Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zdjęcie
- - - - -

Serwis Motocyklowy Inventec I Motopomoc24H

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sklep INVENTEC Pabianice

Sklep INVENTEC Pabianice
  • Partner
  • 58 postów
  • Imię:Łukasz
  • Motocykl:ZZR 1400
  • LokalizacjaPabianice

Napisano 06 marzec 2014 - 20:44

cennik2.png

cennik1.png

serwis_motocyklowy_pabianice.gif

wymiana_wywazanie_opon_motocyklowych.png

W razie pytań prosimy o bezpośredni kontakt z mechanikiem pod numerem 500-300-707, serwis pracuje od poniedziałku do piątku.

http://SklepMotocyklowyPabianice.pl Sklep i serwis motocyklowy INVENTEC ul. Warszawska 72 Pabianice tel: 42-215-77-77

#2 Rogal

Rogal
  • Dawca
  • 581 postów
  • Imię:Krzychu

Napisano 16 luty 2015 - 22:24

Aż dziw że jeszcze nikt tu nie napisał. Będę pierwszy ;)

Chłopaki! Wielkie dzięki za serwis motocykla. Zresztą nie pierwszy i nie ostatni :)
Podejście serwisu bardzo rzetelne!
Nie byli w stanie załatwić opon z wyceny robionej miesiąc temu, to te które kupiłem sam wymienili i wyważyli za 1 zł.

Wydawało mi się że klocki z przodu do wymiany i prosiłem o zamówienie części. Dostałem telefon czy mogę podjechać. Łopatologicznie wytłumaczono mi że nie ma sensu zmieniać klocków bo problem tkwi gdzie indziej i jego naprawa to kilka złotych a nie kilka set przy kupnie i wymianie nowych podzespołów... jak się łatwo domyślić reszta montażu na moich oczach. A przecież można było policzyć drożej, wcisnąć klocki i zgarnąć marżę... Szacunek za uczciwość.

Wszystkie ceny na bieżąco podawane w kontakcie telefonicznym i mailowym.

Dopiero w domu przeczytałem fakturę i dzięki za rabat na smar do łańcucha, nawet nie wiedziałem że dostałem zniżkę ;)

Serwis jak i sklep znalazłem przypadkiem i w zasadzie miałem najbliżej... Szybko z Łukaszem i master mechanikiem Piotrem przeszedłem na "ty".
Mogę ich z czystym sumieniem polecić i to moja obiektywna opinia!

• gary lubi to
...

#3 Sklep INVENTEC Pabianice

Sklep INVENTEC Pabianice
  • Autor tematu
  • Partner
  • 58 postów
  • LokalizacjaPabianice

Napisano 24 luty 2015 - 12:48

Nie potrzebujemy i nie szukamy żadnych "leszczy" - to sprawa pierwsza - kto miał możliwość porozmawiać z nami w salonie ten raczej zdążył się o tym przekonać. Przeczytaj proszę raz jeszcze co napisał Kolega Rogal jak potraktowałem Go, kiedy zmieniły się ceny u dostawcy opon - nie wiem, czy tak się szuka "leszcza".

Myślę, że gdyby sprawa trafiła bezpośrednio do mnie lub pofatygowałbyś się o telefon - nabrałaby rozpędu w zupełnie inną stronę. Utrata każdego Klienta jest dużą stratą, zwłaszcza na tak wąskim rynku, no ale niestety choćbyśmy się dwoili i troili to czasami trafi się taki klient, który wiecznie będzie nieusatysfakcjonowany. Oczywiście nie mam tu na myśli konkretnie Ciebie - piszę w ujęciu ogólnym.

Jeżeli chodzi o mój wpis odnośnie kosztów - nie naprawiam motocykli od wczoraj i patrzę na to z zupełnie innej strony, stąd nie każdy może (i nie każdy musi) zrozumieć sens mojej wypowiedzi. 

Pozdrawiam, Piotr Sz.

http://SklepMotocyklowyPabianice.pl Sklep i serwis motocyklowy INVENTEC ul. Warszawska 72 Pabianice tel: 42-215-77-77

#4 Sklep INVENTEC Pabianice

Sklep INVENTEC Pabianice
  • Autor tematu
  • Partner
  • 58 postów
  • LokalizacjaPabianice

Napisano 24 luty 2015 - 13:59

Chcąc uniknąć w/w zapomnienia, sprawy poważniejsze (czyli więcej niż jedna/dwie czynności) zawsze załatwiam mailowo z klientami lub dokonuję wyceny w formie pisemnej - nie mam i nie chcę mieć pamięci do takich spraw. 

