Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zdjęcie
- - - - -

Za którym razem zdaliście prawko kat.A, A1?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
290 odpowiedzi w tym temacie

#41 chathouk

chathouk
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Imię:Adrian
  • Motocykl:Yamaha Thundercat 1996

Napisano 29 wrzesień 2011 - 01:40

ja mialem farta i zadalem A i B za pierwszym razem :D z czego A zdawalem w grudniu 2008:P

#42 MateuszZR7

MateuszZR7
  • Użytkownik
  • 470 postów
  • Imię:Mateusz
  • Motocykl:Kawaski ZR7, 2 x komar 2350 73r.

Napisano 30 wrzesień 2011 - 19:38

Ja prawko A zdawałem 21 września tego roku o godz. 7,30.Oczywiście zdany za pierwszym :) Teraz tylko jeszcze egzamin na samochód.

#43 danielfit

danielfit
  • Dawca
  • 14 postów
  • Motocykl:SUZUKI GSXR750

Napisano 30 wrzesień 2011 - 20:15

Mój egzamin A,B odbył się wieki temu. Komiczna sytuacja, był 4 luty 2004. Śnieg na ulicy jak to w lutym. Zdałem autko i przyszła kolej na motor. Dostałem jakiegoś MIŃSKA ledwo dyszącego. Ósemka z bólami, bo sprzęt zatyrany. Plac zdany i wyjazd na miasto. Nawrotkę miałem na Wyszyńskiego, patrze po lustrach, a egzaminatora w maluchu wcięło :). Okazało się że bał się rozpędzić i nie nadążył za mną . Ja ledwo mając skończone 17 wiosen nie widziałem ciężkich warunków i jechałem jakby była co najmniej wiosna. Na placu gość do mnie przez zęby wydusił ZALICZONE. Tak więc poszło za 1 razem. Tego dnia była jeszcze jedna zabawna historia. Dali mi kask i kamizelkę żebym się ubrał. Będąc już młodzieńcem słusznych rozmiarów zacząłem pytać kto ma to założyć bo wszystko jest za małe. Usłyszałem tekst albo zakładasz to co jest albo nie zdajesz. Tak więc chęć posiadania prawka była tak silna, że wbiłem się w jedno i drugie. Nikogo nie interesowało, że zdający nie może ruszać rękoma, a szczęka od kasku zatrzymała się na nosie :)

#44 Muodyv6

Muodyv6
  • Użytkownik
  • 928 postów
  • Imię:Rafał
  • Motocykl:Kawa zx6r

Napisano 30 wrzesień 2011 - 21:50

Mój egzamin A,B odbył się wieki temu. Komiczna sytuacja, był 4 luty 2004. Śnieg na ulicy jak to w lutym. Zdałem autko i przyszła kolej na motor. Dostałem jakiegoś MIŃSKA ledwo dyszącego. Ósemka z bólami, bo sprzęt zatyrany. Plac zdany i wyjazd na miasto. Nawrotkę miałem na Wyszyńskiego, patrze po lustrach, a egzaminatora w maluchu wcięło :). Okazało się że bał się rozpędzić i nie nadążył za mną . Ja ledwo mając skończone 17 wiosen nie widziałem ciężkich warunków i jechałem jakby była co najmniej wiosna. Na placu gość do mnie przez zęby wydusił ZALICZONE. Tak więc poszło za 1 razem. Tego dnia była jeszcze jedna zabawna historia. Dali mi kask i kamizelkę żebym się ubrał. Będąc już młodzieńcem słusznych rozmiarów zacząłem pytać kto ma to założyć bo wszystko jest za małe. Usłyszałem tekst albo zakładasz to co jest albo nie zdajesz. Tak więc chęć posiadania prawka była tak silna, że wbiłem się w jedno i drugie. Nikogo nie interesowało, że zdający nie może ruszać rękoma, a szczęka od kasku zatrzymała się na nosie :)

To mają takie małe rzeczy czy ty poprostu troszku ci się urosło;p?

#45 danielfit

danielfit
  • Dawca
  • 14 postów
  • Motocykl:SUZUKI GSXR750

Napisano 30 wrzesień 2011 - 22:05

To mają takie małe rzeczy czy ty poprostu troszku ci się urosło;p?

