Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zdjęcie
- - - - -

Jakie Opony Wybrać?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
323 odpowiedzi w tym temacie

#321 matthewspl

matthewspl
  • Użytkownik
  • 901 postów
  • Imię:Mateusz
  • Motocykl:chwilowo brak
  • LokalizacjaLodz

Napisano 30 wrzesień 2016 - 16:04

Odkopię temat.
Kombinuję jakie gumy wybrać na nadchodzący sezon. W planach mam regularne torowanie, ale i jazda praca-dom-praca-dom.. Tor ze 2-3 razy w miesiącu.Pirelli Diablo Rosso III mam w planach, ale jak gadam z Mateuszem to ten zdziera je w tempie guma na miesiąc praktycznie a to mało ekonomiczne jest jakby nie było.Metzeler Sportec M7 RR ?
Coś doradzicie?
Liczę sięz tym, że opona szybko będzie schodzić, ale na litość Boską :D

ja mam rosso 2 i starczaja na 4 tys km przy ostrej jezdzie (w tym ma torze jakies 1-2razy) przy spokojnej starcza na 6 tys km

#322 Piuriel

Piuriel
  • Dawca
  • 1300 postów
  • Imię:Łukasz
  • Motocykl:PC40 CBR 600RR
  • LokalizacjaŁódź-Radogoszcz

Napisano 30 wrzesień 2016 - 17:21

mam m7rr od prawie 2 miesięcy i naprawdę robi robotę, nie zerwało mi przyczepności jeszcze nigdy a wiesz że lubie pocisnąć :) poczytaj sobie opinie na jej temat, same plusy,

No właśnie tak kojarzylem, że Ty masz te gumy. Jak sie nagrzewaja, jak trwałość?
...You can be better than that..

#323 rooland

rooland
  • Członek Stowarzyszenia
  • 1291 postów
  • Imię:Roland
  • Motocykl:R6
Napisano 30 wrzesień 2016 - 19:01

jezeli chcesz latać po torze i chcesz aby sensownie trzymały to niestety będzie znikać. rosso 3, rosso corsy, supercorsy (w średniej mieszance), brigstony  s20evo, s21 (te są mega fajne i wg opinii wytrzymałe), jak kosmaty napisał m7rr, dunlopy sportsmarty, qualifiery 2. ale od tych wszystkich opon dużych przebiegów nie ma co oczekiwać ... ja swego czasu rosso 2 po jednym radomiu i dwóch lublinach + ok 2tyś na ulicy przerobiłem na slicki i to małą svką... 

Użytkownik rooland edytował ten post 30 wrzesień 2016 - 19:02

• matthewspl i Piuriel lubią to

#324 Piuriel

Piuriel
  • Dawca
  • 1300 postów
  • Imię:Łukasz
  • Motocykl:PC40 CBR 600RR
  • LokalizacjaŁódź-Radogoszcz

Napisano 01 październik 2016 - 09:01

No dobra. To zaczniemy testy od Rosso Corsa
Potem M7rr i tak dalej, aż w końcu coś mi przypasuje.
Qualifiery mam teraz, co prawda jedynki i są mega chujowe więc nie prędko postawię na ten model.
Dzięki za opinie Panowie.

Użytkownik Piuriel edytował ten post 26 październik 2016 - 13:19

...You can be better than that..