Tak to się przyjęło w naszej mentalności, że jak ktoś robi coś dobrego przez kupę czasu - ok, fajnie. Wystarczy jeden "babol" i wszyscy biją pianę. Stąd mój odzew. Zresztą generalnie nie mam czasu ani chęci na siedzenie na forach, nawet w życiu prywatnym. 

Przykro nam, że temat został tak ucięty. Ale nad rozlanym mlekiem nie ma co płakać, za to postaramy się wyciągnąć z tego konkretne wnioski. I my także dziękujemy za Twoje stanowisko udzielone powszechnie na forum.

Dziękuję także za wysoki poziom Twoich wypowiedzi.

Pozdrawiam, Piotr Sz.

#5 Rogal

Rogal
  • Dawca
  • 581 postów

Napisano 24 luty 2015 - 20:48

Hehe, poznałem Pana Łukasza, sympatyczny człowiek ale obsługa klienta to nie jego Konik, w końcu jest mechanikiem :D
Domyślam się że zastępował Łukasz i odpisywał na twoje zapytanie Jaro, w pamięci uśrednił cenę napędu DiD i rzucił cenę, ALE asekuracyjnie napisał że: dokładne wyliczenie poda Panu Pan Piotr

Co do tego żeby mieć wszystko na papierze wklejam maila poniżej:

witam serdecznie, 

klocki hamulcowe 
przód 
mcb659 2 x 140 zł TRW / 118zł dla Ciebie
fdb2144st 2 x 130zł FERODO /112zł dla Ciebie
07su19sa 2x 171zł BREMBO / 139zł dla Ciebie

tył
mcb662sh 109zł TRW / 94zł dla Ciebie

wszystkie powyższe klocki sa produkowane w technologii sintermetalowej, tzn. spiek metaliczny zapewniajacy bardzo dobre hamowanie i nie powodujace nadmiernego zużycia tarcz hamulcowych.

linki gazu niestety są niedostępne w całej Polsce, jedyna rozsadna opcja to dorobienie linek na zamowienie, tj. koszt. ok 80zł za linkę.

olej motul 5100 15w50 / 10w40 129zł /bańka 4l plus filtr oleju HF 25zł / dla Ciebie 115zł olej, 22zł filtr

kontrola/regulacja zaworów 200zł przy kompleksowej obsłudze.
wymiana oleju symboliczne 10zł
wymiana klocków hamulcowych 20zł/ zacisk wraz z zewnętrznym czyszczeniem tłoczków.

opon niestety nie mam, proponuję znalezienie na oponeo.pl i wymianę zgodnie z obietnicą będziesz miał u mnie gratis.

w razie pytan prosze o kontakt, 

pozdrawiam, Piotr.

--

Dział obsługi klienta
-----------------------

Sprzedaż: +48 500 300 945
Sprzedaż: +48 500 300 611
Serwis: +48 500 300 707

biuro@inventec.pl
http://sklepmotocyklowypabianice.pl/

Wyceny z wcześniejszych serwisówek w wersji papierowej nie chce mi się skanować.

Na sam koniec dodam że byłem świadkiem kiedy stałem w kolejce jak Piotr podpisywał oświadczenie jakiemuś dziadkowi że w ramach naprawy regulatora napięcia w skuterku da mu akumulator gratis... Mogłem coś pomylić z regulatorem napięcia, ale na pewno pisał mu oświadczenie.

Dlatego jeśli chodzi o to żeby mieć cokolwiek na piśmie, to chłopaki są bezkonkurencyjni ;)

Ps.
Sorry za ujawnienie szczegółów handlowych, ale jako stały klient mam rabat :P

...

#6 Suchy-wolk

Suchy-wolk
  • Administrator
  • 5022 postów
  • Imię:Marcin
  • LokalizacjaŁódź-Stoki

Napisano 25 luty 2015 - 16:52

Niestety większość wypowiedzi w tym wątku nie była związana z "zażaleniem" użytkownika Jaro1975 lecz laniem wody o tym kto ile zarabia, na czym się wzbogaca i wypisywaniem innych bezpodstawnych (złośliwych) komentarzy. W związku z tym proszę o zachowanie kultury i liczę na pozytywne zakończenie sprawy.