Drobny nigdy nie byłem :lol:

#46 Muodyv6

Muodyv6
  • Użytkownik
  • 928 postów
  • Motocykl:Kawa zx6r

Napisano 01 październik 2011 - 13:01

A to chyba że tak ;D

#47 JAKUBKO

JAKUBKO
  • Mechanik
  • 1253 postów
  • Imię:jakub-kuba
  • Motocykl:zx10r 2008 / F2 JamniK/K2 czałczał/zeta

Napisano 02 październik 2011 - 22:34

A B za 1 w 97r a D w 07 też za 1 hihihi B) :riding:

#48 MateuszZR7

MateuszZR7
  • Użytkownik
  • 470 postów
  • Imię:Mateusz
  • Motocykl:Kawaski ZR7, 2 x komar 2350 73r.

Napisano 05 październik 2011 - 09:12

Dziś prawko B zdane za pierwszym razem :)

#49 Kasia

Kasia
  • Użytkownik
  • 57 postów
  • Imię:Kasia
  • Motocykl:poszukiwany

Napisano 05 październik 2011 - 21:07

Gratki ;)

#50 x10d

x10d
  • Użytkownik
  • 510 postów
  • Imię:Krzysiek
  • Motocykl:Suzuki GSX750F K6, Yamaha XC125TR

Napisano 06 październik 2011 - 12:03

Dziś prawko B zdane za pierwszym razem :)

Gratulacje :)

http://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group
http://solved.waw.pl

icon3.png - Suzuki GSX750F K6
icon3.png - Yamaha XC125TR

icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

#51 Czarna_750

Czarna_750
  • Użytkownik
  • 731 postów
  • Imię:Kasia ;)
  • Motocykl:Honda VFR 750

Napisano 06 październik 2011 - 12:12

Super :) gratulacje....:)
Too fast to live...too young to die :)
Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :)

#52 Scyzer

Scyzer
  • Świętej pamięci
  • 617 postów
  • Imię:Jakub
  • Motocykl:Kurohime

Napisano 06 październik 2011 - 13:41

A w 2009. za 1 a B 2004 za no nie 1 :decayed:

#53 Sowa

Sowa
  • Użytkownik
  • 44 postów
  • Imię:Sebastian
  • Motocykl:Suzuki GSX 1400

Napisano 16 październik 2011 - 20:38

Wszyscy narzekają na egzaminatorów, Ja Kat.A zdawałem w 2010 roku na Smutnej i zdałem za 1 razem. Tylko że na 8 podparłem 2 razy. Egzaminator zauważył że raz podparłem ale udał że nie widzi, a później już samo poszło. Kat.B 1998r zaczęła się od tego że egzaminator musiał przypomnieć mi o zapięciu pasów. Kat B zadawałem jeszcze na Maratońskiej.

#54 Sasza

Sasza
  • Użytkownik
  • 34 postów
  • Imię:p

Napisano 17 październik 2011 - 15:59

"A" za 3cim razem. 2razy według egzaminatora wymusiłem pierwszeństwo./Sieradz"B" za 2gim. Za pierwszym przechodnia bym rozjechał na pasach już przy końcu egzaminu./Sieradz

#55 ridrick

ridrick
  • Użytkownik
  • 2184 postów
  • Imię:Przemek
  • Motocykl:CB albo CBR

Napisano 25 październik 2011 - 12:31

No to i ja sie pochwale.B w 2006r za drugim podejściem. Za pierwszym razem 300m przed końcem jak egzaminator już wypełnił papiery że zdałem to wymusiłem pierwszeństwo na Toyocie LandCruiser i mnie wysadzono (Upssss )A zdałem w tym roku na Maratońskiej. Wcześniej latałem bez papierów ale postanowiłem sie ogarnąć. Poszło na miękko wiec nie ma co się rozpisywać.
Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!! Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie. Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

#56 RyjekOcw

RyjekOcw
  • Użytkownik
  • 481 postów
  • Imię:Przemek
  • Motocykl:Gsx-r

Napisano 25 październik 2011 - 15:06

Ja za A zdałem za 2 razem przy pieRwszym podejściu nawet nie wsiadlem na motor. Za to na B za pierwszym -zero błędów
MOTORY SĄ WSZĘDZIE!!

