Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Moto - Szkoły Łódź

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
345 odpowiedzi w tym temacie

#21 Bogdano

Bogdano
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Imię:Bogdan
  • Motocykl:Kawasaki Z1000SX
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 15 wrzesień 2011 - 13:41

Ja zrobiłem kurs w szkole DRIVER. Moim instruktorem był Pan Andrzej Cieślak.Uprzedzono mnie, iż jest to przygotowanie do egazminu a nie nauka jazdy na motocyklu.I faktycznie - zdałem egazmin za pierwszym razem ale wiedziałem, że to dopiero początek nauki.Po uzyskaniu kat. A poszedłem na kilka lekcji do polecanej wcześniej OSK SZLIF, do Pana Waldemara. I nie żałuję. Chcę dojeździć do końca sezonu "samoucząc" się a na wiosnę znów poszukać jakiegoś kursu lub wrócić na SZLIFA na lekcję dla "średniozaawansowanych".

#22 Macix

Macix
  • Dawca
  • 406 postów
  • Imię:Maciek
  • Motocykl:Honda CB-1
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 17 wrzesień 2011 - 16:51

Polecam auto-szkołe PROMO wszytko na wysokim poziomie właściciel bardzo ugodowy :) robiłem u nich kurs w poprzednim sezonie

#23 Muodyv6

Muodyv6
  • Użytkownik
  • 928 postów
  • Imię:Rafał
  • Motocykl:Kawa zx6r
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 18 wrzesień 2011 - 09:06

ja robilam kurs u Zbyszka Bajona na ul. Solec, coz, instruktor nie poswiecil mi zbyt wiele czasu - najczesciej dostawalam moto na placyk a on znikal z kursantem kat B na miescie...

Heh i tam właśnie na solcu zdawając A1 coprawda pan Andrzej jeździł z kursantem na B a ja sam w listopadzie drifty i koło liczyłem jak nikogo nie było to był mój plac manewrowy;D Klatka jest to można gleby śmigać;D nie patrząc na nic

#24 ridrick

ridrick
  • Użytkownik
  • 2186 postów
  • Imię:Przemek
  • Motocykl:CB albo CBR
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 20 październik 2011 - 19:27

A ja wam napisze inaczej. Każda szkoła w której instruktor grzeje d*pę w aucie a wy marzniecie na moto jest ch... warta.(ewentualnie on ma klime a wam gorąco)Najlepsze ze w chorej polskiej rzeczywistości instruktor z takiego dupowozu moze nie mieć pojęcia o prawdziwej jeździemotocyklem (art. szkolenie motocyklistów - absurdalne prawo na scigacz.pl), zatem czego on was może w tym temacie nauczyć.Ja osobiście polecam OSK Szlif (no cóż nazwa jak nazwa) ale zajęcia bardzo fajne, instruktor też.Mógłbym tu wymienić długą listę zadowolonych osób ale nie mój interes wiec ...

Użytkownik Suchy-wolk edytował ten post 09 luty 2012 - 17:32
Edycja wpisu - usunięcie jednego akapitu.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!! Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie. Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

#25 JAKUBKO

JAKUBKO
  • Mechanik
  • 1257 postów
  • Imię:jakub-kuba
  • Motocykl:zx10r 2008 / F2 JamniK/K2 czałczał/zeta
  • Lokalizacjałódź

Napisano 21 październik 2011 - 00:05

ja proponuje Pańczyk mozna powiedziec że od kuby z Drewnowskjei napewno bedzie bonusik na Limanowskiego wszystkie dane w necie i na odwrocie mojej wizytówki http://motocykle-lod...tyle_emoticons/default/confused.gif

#26 Konrad85

Konrad85
  • Użytkownik
  • 623 postów
  • Imię:Konrad
  • Motocykl:Kawasaki ZX6R G2 99r
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 21 październik 2011 - 11:39

Pańczyk Kuba to ode mnie oberwie :Dwidzę Suchy że też ta sama szkoła :D ja u Bajona kat. A i B :D

#27 Pagbat

Pagbat
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • Imię:Adam
  • Motocykl:Suzuki Gsx750 F
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 25 październik 2011 - 21:19

Widzę, że jako pierwszy z auto szkoły pana Kostulskiego, a raczej Sebastiana Modrzejewskiego który prowadzi równoległą szkołę i kursy kat. A : )Oczywiście polecam, instruktor bardzo w porządku i jeździ za kursantem motocyklem, czyli chyba ma jakieś pojęcie : D