#7 Rogal

Rogal
  • Dawca
  • 581 postów

Napisano 18 marzec 2015 - 17:31

Witam ponownie.
Właśnie jestem po dość grubym serwisie w Inventec P-ce.
Luzy zaworowe, pełne czyszczenie regulowanie i synchronizowanie gaźników, wymiana świec, rozłożenie układu hamulcowego na czynniki pierwsze oczyszczanie go i złożenie.

Co mogę powiedzieć.... No teraz to jest QWA TORPEDA! Przetestowałem moto na obwodnicy... niby w manualu że ciśnie tak 240... 260 i jeszcze szło.... tylko przestraszyłem się bo skala się skończyła....
W skrócie jestem zadowolony, ciągle telefony na bieżąco jaka sytuacja...

Niestety cena mnie zaskoczyła na koniec... Ja naprawdę rozumie że dodatkowe koszta i roboty okazało się więcej a zapłaciłem 20 zł mniej niż się umawialiśmy :)

Nie chce żeby to wyglądało na faworyzowanie czy coś, ale chłopaki są rzetelni i uczciwi i mogę ich po prostu polecić.

• gary, BlackJack i Jaro1975 lubią to
...

#8 Bruce

Bruce
  • Użytkownik
  • 41 postów
  • Imię:Tomek
  • Motocykl:Honda VFR 800 v-tec 2009
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 18 marzec 2015 - 19:14

Z serwisu nie korzystałem ale ze sklepu i owszem. Zdarzyła się nawet reklamacja ale naprawa była szybka i sprawna. Jak najbardziej polecam.

#9 Matik

Matik
  • Użytkownik
  • 256 postów
  • Imię:Mateusz
  • Motocykl:Suzuki GSX 750F
  • LokalizacjaŁódź - Bałuty

Napisano 18 marzec 2015 - 22:10

Witam ponownie.
Właśnie jestem po dość grubym serwisie w Inventec P-ce.
Luzy zaworowe, pełne czyszczenie regulowanie i synchronizowanie gaźników, wymiana świec, rozłożenie układu hamulcowego na czynniki pierwsze oczyszczanie go i złożenie.

Co mogę powiedzieć.... No teraz to jest QWA TORPEDA! Przetestowałem moto na obwodnicy... niby w manualu że ciśnie tak 240... 260 i jeszcze szło.... tylko przestraszyłem się bo skala się skończyła....
W skrócie jestem zadowolony, ciągle telefony na bieżąco jaka sytuacja...

Niestety cena mnie zaskoczyła na koniec... Ja naprawdę rozumie że dodatkowe koszta i roboty okazało się więcej a zapłaciłem 20 zł mniej niż się umawialiśmy :)

Nie chce żeby to wyglądało na faworyzowanie czy coś, ale chłopaki są rzetelni i uczciwi i mogę ich po prostu polecić.

Tylko dodzwonić się nie można na podany numer praktycznie:) Wynika to chyba z dużej ilości pracy a jeśli nie to troszkę trzeba by było poprawić formę komunikacji z potencjalnym klientem.

#10 Rogal

Rogal
  • Dawca
  • 581 postów

Napisano 19 marzec 2015 - 10:32

Ano, podałem Ci numer do źródła, do mechanika :) Przez sklep jest dużo łatwiej, mój błąd :)
Po za tym jak odbierałem moto, to normalnie kolejka... wiadomo, wszyscy na początek sezonu chcą mieć gotowe maszynki...

...

#11 Matik

Matik
  • Użytkownik
  • 256 postów

Napisano 19 marzec 2015 - 10:50

serwis_motocyklowy_pabianice.gif

wymiana_wywazanie_opon_motocyklowych.png

"W razie pytań prosimy o bezpośredni kontakt z mechanikiem pod numerem 500-300-707, serwis pracuje od poniedziałku do piątku."

Dzwonię więc pod ten numer i nic... O kolejki mi nie chodzi, a co najwyżej o to by się dogadać w sprawie tego co trzeba by było zrobić szczególnie, że są jakieś historie z gaźnikiem sam z resztą wiesz:) Sprawa już nie aktualna zwyczajnie umówiłem się niestety gdzie indziej. Co do serwisu z chęcią kiedyś skorzystam szczególnie, że polecasz ale wtedy jak będzie można się dodzwonić.