#57 Robert_GPZ500

Robert_GPZ500
  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Imię:Robert Miller
  • Motocykl:Kawasaki ZX9r

Napisano 25 październik 2011 - 18:35

Mi udało się zdać katagorię A i B za pierwszym razem. A- 11 sierpnia 2010, B- 16 sierpnia 2010. Kurs miałem błyskawiczny (dwie katagorie w niecały miesiąc). Wszystko odbyło się bez większych problemów, miałem tylko kłopot z zapięciem kasku na podwójne D. W dniu egzaminu było tak gorąco, że egzaminator skrócił mi trasę, zdawałem na smutnej. Jeździłem Yamaha która była strasznie styrana.

#58 marol

marol
  • Użytkownik
  • 48 postów
  • Imię:Mariusz
  • Motocykl:HONDA DEAUVILLE 650 NTV

Napisano 25 październik 2011 - 21:04

Kat. B wieki temu, rok 1996, Fiat 126p, Maratońska, za 1-szym razem. Uprawnienia instruktora kat. B rok 2000, Smutna, za 1-szym razem. Ten kurs wspominam najgorzej pn. - pt. do 15 w robocie wt. śr. pt. biegusiem na Smutną od 16-19 wykłady. Co drugi weekend robota i co drugi wykłady. I tak do zaje....nia, tj. cztery miesiące. MASAKRA chodziłem na rzęsach. I mój najprzyjemniejszy kurs kat. A ul. Smutna, przesympatyczna pani egzaminator lipiec 2011 za 1-szym razem. Calutki kurs cieplutko i suchutko. Oprócz ostatniej godz. kursu i egzaminu. W ostatnia godz. kursu na Pl. Zwycięstwa zastała nas nawałnica, ośrodek szkolenia Chojny Broniewskiego, czyli prawie cała Łódź do przebycia :riding: Cała Łódź sparaliżowana. Jazda przedłużyła się z godz. do dwóch ( na kosza auto szkoły oczywiście:) ). Nauczyłem się najwięcej, jazda po błocie, trawnikach, chodnikach i korkach zalanych ulic http://motocykle-lod...tyle_emoticons/default/pout.png . Bilans: przemoczona kurtka z membraną, buty do wyrzucenia, przeziębienie, ale jakie wspomnienia http://motocykle-lod...tyle_emoticons/default/strong.gif http://motocykle-lod...tyle_emoticons/default/crash.gif . Pozdrowienia dla przyszłych i obecnych kierowców:)

#59 Gutek

Gutek
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • Motocykl:Poszukiwany

Napisano 20 listopad 2011 - 20:32

A i B za pierwszym razem :)Przy B nie było żadnych problemów (marzec 2010).Natomiast dojeżdżając do "bazy" na moto byłem przekonany, że oblałem, ponieważ w połowie trasy egzaminator zaczął mnie poganiać, dlatego pomyślałem, że coś wcześniej zrobiłem źle i teraz już nie ma znaczenia jak jadę. Na szczęście okazało się, że się myliłem :) (sierpień 2011)Oba egzaminy na Smutnej.

#60 MaRRcin

MaRRcin
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Imię:Marcin
  • Motocykl:GIXX

Napisano 20 listopad 2011 - 20:37

siemanko, ja również za 1-szym razem A i B w 2001r. Zdawałem w październiku a temp była koło "0" i zmarzłem jak cholera. Później wsiadłem do auta (stara fiesta). Nie wiem czemu ale noga skakała mi jak cholera i nie mogłem skręcać kierownicą (pewnie dlatego że zmarzłem do kości i luz był na sprzegle). Zdawałem u takiej wielkiej baby, która podobna w tym dniu wszystkich oblała :D Nie pamiętam jej imienia ale pewnie niektórzy ją kojarzą z tamtych czasów. Oczywiście w Łodzi na smutnej. Jakie to było wtedy przeżycie!!