Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Wolfmoto - Promocje Dla Forumowiczów Fłm I Nie Tylko :)

wolfmoto promocja ixon alpina

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
393 odpowiedzi w tym temacie

#21 Konrad85

Konrad85
  • Użytkownik
  • 621 postów
  • Imię:Konrad
  • Motocykl:Kawasaki ZX6R G2 99r

Napisano 17 marzec 2012 - 08:51

Witam Czy macie na stanie buty Adrenaline CRX rozmiar 36 lub 37?czy załapiemy się jeszcze na jakąś cenę zimową? :D

#22 filet

filet
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • Imię:artur
  • Motocykl:RF 900

Napisano 17 marzec 2012 - 20:36

kiedy jakaś promocja na buty?

#23 MateuszZR7

MateuszZR7
  • Użytkownik
  • 470 postów
  • Imię:Mateusz
  • Motocykl:Kawaski ZR7, 2 x komar 2350 73r.

Napisano 17 marzec 2012 - 21:36

Posiadacie jakieś blokady na tarcze. Dobre jakościowe i w przystępnej cenie ??

#24 filet

filet
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • Imię:artur
  • Motocykl:RF 900

Napisano 17 marzec 2012 - 21:38

A i jeszcze jedno czy posiadacie bieliznę termoaktywną?

#25 siwutek

siwutek
  • Użytkownik
  • 687 postów
  • Imię:mario
  • Motocykl:FZ6 FAZER

Napisano 17 marzec 2012 - 21:40

dla zainteresowanych - wystarczy w neta wbić :)http://www.kurtkimotocyklowe.pl/
Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r: Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

#26 Mibu

Mibu
  • Użytkownik
  • 39 postów
  • Imię:Michał
  • Motocykl:GPZ500 --> VFR800F

Napisano 19 marzec 2012 - 14:53

polecam sklep Wolf, w ubiegłym tygodniu kupowałem u nich kask i jestem bardzo zadowolony z obsługi (mili i sympatyczni ludzie ;) ) . Z ceną też można się z nimi dogadać ;)
  • Pagbat lubi to

#27 PtaQ

PtaQ
  • Autor tematu
  • Partner
  • 221 postów
  • Imię:Adam

Napisano 19 marzec 2012 - 16:03

Po kolei zatem :)

Witam Czy macie na stanie buty Adrenaline CRX rozmiar 36 lub 37? czy załapiemy się jeszcze na jakąś cenę zimową? :D

Niestety nie mamy już tego modelu :(

kiedy jakaś promocja na buty?

Jak tylko uda mi się złapać coś po lepszej cenie to chętnie podzielimy się marżą :) Poza tym oczywiście forumowicze mają zawsze lepsze ceny :) Bieliznę mamy, ale niestety już nie wszystkie rozmiary - z tego co pamiętam jest M, L, XXL

Posiadacie jakieś blokady na tarcze. Dobre jakościowe i w przystępnej cenie ??

http://www.wolfmoto....#38;prod_id=104

polecam sklep Wolf, w ubiegłym tygodniu kupowałem u nich kask i jestem bardzo zadowolony z obsługi (mili i sympatyczni ludzie ;) ) . Z ceną też można się z nimi dogadać ;)

Pięknie dziękujemy i zapraszamy ponownie :)

Zespół wolfmoto.pl

forever trusting who we are, and nothing else matters..
usebar.gif

#28 Konrad85

Konrad85
  • Użytkownik
  • 621 postów
  • Imię:Konrad
  • Motocykl:Kawasaki ZX6R G2 99r

Napisano 19 marzec 2012 - 21:27

Niestety nie mamy już tego modelu :(

w takim razie czy są jakieś inne modele sportowych butów w przystępnej cenie jak te crx? :D

#29 pd

pd
  • Moderator
  • 2001 postów
  • Imię:Piotr
  • Motocykl:DL650
  • Karta FŁM:0110

Napisano 20 marzec 2012 - 00:19

w sobotę wpadnę po kurtkę, muszę coś nabyć wielkości chyba XXL bo 191 cm zobowiązuje :drool:

#30 ridrick

ridrick
  • Użytkownik
  • 2184 postów
  • Imię:Przemek
  • Motocykl:CB albo CBR

Napisano 20 marzec 2012 - 01:46

chyba XXL bo 191 cm zobowiązuje

U mnie to skończyło się na 4XL ale mam pare cm wiecej ;P
Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!! Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie. Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

#31 pd

pd
  • Moderator
  • 2001 postów

Napisano 20 marzec 2012 - 10:15

w sobotę pojadę i się rozejrzę, odnośnie samej kutki to na co zwracać uwagę?

#32 PtaQ

PtaQ
  • Autor tematu
  • Partner
  • 221 postów

Napisano 20 marzec 2012 - 17:06

w takim razie czy są jakieś inne modele sportowych butów w przystępnej cenie jak te crx? :D

Czekamy na nowe produkty Adrenaliny. Póki co mamy w bardzo dobrej cenie SMX5 Alpinestars.

Zespół wolfmoto.pl

usebar.gif

#33 Adrian-xj600

Adrian-xj600
  • Użytkownik
  • 743 postów
  • Imię:Adrian
  • Motocykl:Yamaha yzf 600r

Napisano 21 marzec 2012 - 23:45

w dobrej cenie tzn??;> a co z tymi kombi ixona? i alpinestars tez cos mialo byc ??

#34 PtaQ

PtaQ
  • Autor tematu
  • Partner
  • 221 postów

Napisano 22 marzec 2012 - 16:38

w dobrej cenie tzn??;> a co z tymi kombi ixona? i alpinestars tez cos mialo byc ??

W dobrej znaczy dużo lepszej od konkurencji, ale detale do ustalenia na miejscu ;> Kombinezony ciągle nie dojechały a alpinę kończymy negocjować - chcemy mieć dla Was jak najlepsze ceny :)

Zespół wolfmoto.pl

usebar.gif

#35 pd

pd
  • Moderator
  • 2001 postów

Napisano 22 marzec 2012 - 18:55

będąc u Was powoływać się na forum czy jakieś tajne gestapowskie hasło, aby uzyskać super-hiper-extra rabat? http://motocykle-lod...tyle_emoticons/default/woot.gif

#36 siwutek

siwutek
  • Użytkownik
  • 687 postów

Napisano 22 marzec 2012 - 18:56

będąc u Was powoływać się na forum czy jakieś tajne gestapowskie hasło, aby uzyskać super-hiper-extra rabat? http://motocykle-lod...tyle_emoticons/default/woot.gif

wchodząc do sklepu podnieś rękę -unieś czoło i wykrzycz heil hitler - hehe :drool:
Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r: Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

#37 pd

pd
  • Moderator
  • 2001 postów

Napisano 22 marzec 2012 - 19:47

wchodząc do sklepu podnieś rękę -unieś czoło i wykrzycz heil hitler

nie ma problemu :D tak zrobię :decayed:

#38 siwutek

siwutek
  • Użytkownik
  • 687 postów

Napisano 27 marzec 2012 - 15:20

No chyba że jest inne tajne przywitanie - hehe --PtaQ daj solucję jak się zachować by otrzymać rabat http://motocykle-lod...tyle_emoticons/default/angelnot.gif

#39 piyok

piyok
  • Dawca
  • 370 postów
  • Imię:Tomash
  • Motocykl:o2o

Napisano 27 marzec 2012 - 19:03

no ja dzisiaj dostałem zacny rabat, dzięki za realizację indywidualnego zamówienia na kask

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

picasaweb.google.pl/pijtomasz

#40 siwutek

siwutek
  • Użytkownik
  • 687 postów

Napisano 27 marzec 2012 - 19:35

t zdradź koledze tajne przywitanie http://motocykle-lod...tyle_emoticons/default/disgusted.gif

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem?
Zarejestruj się już dziś i skorzystaj z wielu przywilejów jakie na Ciebie czekają!