Użytkownik Matik edytował ten post 19 marzec 2015 - 10:53

#12 Sklep INVENTEC Pabianice

Sklep INVENTEC Pabianice
  • Autor tematu
  • Partner
  • 58 postów
  • LokalizacjaPabianice

Napisano 23 marzec 2015 - 17:45

Kolego Matik, nie bardzo teraz wiem czy nasz czwartkowy termin jest dalej aktualny czy mogę wpisać kogoś innego?

Panowie (i Panie oczywiście)

Praca w serwisie jak dobrze wiecie czasem wiąże się z dość odpowiedzialnymi czynnościami, których przerywanie nieraz może prowadzić do dość przykrych skutków, zarówno dla mnie, jak i dla potencjalnego Klienta. Ustawiając rozrząd czy dokręcając zawieszenie ważniejsze dla nas jest poprawne zrobienie tej czynności niż odebranie telefonu. Niestety dla Was, stety dla mnie, bo to ja poniosę ewentualne konsekwencje. Jeżeli ktoś bardzo chce się dodzwonić - wystarczy raz, góra dwa, jeżeli nie odbieram to sms, nawet pusty. Na prawdę potrafię oddzwonić. Jeżeli nie odbieram za 10. razem to obiektywny obserwator puknąłby w głowę dzwoniącego, a nie mnie leżącego pod quadem. A niestety często tak się dzieje... I pragnę jeszcze zauważyć, że pracujemy od 10 do 18, a często gęsto Klienci dzwonią z "głupotami" o 21.30 i są rozzłoszczeni, że odebrałem za 2 razem. Nie popadajmy proszę w paranoję. 

Jest podany numer także na salon- jesteśmy na tyle blisko siebie, że zawsze koledzy podejdą i podadzą mi słuchawkę.

pozdrawiam, Piotr.

#13 Matik

Matik
  • Użytkownik
  • 256 postów

Napisano 23 marzec 2015 - 17:56

Pretensji nie mam, ogólnie tak jak rozmawialiśmy nie jestem w stanie niestety przyjechać ponieważ praca nie pozwala mi już od ponad tygodnia ruszyć z tematem. Jeśli się tylko u mnie wyluzuje nawiążę z Państwem kontakt. Post był pisany przed rozmową z Panem Piotrem. Może Pan wpisywać śmiało kogoś innego nie z uwagi na mój brak zainteresowania a tylko dlatego, jak już wcześniej podreśliłem (w naszej osotaniej rozmowie telefonicznej) nie mam jak się urwać do Pabianic w "ludzkich godzinach". Sam pretensji nie mam kolega Rogal jest bardzo zadowolony z Waszych usług i sam pewnie też skorzystam tylko, że w swoim czasie.

Pozdrawiam

Mateusz

Ps. z umówienia gdzie indziej też nici bym nie był gołosłowny... :unsure:

Użytkownik Matik edytował ten post 23 marzec 2015 - 18:07

#14 Kovalchuck

Kovalchuck
  • Dawca
  • 649 postów
  • Imię:Mariusz
  • Motocykl:Suzuki SV650s
  • LokalizacjaŁódź-Bałuty

Napisano 25 marzec 2015 - 15:46

Mam takie pytanko, sprawdzacie opony, ewentualnie kleicie ? Bo mój tył, opona dunlop potorowa coś średnio mi trzyma powietrze. Niby nie ma dramatu bo trzyma ciśnienie jakieś 2 może 3 dni ale nie wiem co się dzieje że nagle idę do garażu a tu kapeć. Może wentyl ? Ile by mnie to kosztowało i czy w ogóle klei się opony na moto.

i pytanie nr 2 czy mogę oddać u was olej silnikowy z poprzedniego sezonu ?

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?
Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

Dołączona grafika Suzuki SV650s

#15 Rogal

Rogal
  • Dawca
  • 581 postów

Napisano 10 luty 2016 - 13:03

No to znów odświeżę temat i nawet się pochwalę...
Dziś miałem przyjemność odwiedzić sklep i serwis inventec...
Wiadomo po co... Początek sezonu bliziutko coraz bliżej a tu olej trzeba zmienić i ogólnie sprawdzić to i tamto.
Normalna rzecz aby to wykonać jest umówienie się ;) Ja preferuje osobiście, bo z chłopakami lubię pogadać i zobaczyć co nowego itp.
Ku mojemu zdziwieniu, Mechanik Piotr mówi do mnie "...A ty to miałeś chyba coś zabrać..."
No i faktycznie, na koniec sezonu zainteresowałem się ich beczką po oleju, która nosiła logo najszybszych motocyklowych wyścigów TT Isle of Man... Fanom wyścigów nie muszę tłumaczyć co to jest i jaki rarytas stanowi taka beczka.
Oczywiście przyznałem rację, że wyleciało mi z głowy.
A że przyjechałem samochodem, to od razu dostałem beczkę do bagażnika.