#28 JAKUBKO

JAKUBKO
  • Mechanik
  • 1257 postów
  • Imię:jakub-kuba
  • Motocykl:zx10r 2008 / F2 JamniK/K2 czałczał/zeta
  • Lokalizacjałódź

Napisano 20 listopad 2011 - 14:14

lili tu nie chodzi o super instruktorów :decayed: tylko o jakość usług http://motocykle-lod...tyle_emoticons/default/crash.gif tym bardziej jeżeli on cię nauczy dobrych nawyków od początku to nie będziesz robić BYKó-w na ulicy http://motocykle-lod...tyle_emoticons/default/disgusted.gif

#29 Gosc_Kmicic_*

Gosc_Kmicic_*
  • Goście

Napisano 20 listopad 2011 - 18:30

lili tu nie chodzi o super instruktorów :decayed: tylko o jakość usług http://motocykle-lod...tyle_emoticons/default/crash.gif tym bardziej jeżeli on cię nauczy dobrych nawyków od początku to nie będziesz robić BYKó-w na ulicy http://motocykle-lod...tyle_emoticons/default/disgusted.gif

dobry instruktor=jakość usług

#30 RUDY 600

RUDY 600
  • Użytkownik
  • 72 postów
  • Imię:Marcin
  • Motocykl:yamaha fazer 600
  • LokalizacjaŁÓDŹ ok.galerja

Napisano 03 grudzień 2011 - 12:54

Witam was-wiem to stary już temat ja się uczyłem w DELCIE i to prawda co inni mówią,[szef]DAREK jest zapaleńcem co do motoru i to widać PRZEMEK również oni naprawdę się znają a z WALDKIEM miałem raz 2h po mieście i tyle. Ja szybko się nauczyłem20h.i stykło i prawko za pierwszym razem zdałem 21.07.2011r.godz.10 Pozdrawiam wszystkich z kursu DELTY http://motocykle-lod...tyle_emoticons/default/bye.gif

#31 Arecki_ELW

Arecki_ELW
  • Dawca
  • 478 postów
  • Imię:Arek
  • Motocykl:KAWASAKI KZ 440A LTD 81r.
  • LokalizacjaGałkówek

Napisano 04 grudzień 2011 - 12:38

Super info, mam nadzieję, że ministerstwo zmontuje ustawę, bo na ten moment zanosi się, że przyszły rok będzie martwy dla kat. A... :(
Dołączona grafika

#32 adany_76

adany_76
  • Użytkownik
  • 384 postów
  • Imię:A D A M
  • Motocykl:Kawasaki GPZ 500s
  • Lokalizacjaretkinia

Napisano 29 grudzień 2011 - 03:07

perfekt tanio , szybko egzamin za 1 podejściem . Mogę śmiało polecić

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,
Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,
Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.
Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

Dołączona grafika

#33 kaizen

kaizen
  • Użytkownik
  • 71 postów
  • Imię:michal
  • Motocykl:honda transalp xl 600
  • Lokalizacjabaluty rtk

Napisano 24 luty 2012 - 10:05

Hmmmm. Jak to bywa z kat. A kazdy wie najpierw sie jezdzi potem prawko. Po trzech takich latach skusilem sie na egzamm. Sa auto szkoly ktore ucza sa autoszkoly ktore daja kluczyki osemke i pacholki. Z racji tego ze jedzdzilem bylo latwiej, choc nie powiem ze ybr jest wygodny. Kariere z prawkami zaczalem w Delcie extra szkola. Stare czasy! Prawko robilem u Palgana gosc jezdzi z uczniakami swoim czopkiem yamaha nie pamietam jaka ale 750cc ledwo sie miesci w osemce. Dlugo tlumaczyl cwiczenia pracy gazem slalomy nie zwiazane z egzaminem poprostu uczyl jezdzic i co najwazniejsze potrafil to robic. Duzo ludzi przychodzilo z innych szkol na korekty jazdy. Przyjezdzalem hexim 150cc. Jak to zobaczyl i dowiedzial sie ze chce zdawac na maratonskiej z racji znania tu kazdej dziury. To prosto powiedzial z nie ma mowy i zdaje na Smutnej. Hahahaha smutno sie zrobilo no coz! Bardzo wpozadku gosc. Efekt byl. Dzien egzaminu deszcz chlapa i WIELKA KUPA PRZED Z okna zobaczylem co sie dzieje ubralem sie i pojechalem na egzamin. Napiecie roslo gosc przedemna nie zdal jakis fiikol zaliczyl. Zbyszek(moj instrukor i wlasciciel autoszkoly) przyjechal akurat jak zdawalem i widzial caly moj egzamin. Fajnie ze ja go nie widzialem taki paraliz i skupienie, ale z dniem 11 10 11 zyskalem pozytywny wynik bez zadnego bledu. I teraz czuje komfort jazdy dopiero. Nie predkosc a technika robi z Ciebie zawodnika. Tak to bylo. pozdrowienia WSZYSTKIM

