Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Ekspert Kawasaki Odpowiada Na Pytania

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Papa Zulu

Papa Zulu
  • Użytkownik
  • 55 postów
  • Imię:Piotr
  • Motocykl:Kawasaki EN500, Yamaha XJ600S, WFM itd.

Napisano 13 czerwiec 2014 - 12:46

Witam

EN500 Ciągle się zalewa i kopci z lewego garka (gaźniki regulowane)... Jakiś pomysł?

Użytkownik Papa Zulu edytował ten post 13 czerwiec 2014 - 12:47

#22 jaquzie

jaquzie
  • Członek Stowarzyszenia
  • 2568 postów
  • Imię:Jack
  • Motocykl:BMW R1200GS
  • Karta FŁM:0074

Napisano 13 czerwiec 2014 - 15:02

najciekawsze jest to, że w tym kufrze są oryginalnie poprowadzone tunele na kable do stopu ;)

mimo wszystko dzięki za odpowiedź, będę kombinował na własną rękę więc.

@jaquzi 
Niestety, ale nie ma dodatkowej lampy stop do zamontowania :(

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/

#23 Olo

Olo
  • Użytkownik
  • 897 postów
  • Imię:Aleksander (Olek)
  • Motocykl:kawa ER-5 i jawa kaczka

Napisano 13 czerwiec 2014 - 15:05

@Olo
Fabrycznie te wersje nie przychodzą zdławione, można natomiast zamontować KIT dławiący, ale przyczyny braku mocy mogą być różne, proponuję diagnostykę w serwisie co rozwieje wszelkie wątpliwości, bez obejrzenia motocykla nie powiem nic konkretnego.

Dzięki za odpowiedz, ale zapomniałem dodać że ER jest sprowadzone z francji i tam blokują seryjnie moc, w przypadku mojej kawy zobaczyłem że posiada blokady w gaźniku jakimi są otworki w przepustnicy. Można by u Was kupić takie rzeczy żeby w pełni odblokować moc?

thumb_flm_1402668250__drossel-v0-4-74367

#24 wildeyed

wildeyed
  • Członek Stowarzyszenia
  • 289 postów
  • Imię:Aleksandra
  • Motocykl:Kawasaki ZX6R

Napisano 17 czerwiec 2014 - 07:24

Oki to ja też mam pytanie. Szykuje się do wymiany przewodu hamulcowego w Kawie ZX6r z 2002 roku. Zamierzam zamówić przewody w oplocie i potrzebuję znać długość przewodów jaką powinnam zamówić. Wiem, ze mogę wymontować z moto i zmierzyć samodzielnie, ale wolałabym skrócić czas, w którym moje moto będzie unieruchomione. Wszelka pomoc mile widziana:)

#25 SMmaciek

SMmaciek
  • Użytkownik
  • 472 postów
  • Imię:uuuuu

Napisano 25 czerwiec 2014 - 18:33

Chyba szybciej będzie jak sama przewody zmierzysz ;)

#26 Kawasaki

Kawasaki
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Imię:kawasaki

Napisano 10 lipiec 2014 - 12:34

@Olo

We Francji blokują motocykle seryjnie, sieci dealerskiej Kawasaki w Polsce można nabyć przepustnice podciśnieniowe do wersji odblokowanej/seryjnej, proszę sprawdzić również dysze główne bo te również się różnią w wersji zdławionej. (zapraszamy do dealerów Kawasaki).

@Wideyed

Przykro mi ale nie mamy takich informacji jak długość przewodów hamulcowych. Polecam pomiar z natury.

#27 Szczypiorek

Szczypiorek
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Imię:Maciek

Napisano 16 lipiec 2014 - 10:29

Dzień dobry,

jak długo możemy jeszcze liczyć na letnie promocje Kawasaki? Chciałbym kupić nowiutką białą Ninję 300 ABS, ale dopiero w połowie sierpnia - zdążę?

Pozdrawiam!

#28 kamaras

kamaras
  • Dawca
  • 679 postów
  • Imię:Marek
  • Motocykl:Kawasaki Ninja 250R

Napisano 16 lipiec 2014 - 21:42

"Piszczy" mi tylny hamulec w czasie jazdy tak - jak by klocek ocierał o tarczę... Zauważyłem, że cały zacisk jest luźny. Czy to ma tak być czy trzeba to dokręcić? Trochę to denerwujące w czasie jazdy no i dochodzi zużycie...

kamaras

ccm250.png

#29 kamilTsn

kamilTsn
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • Imię:Kamil
  • Motocykl:Kawasaki GPX 600 -> Honda CBF 1000A

Napisano 05 sierpień 2014 - 20:45

A też mam takie małe pytanko.
Kawasaki GPX 600 96r. (na profilowym) - jaką ma pojemność zbiornik baku? Wszędzie znajduję ze 18-19. Jeśli tak, to jaka jest rezerwa ? A mianowicie przy samej końcówce (jeszcze nie rezerwa) zalewając pod sam korek wchodzi mi jakieś 11 litrów.  Czy to możliwe, że ta "końcówka" jest, aż tak wielka ?

Użytkownik kamilTsn edytował ten post 05 sierpień 2014 - 20:47

#30 Z1000

Z1000
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Imię:Andrzej

Napisano 11 sierpień 2014 - 07:00

Śmigam na zecie 1000 2010r. Chciałbym zmienić żarówki w reflektorze na bardziej widoczne-np barwy białej (led czy jakieś wynalazki Philipsa) - Co możecie polecić?

I pytanie...ciężko jest wyciągnąć żarówki krótkich i długich świateł....jaki jest typ tych żarówek (przejrzałem instrukcję ale w niej nic nie piszą).

#31 MariuszS

MariuszS
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Imię:Mariusz

Napisano 20 sierpień 2015 - 07:26

Witam. Mam Kawasaki Ninja ABS 300. 6 tys na liczniku. Wczoraj przy hamowaniu pojawiły się odgłosy, coś takiego jak w samochodzie złapie zacisk i powiedzmy przy ruszaniu ciągle "rzęzi" i "haruje". tutaj to samo. Nawet w czasie jazdy już słychać odgłosy. Co tu mogło się zepsuć ? Można z tym podjechać do serwisu czy też moto na lawetę ?