Imię:Kasia

Napisano 29 listopad 2016 - 07:01

Jakoś przez przypadek mi ten post wyskoczył podczas przekopywania forum i aż mnie głowa rozbolała jak to zobaczyłam. Mogłam wyglądać tak jak kolega ze zdjęć na pierwszej stronie, gorzej, albo w ogóle już nie wyglądać po tegorocznych wakacjach. 200km/h, krótkie spodenki, krótki rękaw i trampki, a przy okazji i totalne zaćmienie mózgu. Dobrze, że rozum wrócił. Dobrze, że chyba jakaś siła wyższa nad debilami czuwa, bo powiedzenie "więcej szczęścia niż rozumu" idealnie tutaj pasuje. Shame on me.

Użytkownik Kejt93 edytował ten post 29 listopad 2016 - 10:26

:rock:

#44 Magellan

Magellan
  • Użytkownik
  • 80 postów
  • Imię:Sławek
  • Motocykl:Junak 121, Hyosung Aquila GV 125

Napisano 29 listopad 2016 - 09:22

Skoro to piszesz co piszesz, to powtórki raczej nie będzie  :) No i fajnie :moto:

#45 Pajmon

Pajmon
  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Imię:Grzegorz
  • Motocykl:Honda VFR 800-VTEC

Napisano 29 listopad 2016 - 10:29

Dorzucę swoje grosze do sprawy...

Gratulację dla kolegi za "przyznanie się" i naukę (choć bolesną) jaką z tego wyciągnął :)

Nie uważacie, że takie rzeczy jak to w jakich ciuchach jeżdżę na moto to kwestia wyniesiona także z kursu?

Widziałem szkoły które pozwalały jeździć w czymkolwiek (spodenki, koszulki, itp.) i widziałem (sam doświadczyłem) szkoły, gdzie jasno było określone w czym masz przyjść na plac. Nikt nie pozwolił Ci dosiąść maszyny jak nie miałeś długich spodni i kurtki. Nieważne było czy miało to ochraniacze czy też nie. Jak nie miało, dostawałeś takie nakładane.

Moim zdaniem to już na tym etapie nauki wyrabia pewien odruch - jadę na moto, ubieram się jak na moto, a nie jak na plażę.

Oczywiście wiadomo, że niektórzy są niereformowalni i w ich przypadku nauka tylko młotkiem :)

• Kejt93 lubi to