#34 filet

filet
  • Użytkownik
  • 226 postów
  • Imię:artur
  • Motocykl:RF 900
  • Lokalizacjałódź-teofilów

Napisano 24 luty 2012 - 10:22

Ja tez w DELCIE ipolecam. pozdro dla Darka Przema i Krzyska.

#35 Zegal

Zegal
  • Użytkownik
  • 38 postów
  • Imię:Piotr
  • Motocykl:VN800 Classic
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 24 luty 2012 - 10:32

A ja wam napisze inaczej. Każda szkoła w której instruktor grzeje d*pę w aucie a wy marzniecie na moto jest ch... warta.

złote słowa. Mój instruktor był do d*py, nawet nie wiem jak się nazywał, ciągle siedział w aucie i gadał z kolegami. Zdałem za pierwszym razem, fartem chyba bo miałem pustą droge.

#36 Muodyv6

Muodyv6
  • Użytkownik
  • 928 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 24 luty 2012 - 11:51

Ja jak na A1 zdawałem i było na minus 2 to gosciu za mna motorem jeździł

#37 krzycho

krzycho
  • Użytkownik
  • 416 postów
  • Imię:Krzysiek
  • Motocykl:CBR

Napisano 24 luty 2012 - 12:24

jak ja zdawalem to nawet nie wyjezdzilem tych 20 godzin tylko 10 bo ile mozna po tej ósemce jezdzic. dostalem papier na egz i zdane za 1:D a instruktor to dawal kluczyki i motor i na plac. nawet nie patrzyl jak jezdze bo zawsze gdzies sobie jechal i wracal po 2 godz. to jakas z pomorskiej autoszkola nie pamietam nazwy

#38 Muodyv6

Muodyv6
  • Użytkownik
  • 928 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 24 luty 2012 - 12:51

Jak widzi ze się umie to tak jest ja miałem też nie wszystkie bo tylko 2 razy trasa egz. i takto plac zawsze mi kazal gdzies kluczyki zostawic bo go nie było. a na tej 8 to się fajnie bokiem w mrzawke latało

#39 Julka

Julka

Julian, Król Julian :)

• Użytkownik
  • 726 postów
  • Imię:J.

Napisano 28 luty 2012 - 19:57

Ja uczyłam się w Sukcesie i jeśli chodzi o kat.B to mogę polecić (chociaż podobno od 2008 roku zmieniło się tam wszystko). Natomiast kat.A stanowczo odradzam, o ile nic się nie zmieniło od września 2009 - wtedy szkoła nie miała własnych motocykli i odpowiedniego instruktora, więc zlecała szkolenie instruktorowi z innej szkoły. Pan Kazimierz Karpiński, z którym miałam jazdy nie był w stanie zapamiętać nawet trasy egzaminacyjnej i z uporem maniaka kazał mi jeździć na jakimś złomie o poj.125cm3. Efekt był taki, że na Hondzie przejeździłam może 5 godzin. Pan niestety nie uczył niczego poza tym, co było na egzaminie i gdyby nie to, że zapisałam się na dwie dodatkowe godziny do Jarka z Kempexu nie zdałabym na bank. Jarek na szczęście zajął się mną na tyle profesjonalnie na ile mógł i zrobił ze mnie prawie motocyklistkę w dwie godziny przed egzaminem. Zdałam za pierwszym razem, ale braki w szkoleniu wyszły na drodze bardzo szybko.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

#40 bartek4026e

bartek4026e
  • Użytkownik
  • 77 postów
  • Imię:Bartek
  • Motocykl:Suzuki Marauder
  • Lokalizacjałódź

Napisano 28 luty 2012 - 20:32

Uczyłem się u Waldka Grzeszczuka ze szkoły ''SZLIF".Szczerze polecam,do każdego kursanta ma indywidualne podejście. Osobiście uparłem się na naukę zakrętów.nauczył mnie kłaść małą Hondę na tyle,że tarłem gmolami na placyku :riding:
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.