Nie chcę wskazywać serwis inventec jako tych co dają beczki po oleju bo to może nic specjalnego, ale samo  to, że ktoś pamiętał o mnie tyle czasu i bezinteresownie jest w stanie dać z siebie taki gest to bardzo dużo.
Polecam serwis, bo jako stały klient jestem tam nie tylko osobą zostawiającą pieniądze, ale też jestem kolegą motocyklistą, który czuje się tam dobrze :)

Aha... beczka jak beczka, ale w komplecie z siedziskiem, dzięki czemu staje się stołkiem barowym!!! Raz jeszcze dzięki ;)
Żeby nie było, załączam fotki beczułki ;)

flm_1455105944__tt1.jpg

flm_1455105971__tt2.jpg

Użytkownik Rogal edytował ten post 10 luty 2016 - 13:06

• Pit71 i Rambo413 lubią to
...

#16 Pit71

Pit71
  • Dawca
  • 417 postów
  • Imię:Piotr
  • Motocykl:Varadero XL1000V
  • LokalizacjaEL

Napisano 10 luty 2016 - 13:34

Pozazdrościć stołka,sklep spoko też polecam :)

"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

#17 Rogal

Rogal
  • Dawca
  • 581 postów

Napisano 10 luty 2016 - 14:30

Żeby nie robić zbędnego spamu powiem tak... Dziękuję i wiesz... Ja tam widziałem że mają jeszcze jedna taka beczkę ;P Zawsze można podjechać, umówić się na serwis i pogadać ;P

...

#18 ro6ert

ro6ert
  • Dawca
  • 138 postów
  • Imię:Robert
  • Motocykl:Street Triple R (poprz. FZ6 Fazer)
  • LokalizacjaŁódź / Retkinia

Napisano 28 kwiecień 2016 - 13:32

Dziś miałem okazję skorzystać z serwisu Inventec - wymiana opon przód i tył.

Wrażenia? Same pozytywy:

- dzwoniłem we wtorek przed otwarciem, czyli przed 10.00, więc oczywiście nikt telefonu nie odebrał, ale oddzwoniono do mnie po 10.00

- udało się wcisnąć mnie już na czwartek (dziś), czyli czekałem tylko 2 dni, a mamy początek sezonu i to teraz jest większość przeglądów/napraw/wymian opon/oleju etc.

- wyważarka dynamiczna – ciężarek przód 20g, tył 5 g :)

- w gratisie kilka cennych uwag eksploatacyjnych oraz przesmarowanie bocznej stopki – w końcu działa jak nowa :)

- cena poza cennikowa, dodam, że niższa :)

Pozdrawiam

• Sklep INVENTEC Pabianice lubi to

#19 karpiu

karpiu
  • Dawca
  • 672 postów
  • Imię:Rafał
  • Motocykl:Suzuki Bandit 600N '03
  • LokalizacjaKonstantynów Łódzki

Napisano 08 czerwiec 2016 - 20:51

Macie jakies kiery TRW na miejscu? :-)

Interesuje mnie MCL100S albo MCL100SB.

Chętnie również bym ją u Was założył. Dzięki :-)

#20 Sklep INVENTEC Pabianice

Sklep INVENTEC Pabianice
  • Autor tematu
  • Partner
  • 58 postów
  • LokalizacjaPabianice

Napisano 09 czerwiec 2016 - 10:57

Macie jakies kiery TRW na miejscu? :-)

Interesuje mnie MCL100S albo MCL100SB.

Chętnie również bym ją u Was założył. Dzięki :-)

Witam serdecznie. 

Dostępne są tylko MCL100S z TRW. 

Mamy też inne niż TRW w ofercie. 

Trzeba podjechać to pokażemy. 

Jeżeli chodzi o przełożenie to możemy zrobić, ale trzeba się umówić na termin. 

Jeżeli jest jeszcze coś co musisz wiedzieć, aby zdecydować się na tą kierownice to napisz na PW lub zadzwoń do nas. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem?
Zarejestruj się już dziś i skorzystaj z wielu przywilejów jakie na Ciebie czekają!