Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zdjęcie
- - - - -

Pomoc Przy Kupnie Motoroweru

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 konsti

konsti
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Imię:Konstancja
  • Motocykl:Zipp pro 50

Napisano 10 czerwiec 2014 - 14:47

Planuję kupić motorower, myślę o zipp pro. Mam na oku konkretny egzemplarz, ale kompletnie nie znam się na motocyklach i nie wiem na co zwrócić uwagę.

W związku z tym mam ogromną prośbę: Potrzebuję osobę, która wybrałaby się ze mną obejrzeć ten motocykl, sprawdziła czy jeździ (tak, nie umiem jeszcze jeździć :biggrin: ten ma być do nauki) i czy generalnie jest OK oraz ewentualnie powiedziała co jest do wymiany.

Jeśli podejmę decyzję na TAK, to będę potrzebowała dodatkowo pomocy w licytacji ceny, bo jak sprzedawca widzi, że negocjuje z dziewczyną, to zazwyczaj ostateczna cena jest wyższa... Bardzo prosiłabym także, żeby ta osoba nastepnie zawiozła ten motorower na mało uczęszczaną uliczkę, na której będę mogła (już sama) poćwiczyć ruszanie, hamowanie i zmianę biegów.

Wiem, że proszę o wiele i że to wykracza poza standardową forumową pomoc, Dlatego jeśli znajdzie się osoba chętna do pomocy, to chętnie odwdzięczę się kwotą 50zł lub nieco większą. Naprawdę bardzo potrzebuję takiej pomocy!

• Aidekk i Thebestof78 lubią to

#2 BlueRider

BlueRider
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • Imię:Łukasz
  • Motocykl:Yamaha XJ6

Napisano 10 czerwiec 2014 - 22:16

Jeżeli jest wystawiony w internecie to podeślij link ;)

#3 Aidekk

Aidekk
  • Członek Stowarzyszenia
  • 3648 postów
  • Imię:Maciek
  • Motocykl:Hyosung GT650R
  • Karta FŁM:0006

Napisano 11 czerwiec 2014 - 09:54

Jakbym miał większe pojęcie o mechanice sam bym pojechał, ale niestety. Na pewno ktoś zadeklaruje pomoc. W końcu pomóc kobiecie w potrzebie... rzecz bezcenna :)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

#4 tserwicki

tserwicki
  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Imię:Tomek
  • Motocykl:Kawasaki ZR7S

Napisano 11 czerwiec 2014 - 11:10

Czytałem na forum że chłopaki z Motorwings oferują taką usługę, jeżeli będą problemy z chętnym, to może warto skorzystać z ich pomocy http://www.motorwing...-serwisowy.html

Pozdrawiam

#5 Thebestof78

Thebestof78
  • Dawca
  • 2150 postów
  • Imię:M.
  • Motocykl:FZS 600

Napisano 12 czerwiec 2014 - 08:10

masz zippa :)

http://motocykle-lod...-s-zipp-pro-50/

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

#6 Aidekk

Aidekk
  • Członek Stowarzyszenia
  • 3648 postów
  • Imię:Maciek
  • Motocykl:Hyosung GT650R
  • Karta FŁM:0006

Napisano 12 czerwiec 2014 - 11:07

Jak znajdziesz interesujący Cię egzemplarz zawsze możesz wrzucić chłopakom tutaj. Na pewno połowę ulepów odrzucą i nawet nie będzie trzeba jechać :)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

#7 konsti

konsti
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Imię:Konstancja
  • Motocykl:Zipp pro 50

Napisano 12 czerwiec 2014 - 21:56

Od dziś jestem szczęśliwą posiadaczką Zippa pro 50  :riding: .

Dziękuję wszystkim osobom, które zainteresowały się moją sprawą i zaoferowały swoją pomoc  :) . A w szczególności chłopakom, którzy pojechali ze mną na oględziny zippka i zatroszczyli się o niego po zakupie. Chłopaki, jesteście wielcy  :) . Ogromne dzięki  :)

• GroNeX lubi to

#8 GroNeX

GroNeX
  • Użytkownik
  • 232 postów
  • Imię:Bartek
  • Motocykl:Suzuki Bandit 600

Napisano 12 czerwiec 2014 - 22:29

Nie ma za co :) Teraz tylko nauka, nauka i jeszcze raz nauka! :)